Jump to content
WinClub

RemixPL1994

Mega użytkownik
 • Content Count

  1470
 • Posty z Chatbox

  4
 • Joined

 • Last visited

About RemixPL1994

 • Rank
  Maniak Realizmu
 • Birthday 03/09/1994

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  GTA Modding.

Sposób kontaktu

 • Skype
  remix-guide

Recent Profile Visitors

2462 profile views
 1. Właśnie chodzi mi o te przyciski by były w trayu cały czas pod PPM ale też normalnie w samym oknie programu by zostały dodane I też czy do samego okna programu i trayu będzie można dodać wybór ścieżki pobierania filmu?
 2. Czy można też prosić o taką opcję by do odtwarzania / pobierania były także osobne przyciski w samym programie które to aktywują w danej chwili? Czyli coś dla osób co nie chcą używać skrótów klawiszowych tylko wolą kliknąć sobie na dany przycisk w programie. Pozdrawiam.
 3. Może nie sprawne? Może nie kompatybilne z Twoim PC? ( płyta, procesor ). Mogą też gryźć się z drugim slotem pamięci gdzie masz już swój stary RAM włożony lub źle włożyłeś do slotów jeśli masz 4 w płycie.
 4. Do tej komendy np. potrzebna jest włożona płyta windowsa z instalatorem lub pendrive z obrazem systemu do nagrania czy nic nie trzeba? Czym się rożni samo dism /online /cleanup-Image/restorehealth od dism /online /cleanup-image /restorehealth /source:wim:F:\sources\install.wim:1 /limitaccess? Jest jakaś różnica czy żadna?
 5. @Dj_Majster Po testuj też na systemach od Mr.T i daj znać jak wygląda tam sprawa. A co do testów, ewentualnych problemów i błędów to mógłbyś zrobić jakieś screeny, nagrać film z zarówno działającego i nie działającego obrazu i pokazać różnicę tak aby autor modyfikacji mógł to sprawdzić u siebie, potwierdzić lub zaprzeczyć czy dać jakieś wskazówki. @NiKKA.Labs
 6. Dzięki, odkąd zakupiłem, aż do teraz mam cały czas te 96%. Wydaje mi się, że gdy go odpakowałem świeżo to nawet tyle miał Chyba po prostu taka sztuka się trafiła mi.
 7. Witam, posiadam pendrive SANDISK Extreme Pro 256 GB i program Hard Disk Sentinel pokazuje mi, że jego żywotność wynosi 96%. Czy jest opcja, że przez chkdsk /r lub szybkie / pełne formatowanie niskopoziomowe za pomocą HDD Low Level Format Tool lub innego oprogramowania ten % zmieni się z 96% na z powrotem 100%? Dziękuje z góry za odpowiedź i pozdrawiam Być może dobrą i konkretną odpowiedź na pytanie zna @wiktorynek ?
 8. Posiadam Plextora M6 Pro i także sprawuje się super
 9. Podepnijcie ten post pod mój temat z rankingiem dysków i pendrive
 10. @wiktorynek Podepnę się do tematu jeśli można trochę z innym pytaniem. Z tego co wiem i pamiętam była / istniała modyfikacja / sztuczka jakaś która pozwalała w instalatorze uzyskać efekt zawsze jednej partycji na MBR. Pisząc z pamięci normalnie po utworzeniu MBR dostajemy jedną główną i drugą małą czyli dwie ogólnie. Instalowałem kiedyś windowsa zmodyfikowanego i po utworzeniu / formatowaniu obojętnie co dostawało się jedną całą partycję zamiast tych dwóch właśnie jak by jakiś plik był zmodyfikowany w instalatorze który to ustawiał. Może coś podobnego jak z zasadą działania pliku ei.cfg i tego czy mamy mieć wybór instalowania wszystkich wersji windows czy ma być wczytywany ten z klucza. Jeśli ktokolwiek zrozumiał o co mi chodzi i wie jak to wykonać to prosił bym o poradę.
 11. Najpierw pobierz z strony producenta, wypakuj sobie i zostaw na np. pulpicie. Wejdź w ten program, ustaw by uruchomił się w trybie awaryjnym w opcjach na górze... wtedy clean and restart już w tym trybie awaryjnym i po pokazaniu się pulpitu po restarcie już w normalny tryb ( nie awaryjny ) zainstaluj sterownik który ściągnąłeś.
 12. Usuń przez program DDU i pozwól wgrać całkowicie na nowo systemowi.
×
×
 • Create New...

Important Information