Jump to content

RemixPL1994

 • Posts

  1,732
 • Joined

 • Last visited

About RemixPL1994

 • Birthday 03/09/1994

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  GTA Modding.

Sposób kontaktu

 • Skype
  remix-guide

Recent Profile Visitors

4,477 profile views
 1. Czasami nie potrzeba żadnych dogrywać, czasami trzeba dograć kilka, a zdarza się, że sporo na Win10 trzeba i tak ręcznie. Każdy laptop, PC, sprzęt inny to różnie. Nie zawsze na 10 jest super prosto i szybko.
 2. HDD Low Level Format Tool wybieram tylko do szybkiego i prostego usuwania partycji pendrive i dysków. Do SSD używam parted magic, a do HDD Kill Disk.
 3. Czyli mam potwierdzenie, że z samym plikiem wszystko OK i na tym mi zależało, dzięki
 4. @NiKKA.Labs Sprawdzisz z czego to wynika? Nie poganiam, Przypominam bo nie wiem czy widziałeś moją wiadomość.
 5. @NiKKA.Labs Witam, pobrałem wszystkie 4 wersje z kwietnia i x32 oraz x64 w PL jest ok, ale ENG jest tylko x32 okej i w x64 jest niezgodna suma kontrolna:
 6. Ja robię identycznie. Wychodzę z zasady, że jak SSD to bez partycji tylko jedna całość, a jak chcę osobno dane to HDD oddzielnie lub drugi SSD Co za problem zrobić kopię i wgrać na pendrive, dysk przenośny, inny dysk w komputerze i ewentualnie przywrócić po formacie? Przecież to nie trwa wieków tylko chwilę. No chyba, że ktoś ma jak ja 4 TB na HDD muzyki, filmów, aplikacji, zdjęć no to wiadomo, że muszę mieć osobno te dane na stałe bo jak był miał na C systemowym i miał robić kopię ciągle i przerzucać to tracił być pół dnia czy dzień na to.
 7. Zamiast plików .reg i ich komend wpisujesz ręcznie w cmd komendy reg add i lokalizację oraz zawartość tego co ma być
 8. Windows 10 Media Creation Tool
 9. O kurde. Dzięki. Nie wiedziałem tego... Zawsze używałem tego by wyłączyć i teraz mam: Oraz ten programik co zawsze nim wyłączałem: Nie wiem ale wydawało mi się, że cały czas mi działa i wyłączyło mi defendera bo teraz mi nie znikają pliki i nie usuwa mi ich z dysku tak jak gdy niby jest włączony i na zielono w programie ... Czyżby program pokazywał, że wyłączył bo zastosować komendy regedit / ustawienia gpedit ale tak naprawdę mimo wyłączenia i ustawienia tych metod one po prostu już nie działają mimo, że zgłaszane są jako teraz z komunikatem "defender wyłączony" hmm
 10. Czy jak zainstaluje płatnego kaspersky internet security i go wyłączę tylko to defender zacznie działać od razu? Myślałem, że po instalacji np. płatnego kaspersky internet security defender się wyłącza i tylko odinstalowanie kasperskiego go na nowo włączy i aktywuje... hmm
 11. Hibernacje i usypianie także masz wyłączone?
 12. Być może to od drukarki i na innym systemie i na innym sprzęcie drukarka robiła by tak samo? Może to nie wina systemu i sprzętu tylko drukarki. Musisz sprawdzić drukarkę na innym PC lub laptopie z innym nie modyfikowanym systemem by się tego dowiedzieć, inaczej się nie da.
×
×
 • Create New...

Important Information