Jump to content

RemixPL1994

Mega użytkownik
 • Content Count

  1420
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About RemixPL1994

 • Rank
  Maniak Realizmu
 • Birthday 03/09/1994

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  GTA Modding.

Sposób kontaktu

 • Skype
  remix-guide

Recent Profile Visitors

2306 profile views
 1. Według moich obserwacji i wiedzy / doświadczenia naprawić system to udawało się na XP. Vista i Windows 7 już rzadko udawało się naprawić, 8 oraz 8.1 i Windows 10 praktycznie nigdy.
 2. Witajcie, jest jakiś sposób by w katalogu C:\Users\USER\AppData\Local\CrashDumps nie pojawiały się pliki które dużo waza, a np. tworzą się po awarii i zawieszeniu się danej gry? Bardzo mnie to denerwuje. Modyfikuje grę... zmieniam coś i dostaję crash. OK. Zmieniam sobie pliki i gra zaczyna działać lub staję się stabilna ale co chwilę rośnie mi katalog CrashDumps który potrafi po 3-4 zwiechach brać 30 GB z pojemności dysku. Chciałbym ustawić by nie tworzyły mi się tam pliki z crashami lub ewentualnie by max było to 5 GB i nie więcej. Ktoś coś wie na ten temat jak sobie z tym poradzić? Aktualne ręczne wchodzenie co chwila tam i usuwanie plików z stamtąd już mnie denerwuje.
 3. Dla mnie sprawa wygląda tak, że tylko Kaspersky ... a jeśli on ci nie pasuje z jakiegokolwiek powodu to tylko ESET. Na marne według mnie szukać innych lepszych.
 4. Polecam użyć Windows 10 Digital License i problem powinien zniknąć.
 5. Nie wiem czy dobrze myślę, ale z sterami USB 3.0 pod Win7 są problemy i jednym działa, innym nie. Trzecim działa ale nie końca. Więc musiały by być dwie wersje z dwoma obrazami gdzie jedna zawierała by zintegrowane stery, a druga była by bez integracji by zadowolić wszystkich. Tak to jedna albo druga strona będzie zawsze nie zadowolona z powodów problemów.
 6. RemixPL1994

  WIN10 PE

  Zawsze jakiś antywirus coś wykryje w zmodyfikowanym pliku hosts, aktywatorach, witaminkach, keygenach, crackach i np. repackach itd. Pisząc głupie miałem na myśli to, że one to wykrywają wszędzie, te lepsze czasami są już nauczone do danych plików i nie ukazują ich jako zagrożenie ale nie są wstanie przeanalizować wszystkich cracków itd programów zmodyfikowanych na pełne wersje by usunąć to sztucznie oznaczone zagrożenie Nie popadajmy w paranoję, że wszystko co nam wykryje to od razu jesteśmy w niebezpieczeństwie.
 7. RemixPL1994

  WIN10 PE

  Te najgłupsze antywirusy pokazują zagrożenie, a te średnie i najlepsze wiedzą, że to nie wirusy i zagrożenia tylko po prostu zmodyfikowane pliki i aktywatory / witaminki do programów by były pełen wersje. Niestety wiele głupszych antywirusów i programów do ochrony nie nauczyło się jeszcze nie zgłaszać np. cracków i aktywatorów itd jako nie bezpieczne. Nawet jak sam sobie coś napiszesz w .bat lub .cmd i wszystko będzie czyste to po kompilacji tego do .exe głupie antywirusy wykryją zagrożenie Nawet te co przed kompilacja w kodzie nie widziały nic złego.
 8. Potwierdzam. Nic nie zaszkodzi jak wgrasz na "ślepo" home x64 i okaże się, że system jednak nie będzie pokazywał, że jest aktywowany. Wtedy puścić ewentualnie wersję pro od nowa i będzie ok. Ale home powinien być na 99% więc sam ci się aktywuje system, Wystarczy po pokazaniu się pulpitu sobie sprawdzić i potwierdzić szybko
 9. Ściągnij sobie z forum Windows 10 1809 i nagraj na pendrive, możesz to zrobić na innym PC, laptopie kolegi, znajomego albo rodziców. Potem idziesz z pendrive i wgrywasz system na nowo w swoim laptopie i z powrotem Tobie działa klawiatura. Być może problemy z grami też by się same rozwiązały. Jeśli masz jakieś dane to pamiętaj by przed formatowaniem albo daniem laptopa na serwis zrobić sobie ich kopię na innych nośnik
 10. Nie potrzebujesz klucza, sam się system aktywuje z klucza z biosu. Wystarczy wgrać od nowa.. ważne by to był home jeśli takiego wcześniej posiadałeś.
 11. Może wystarczy podpiąć jakąś klawiaturę na USB i wpiszesz hasło, a potem dasz radę sobie poradzić z sterownikami by klawiatura w laptopie zaczęła ponownie działać. Jeśli podpięta klawiatura na USB nie działa ( też tak może być ) to aktualizację sterowników namieszały za dużo i wtedy albo serwis, albo gwarancja albo jak ktoś się zna to samodzielny format systemu i wgrywanie wszystkiego na nowo. Napisz też ile masz wolnego miejsca ns SDD oraz HDD.
 12. @m4t3o Witaj, przykro mi, że koledzy z forum pomogli Tobie w taki, a nie inny sposób. Kilka pytań / zadań dla Ciebie: 1. Czy wchodzi w grę formatowanie systemu i wgranie na nowo? 2. Możesz przeskanować dysk HDD / SSD programem HD Tune pod kątem bad sektorów? Jeśli tak to zrób skany jednego i drugiego dysku i wrzuć screeny na temat czy wszystko jest na zielono czy jakieś czerwone pola się trafiły. 3. Oprócz tego po skanowaniu jednego i drugiego dysku programem HD Tune tym samym programem zrób ich benchmark zarówno dla jednego i drugiego dysku w czasie pracy komputera gdy jest w spoczynku i wstaw także tutaj screeny z wyników. 4. Niestety jeśli w tej chwili już masz namieszane przez pseudo najnowsze sterowniki które narobiły Tobie dodatkowe szkody w postaci nie działającej klawiatury pozostaję albo przywracanie systemu do stanu wcześniejszego, odinstalowanie sterowników w menedżerze urządzeń i ponowna ich instalacja albo jak nic nie będzie chciało pomóc to wrócimy do punktu 1. Czyli pytania o format. 5. Z tych screenów które pokazałeś @razor1995 nie widzę, by system był dławiony przez pracę dysku. Ale nigdy nic nie wiadomo dlatego sprawdź najpierw jeszcze punkt 2. i 3. zanim podejmiemy dalsze decyzję. 6. Napisz kiedy ostatnio miałeś czyszczony laptop oraz zmienianie pasty na grafice, procesorze? Albo też po prostu napisz ile czasu bez czyszczenia laptop działa już od kupienia go. Jeśli nowy to łatwo obliczyć, a jeśli używany od kogoś no to trzeba trochę czasu doliczyć chyba, że wiesz kiedy było konkretnie czyszczone to sam oblicz według Twoich własnych informacji 7. Daj jakiegoś screena też jak wyglądają temperatury w spoczynku z procesora, grafiki ITD z programu AIDA64 lub Speccy. Możesz sprawdzić czy czasem jeden i drugi program nie pokazuje innych różniących się temperatur. Jeśli będą zbliżone to daj screena z jednego programu, jeśli widocznie inne to daj z dwóch to przeanalizujemy. 8. To samo co wyżej, screeny z temperatur podzespołów ale z chwili obciążenia, grania w grę przez 30 min albo trochę dłużej. Możesz też dać screena jak wygląda wtedy użycie dysku podczas obciążenia ( z spoczynku już dałeś wcześniej ) 9. Ściągnij sobie program OCCT i włącz go na zakładkę ON w "POWER SUPLY" i sprawdź czy laptop się wyłącza, zaczyna mocno grzać i próbować chłodzić, czy łapie ścinki i zawiechy na animacji testowania oraz czy myszką idzie ruszać normalnie czy bardzo widać spowolnienia. Tak samo możesz dać na GPU: 3D i CPU: OCCT ( tego CPU: LINKPACK nie ruszaj ) i tutaj wystarczy tak naprawdę 10-15 min na jednej zakładce sprawdzić z tych co napisałem by się dowiedzieć jak sprzęt się zachowuje. Sprawdź i opisz wnioski. 10. System Tobie szybko uruchamia się czy też zwolnił w ostatnim czasie tak samo jak spowolnienia w grach?
×
×
 • Create New...

Important Information