Jump to content
WinClub

RemixPL1994

Mega użytkownik
 • Content Count

  1632
 • Joined

 • Last visited

About RemixPL1994

 • Rank
  Maniak Realizmu
 • Birthday 03/09/1994

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  GTA Modding.

Sposób kontaktu

 • Skype
  remix-guide

Recent Profile Visitors

2939 profile views
 1. Witam, mam problem z Windows Update na Windows 10. Pobiera mi jedną aktualizację, instaluje i w 95% około wyskakuje błąd / niepowodzenie instalacji. Próbowałem już na kilka sposobów naprawić to ale nie udało mi się. Narzędzie Microsoft do naprawy i diagnozy pokazuje problem z service registration is missing or corrupt: Kiedyś miałem taki sam lub podobny przypadek - też nie chciało wgrać i wyszukać itd ale udało mi się naprawić. Może ktoś wie w czym dokładniej tkwi problem i jak to najlepiej ugryźć??? CBS.log
 2. Pierwsze co to odłączyć od neta całkowicie
 3. Witaj, co w przypadku gdy nie zastosujemy się do tego zalecenia poniższego: P.S. Nie wyciągać pendrive/DVD podczas instalacji aż do pełnego zainstalowania - uzyskania pulpitu roboczego. Np. pendrive zostanie wyciągnięty po uruchomieniu ponownym instalatora jak to często widziałem jak inne osoby robią. I czy to tyczy się głównie modyfikacji, np. stworzonych konkretnych czy wszystkich obojętnie jakich? I czy nie ma wpływu na oryginalne czyste systemu bez aktualizacji / modyfikacji? ( sam wyciągam jak jestem w pulpicie i odbezpieczę bezpiecznie pendrive z paska itd ) Pozdrawiam. Dziękuje za system i z góry dziękuje za odpowiedź.
 4. Aktualizacje to zło. Tylko czysta instalacja.
 5. @NiKKA.Labs Witaj, mam pytanie odnośnie: Która wersja lepsza / nowsza / poprawiona? Którą lepiej zostawić i używać, a którą usunąć? Pytam dlatego, że waga i nazwa się różni Btw. Ta nowsza wersja pochodzi z ENG Win7, a ta starsza z PL. Być może dlatego są jakieś różnice o których nie wiem. Wolę dopytać
 6. To zrób. Albo wpłać darowiznę dla NiKKA.Labs i potem wychciewaj Jak będzie autor chciał zrobić to zrobi, jeśli szkoda mu na to czasu to nie zrobi i tyle.
 7. Tak jak chcesz Ty zrobić z Twojego pisania to jest nie możliwe. Nie ma żadnych adapterów bo to nie możliwe. Z auxa czyli jacka na chinch czyli RCA i odwrotnie, albo z optyka na inne lub inne takie to tak.
 8. Kabel głośnikowy to ten od wzmacniacza do kolumny, a jak Ty go chcesz z auxem połączyć??
 9. Pamiętam Chiefteca jak to kiedyś były zasilacze, dziś słuch o nich zaginał
 10. Autor pisał, że nie. Bo jednym działa a wielu osobom nie i potem zbędne krytyki lecą w jego stronę.
 11. Masz chociaż wgranego service packa 3 i wszystkie aktualizacje do XP? Od tego zacznijmy. A wgrywanie sterowników do grafiki czy dźwięku od razu po instalacji XP i nie tylko jest także błędem.
×
×
 • Create New...

Important Information