Jump to content

RemixPL1994

 • Content Count

  1,694
 • Joined

 • Last visited

About RemixPL1994

 • Rank
  Maniak Realizmu
 • Birthday 03/09/1994

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  GTA Modding.

Sposób kontaktu

 • Skype
  remix-guide

Recent Profile Visitors

3,571 profile views
 1. Wysuwaj z poziomu Mój Komputer / Ten Komputer. Tam można dodatkowo zmusić też do wysunięcia: ( z samego paska start gorzej to działa, czasami jest blokada itd )
 2. Witam, skąd mogę pobrać obraz ISO Windows 8.1 RT Update 3 na Tablet Surface aby nagrać na pendrive i wgrać system na nowo? W tej chwili jest wgrany niemiecki windows 8.1 bez aktualizacji i nie potrafię w nim zmienić języka z niemieckiego na polski. Przywracanie systemu z gotowego recovery czy odświeżanie nic nie da bo nie pyta o konfigurację języka na starcie by dać np. polski i jest automatycznie ponownie niemiecki. Ma ktoś jakieś rady skąd obraz ISO by wgrać polski na nowo lub jak zmienić z niemieckiego na polski w tym obecnym? Windows Update n
 3. @wiktorynek Teraz pytanie, lepiej zostawić sterownik od Microsoftu czy wgrać te modowane od Intela? Komputer służy tylko do pracy biurowej i ma 500 GB HDD / 4 GB RAM. Nie będzie robiony RAID itd. Zwykła normalna praca. Wydaje mi się, że lepiej nie cudować i zostawić od Microsoftu, ale napisz czy będą jakieś plusy czy różnica i warto te modowane?
 4. Odświeżam bo jutro rano oddaje PC i nie wiem czy brakuje mi sterownika czy nie umiem znaleźć go.. ;/
 5. Witam, ktoś mądry napiszę mi na szybko jaki sterownik Intel Rapid Storage Technology, w jakiej wersji potrzebuję do Intel Braswell Celeron N3050??? Szukam najnowszego działającego pod komputer Acer Aspire XC-704G oraz Windows 10 x64. @Mr.T @wiktorynek ??? Która zakładka? Jest taki sterownik dostępny wlg pod tego PC i Windows 10?
 6. Najpierw potwierdź sobie, że na tym z płytki jest OK. Bo inaczej to bez sensu pisanie, że system ma błąd - a mieć nie będzie.
 7. OMG, co ja czytam. To tak jak by do kwadrata włożyć prostokąt, kojarzy mi się to z aktualnego życia realnego na zabawę z dzieciństwa:
 8. Ten audiotrak na słuchawki powinien najlepiej się spisać. Sprawdziłem te płyty główne no i Twoja stara płyta od gigabyte miała lepszy, nowszy wbudowany kodek, który miał większą dynamikę i skierowany był oraz najlepiej się nadawał pod wzmacniacz + kolumny stereo i słuchawki, a pod głośniki komputerowe przestrzenne 5.1 i 7.1 już nie spisywał się tak dobrze właśnie jak bo to nie było jego główne nastawienie. Natomiast płyta którą masz aktualnie ma słabszy i starszy kodek który znowu lepiej spisuje się właśnie pod głośniki komputerowe przestrzenne 5.1 i 7.1 bo takie było j
 9. Napisz jaką miałeś wcześniej płytę główną i jaką masz teraz to się porówna układy audio i coś zaproponuje.
 10. Pozbądź się wszystkich wirusów z systemu?
 11. Ja mam już jakiś czas wgraną 10 i mam 160 procesów w tej chwili gdy piszę wiadomość. Szczerze nie wiem ile procesów powinno być by wynik był dobry
 12. https://drive.google.com/uc?export=download&confirm=_C--&id=1lF_FCE1T_e6PFAq9qTk0o9fPi03Bjawh Mi normalnie pobiera.
×
×
 • Create New...

Important Information