Jump to content

uzipush123

 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

517 profile views
 1. Prosiłbym o sterowniki pod chipset h110m pro-d , i5 7400 . Starałem się znaleźć je na oficjalnej stronie intela ale pokazuje mi jakieś dziwne z 2019 roku i nie jestem ich pewien. Moim zdaniem strony są strasznie namieszane i skomplikowane prosiłbym o pomoc najlepiej o podlinkowanie sterowników. Chodzi mi konkretnie o strone intela a nie strone msi gdzie sa sterowniki oem i czesto nie aktualne.
 2. Ale nie rozumiem za co mam przeprosić skoro na proste pytanie dostałem pasywno-agresywną odpowiedź . Jeśli pytasz się w serwisie komputerowym o coś to raczej nie oczekujesz odpowiedzi kup sobie taką i taką książkę i sam sobie doczytaj tylko raczej konkretnej odpowiedzi. W tym przypadku poprzez analogie do sklepu-strony o systemach windows oraz "tej rzeczy"- oryginalne dvd uważam że może za ostro napisałem i to nie wypada ale to nie pierwszy raz kiedy ktoś w ten sposób odpowiada więc nerwy puszczają i moim zdaniem moje słowa były uzasadnione.
 3. No właśnie prosiłbym o konkretną odpowiedź co do plików wspomniana była różnica na poziomie WIM czego ona dotyczy bo to głównie o to się rozchodzi i to robi różnicę przy instalacji.
 4. Ale gościu nikt cie tu nie chce czaisz? Przychodzisz i pi****lisz od rzeczy co nic nie wnosi do tematu proszę o dodanie opcji blokowania spamu dla autorów tematu bo to jest bez sensu jak ja coś piszę nie tak na shoutboxie to 3 dni bana a jakiś kretyn sie udziela od rzeczy i nic mu nie mogę zrobić.
 5. Ale niech będą przestarzałe chce zdjęcie i porównanie i to nie koniec tematu proszę o zdjęcie.
 6. Dobry wieczór, Piszę z zapytaniem czy z racji tego że to forum o systemie operacyjnym, posiadacie może orginalne DVD z jednym z systemów wymienionych w tytule. Prosiłbym o zrobienie zdjęcia plików i pojemności dvd ponieważ chce to porównać z orginalnym iso pobranym np. z tb ad guard albo basewin.
 7. A mógłbym prosić o link do pozostałych bo szukanie idzie mi jak krew z nosa...
 8. Wszystkie zainstalowane i wciąż pisze że nie aktualne...
 9. Nie mogę znaleźć aktualizacji sterowników do PCI\VEN_8086&DEV_1911&SUBSYS_79961462&REV_00 oraz do PCI\VEN_8086&DEV_A114&SUBSYS_79961462&REV_F1 PCI\VEN_8086&DEV_A121&SUBSYS_79961462&REV_31 PCI\VEN_8086&DEV_A123&SUBSYS_79961462&REV_31 PCI\VEN_8086&DEV_A143&SUBSYS_79961462&REV_31
 10. Czy używając "windows upgrade" który kończy się 31 grudnia dostane darmową kopię systemu windows 10 (klucz) upgradując z nie aktywowanej 7mki ? Czy czas kiedy klucz do 10tki jest za darmo?
 11. Mi chodzi prawidłowo tylko po IDM albo oficjalny pedrive Microsoftu windows 10 inaczej zawsze coś szwankuje.
 12. Po używaniu Windows 10 przez pół roku na nowym komputerze wróciłem znów na 7mke i różnica w grach DX9 to jakieś nieporozumienie. Nie przesadzę jeśli powiem że dx9 na win 10 nie istnieje pod względem wydajności. Jedyna zaleta win 10 nad 7 to dx12 ale to tylko i wyłącznie ze względu na to że po prostu 7mka bo nie ma ale można przypuszczać że jeśli by miała to win 10 można by wyrzucić na śmietnik. W każdą gre jaką grałem (lol , tibia , dota i wiele więcej ) windows 10 przestaje być traktowany poważnie jako system do gier w porównaniu z 7mką.
 13. Zainstalowałem wszystkie aktualizacje do windows 7 na nowym komputerze które z nich usunąć ponieważ zauważyłem że należy się wystrzegać niektórych aktualizacji.
 14. Przeprowadziłem testy czystej instalacji i pobierania ISO przy pomocy IDM i bez. Jestem zdumiony że praktycznie nie wykonalne jest właściwe pobranie ISO bez pomocy programów 3cich jak IDM które dbają o identyczną zawartość jak na orginalnym serwerze z którego pobieramy. Polecam czytać poradniki zanim coś się wykona i dopiero potem krytykować że coś nie działa , osobiście uważam że bez użycia programu tego typu do upewnienia się że wszystko jest jak należy trzeba dodać jeszcze USB które jest kompatybilne z systemem który posiadamy i wtedy dobrze go sformatować i użyć np. diskpartu do tworzenia partycji i czyszczenia ich.
×
×
 • Create New...

Important Information