Jump to content
WinClub
Mr.T

[ARCHIWUM] Win 10 PRO 1703 Extreme PW2 x64 2k17

Recommended Posts

Guest kermit

a jak to rozwiązać? chce ten tego moda, żaden czyścioch z syfem od producenta

problem ze sterownikiem Radio Switch Device (kod błedu 39) pojawia się tylko na tej wersji, na oryginalnej tego nie ma, czego brakuje ? co ewentualnie doinstalować ? moze trzeba włączyć jakąs usługę ?

Powiem tak w poniedziałek zainstalowałem systemik z wersją Home PC/Tablet na stacjonarkę ( bo do wersji HOME mam przypisany klucz w biosie ). We środę na lapka zainstalowałem tę wersję która po dwóch dniach korzystania jest w praktyce dużo lepsza pod względem szybkości, lekkości ( mniej procesów itd :) Więc dzisiaj zainstalowałem ( tego szatana na stacjonarce :) i co mogę powiedzieć wypas po prostu wypas najlepszy jak dotąd mod Mr.T. Wszystko się pięknie zainstalowało i wszystko chodzi TipTop :) Tylko jestem ciekaw co jest powodem, że niektóre opcje dźwięku są nieprzetłumaczone, Microsoft zawalił sprawę? Więc jeszcze raz niskie pokłony Mr.T ,OBY TAK DALEJ I NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ POZDRAWIAM  ;)

Jeśli gracie w gry to nie pobierać. W internecie, aż szumi na temat nagłych spadków FPS, które i mi się niestety przytrafiły. Rozwiązania ze strony microsoftu dalej brak. Dwa miesiące po premierze. Temat źródłowy na ich forum:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

No to powrót do 8.1... Mam nadzieję, że w końcu to naprawią...

to wyłącz udostępnianie aktualizacji "na komputery w sieci i internecie" powinno pomóc

Nie pomogło. Spędziłem kilka godzin na poszukiwaniu rozwiązania. Po prostu na ten moment go niestety nie ma. Prawdopodobnie wrócę do kolejnej 10'tki od Mr. T za kilka miesięcy :)...

Mr.T. jest top 1 na arenie międzynarodowej, sprawdzałem zagraniczne i nie ma żadnego ogarniętego człowieka który by robił takie cuda jak Mr.T czy sromotnik. Polacy najzdolniejsi.

Zgadzam się w pełni ;)

Do tego polecam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] w opcji pro i programik CPU Unpark.

System zapierdziela jak Flash!

Witam,

nie wiecie co może być, po instalacji mam zużycie 100% dysku, na innych laptopach miałem to samo, ale tutaj nie mogę sobie poradzić,

łącznie jest w procesach może 2mb transferu a zużycie nieproporcjonalnie wyższe, taki dysk lata w granicach 50-100mb/s wiec to jest ułamek jego możliwości, spróbuyje chyba inna wersje zassać ?

Witam. Od dawna korzystam z tych systemów i jestem zadowolony. Jednak tym razem chciałbym zainstalować go na bootowalnym pendrive. Tak by system (nie instalacja tylko system) odpalał się z przenośnej pamięci. I tu moje pytania:

Czy lepiej robić takie coś na surowej instalce czy na takich modach też powinno działać?

Czy da się w ogóle zrobić to samo z W10 (wcześniej miałem tak zrobioną 7).

No i gdyby ktoś podrzucił jakiś link czy też program to byłbym wdzięczny.

P.S: Sorry, że tutaj ale chciałbym akurat ten konkretny system.

Guest toqisenege-2366@yopmail.co

Używam już jakiś czas i póki co bez problemów. W sumie dorzuciłem tylko spybot anti-beacon, który działa troszkę lepiej niż skrypt forumowy

Jak mogę odblokować i czy w ogóle możliwość pobierania aktualizacji ?

Jak mogę odblokować
ja nie blokowałem  

czy w ogóle możliwość pobierania aktualizacji

pobierac mozna ale czy wszystkie pojda nie wiem nie gwarantuję

Jednak tym razem chciałbym zainstalować go na bootowalnym pendrive.

nie wiem nigdy sie w to nie bawilem wiem ze Enterprise mozna ale Pro nie wiem 

Witam mam problem ponieważ Windows nie widzi 2 rdzeni procesora i 1 gb ramu , Windows powinien widzieć 4 rdzenie i 8 gb ramu , komputer wydaje się że jest bardziej obciążony  i jak zmienić  menu kontekstowe dodać coś .Proszę o pomoc z góry dziękuję .

Procesor Amd 3.80 GHz 4 rdzeniowy , pamięć ram 8 Gb DDR 3  ,karta graficzna GTX 650 , dysk twardy 1 tb 

Może mi  system złe się wgrał albo źle pobrał mi się  , bo sumy sprawdzałem były zgodne 

Procesor Amd 3.80 GHz 4 rdzeniowy , pamięć ram 8 Gb DDR 3  ,karta graficzna GTX 650 , dysk twardy 1 tb 

Może mi  system złe się wgrał albo źle pobrał mi się  , bo sumy sprawdzałem były zgodne 

popraw kości w komie :)

Witam mam problem ponieważ Windows nie widzi 2 rdzeni procesora i 1 gb ramu , Windows powinien widzieć 4 rdzenie i 8 gb ramu , komputer wydaje się że jest bardziej obciążony  i jak zmienić  menu kontekstowe dodać coś .Proszę o pomoc z góry dziękuję .

Procesor jest prawidłowo wykrywany jako 4 rdzeniowy. Menedżer zadań tak odczytuje rdzenie tego procesora.

Zobacz w CPU-Z ;)

Potwierdzam, tutaj kłaniała by się także wiedza na temat tego czym są procesory logiczne i fizyczne. Ze screena wynika iż jest wszystko w porządku. :)

Wcześniej pisałem, że wyskakuje mi "Brak dostępnych obrazów" przy próbie instalacji i teraz doczytałem, że prawdopodobne jest to wina klucza Home w biosie. Jest na to jakieś rozwiązanie? Próbowałem z USB 2.0, innym pendrivem i dalej to samo.