Skocz do zawartości

[ARCHIWUM] Win 10 PRO 1703 Extreme PW2 x64 2k17


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego a jak wyłączyłeś i gdzie powyższą opcję?

 

Prawy klik na Komputer->Właściwości->Zaawansowane ustawienia systemu->Zaawansowane->Wydajność->Ustawienia->Zaawansowane->Pamięć wirtualna->Zmień

 

Klik na wybrany dysk->"rozmiar niestandardowy" jak chcesz ustawić własną wartość.

Klik na "bez pliku stronicowania" jak chcesz to wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System miodzio wcześniej siedziałem na Windows 7 Sp1 (x86.x64) czerwiec 2017 ale grzał mi się procesor w moim MSI po zainstalowaniu tego syst. wszystko hula jak ta lala ;) , pierwszy problem wyszedł przy instalacji programu syntezatora mowy Ivona wszystko się zainstalowało ale nie chce się uruchamiać na W7 wszystko działało ... jak można rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam TTSReader zamiast tego co oferuje Ivona. Głos działa. Rozpoznaje go w programie. Napisz coś więcej - jaki błąd co nie tak? Aha przypomniałem sobie nie działa bo na pewno Głosy zostały odinstalowane i może nie można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A działają Ci te głosy co są zainstalowane w Win?

Podczas instalacji Windows w miejscu tam gdzie miał być wybór Windowsa pisze "brak obrazów"?

No właśnie podczas instalacji nie było żadnego głosu

moesz miec klucz inny w bios

 

lub

zle pobrany obraz

zle zrobiony pen

 

cod czego mogę zacząć spróbować usunąć problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jak ja mam uporać się z Ivona która nie chce mi się załączyć na tym systemie?

myślę, że nie będzie działać ostatnia wersja Iwony wyszła w 2011 i chyba wsparcie skonczono na win 7.

Tez próbowałem instalować i była lipa .Ostatecznie przesiadlem sie na

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Usunięto aplikacje MetroUi" - mam w związku z tym pytanie, aplikacja StickyNotes - była dołączana na systemy Windows 7, teraz chyba zrobili z niej aplikację MetroUI (podobnie jak z kalkulatorem). Czy jest możliwość doinstalowania na tym systemie? Nawet z wersji W7?

Ja wiem, że to mała pierdółka z której nikt nie korzysta... poza mną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden to "czyścioch" z zintegrowanymi poprawkami, a drugi to mod - przeczytaj oba tematy, jak się użytkownicy o nich wypowiadali. Ja na początek polecałbym 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  - jest to mod - coś pośredniego między dwoma wymienionymi przez Ciebie wersjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym tryb awaryjny ? bo jakos nie moge wejsc a potrzebuje

 

Sam próbowałem w niego wejść i mogłem tylko poprzez "msconfig" > rozruch > bezpieczny rozruch i ponowne uruchomienie systemu. Później musisz to w ten sam sposób wyłączyć.

 

Ja mam natomiast inny problem. Po zainstalowaniu sterownika touchpada synaptic - touch nie działa poprawnie. Sterownik nie uruchamia się przy starcie, a co gorsza jest zablokowany przez system. Po próbie odblokowania czyli ppm>odblokuj (z prawami admina) wyskakuje mi komunikat " wystąpił błąd podczas stosowania atrybutów dla pliku . . .  wykonano za dużoprzesłań do semafora". Co z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było chyba pisane ze coś skopane z tym jest 

 

ktos poruszał ten temat

Szanowny Mr.T Zwracam się do Ciebie z bardzo uprzejmą prośbą o informacje jak dodać taki zegar jaki jest w tym Modzie > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ?

 

Z głębi pola mego serca Szanowny Mr.T proszę o post w wolnej chwili czy do dziesiątki da się dodać ten zegar w klasycznej wersji spod siódemki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i zainstalowałem ze wzgledu na to ze jest wyłaczony podpis cyfrowy poniewaz chcialem zainstalowac sterownik "Windows 10 MTK VCOM USB Preloader Drivers" z którym walcze juz pare dni i mimo tego nie moge zainstalowac tego sterownika wciaz wywala bład ze jest niepodpisany cyfrowo i nie potrafie pokonac tego a jest mi to mega potrzebne do pracy, moze ktos mi pomoze i ma jakis pomysł ... dostaje juz nerwicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie