Jump to content

dante82

 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

About dante82

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

702 profile views
 1. Panowie jak w temacie.Posiadam lapsa dell latitude 7280Obecnie z 8GB ramu. Chciałbym zmienić na 16 w jednej kości, bo mam tylko jeden slot. Sprawa ramu u mnie wygląda tak: Co proponujecie ? w co warto zainwestować ?
 2. Panowie ma ktoś u siebie jeszcze folder "Pierwszy krok" ten co jest na pulpicie po czystej instalacji, bo przypadkowo go skasowałem.
 3. Poda ktoś aktywator który na tym modzie zadziała, bo te co są na forum nie działają.
 4. Panowie ostatni czasy wyskakują mi reklamy. Jak rozwijam menu gdzie są ustawienia. Poradźcie jak to usunąć.
 5. Spoko tylko, żeby coś zaktualizować potrzeba klucza...
 6. Panowie jak w temacie. Potrzebuje w/w sterowników. Zakupiłem ostatnio Sonyericssona Xperię X2 i laptop "krzyczy", że potrzeba mu tych sterowników. Posiadam windowsa 10.
 7. Mój błąd, miało być sieciowa Dell latiude 7280 To raczej odpada,k gdyż mam zablokowane programem Win Update Stop. No ale tyle godzin ? Jak załaduje ponownie windowsa, to wszystko jest ok, przez chwilę. Jest może jakiś program, który sprawdzi mi w tle gdzie leży problem ? Dodam jeszcze, że jak sprawdzam w tym samym czasie prędkość neta na telefonie to jest ok.
 8. Panowie jak w temacie. Ostatni czasy zauważyłem pewną anomalię. Po włączeniu laptopa wszystko jest ok, aczkolwiek po jakimś czasie prędkość drastycznie spada (nawet czterokrotnie) i się utrzymuje na pewnym poziomie. Pytanie: Wina karty sieciowej ? czy jakiegoś programu, albo sterowników ? Te ostatnie zmieniałem ze 2 razy. Macie jakieś pomysły gdzie może leżeć problem ?
 9. A co to z wersja Mondo ? i mógłbyś zapodać linka ?
 10. Panowie czy jest możliwość obejścia blokady instalacji na win7. Czy mogę zapomnieć ?
 11. System modyfikowany (Modyfikacje - SCH) Możliwość zmiany podświetlenia zniknęła po któreś aktualizacji, po której ? Nie wiem.
 12. Witam swego czasu klikając w ikonę baterii, miałem od razu możliwość zarządzania jasnością ekranu. Teraz muszę wejść najpierw w centrum mobilności, by dopiero móc zmieniać. Da radę to jakoś zmienić ?
 13. Tu nie chodziło głównie o ciebie... Przez takich jęczących, marudzących ludzi, którzy dostają coś za darmo a i tak tego nie potrafią docenić, admin zrezygnował z tworzenia własnych modów. Zaraz kolejny zrezygnuje, bo jak to polak uważa, że mi się należy...
 14. Panowie dodałem piliki do rejestru, by przełączyć się na stara przeglądarkę zdjęć, tylko mam jeden problem. O ile png bez problemu się otwiera to z img jest już problem. Jak dom otwórz za pomocą... to otwiera bezproblemowo, aczkolwiek, dając właściwości (otwieraj za pomocą) i gdy wybieram w/w przeglądarkę, to nie chce mi na nią zmienić i pamięta poprzedni wybór. Ma ktoś na to lekarstwo ?
×
×
 • Create New...

Important Information