Jump to content
WinClub
Mr.T

[ARCHIWUM] Win 10 PRO 1703 Extreme PW2 x64 2k17

Recommended Posts

Witam, po uruchomieniu setup.exe mam taki błąd

u86Xpf.jpg

Nie mam możliwości zainstalowania wina przez pendriva czy dvd.

Jak mogę naprawić ten błąd?

Instalka wina jest na drugim dysku.

Wsadziłem pliki z iso na drugi dysk, zbootowałem go jako 1. Wszystko przebiegło pomyślnie, system zainstslowany, do czasu gdy odłączyłem 2 dysk. Po uruchkmieniu kompa mam ''an operating system wasnt found. Try disconnecting any drivers that dont contsin an operating system''. Wiecie może jak mogę to naprawic.

PS: Wszystko już działa. Jakby ktoś chciał mogę napisać co i jak zrobiłem.

Witam

Jak usunąć Xbox DVR z tego Windows'a ? W poradnikach mówią że trzeba wejść w program, tylko w tym problem że nie wyszukuje mi go na komputerze w ogóle.

Natomiast gry odpalam dowolną grę, to wyskakuje mi komunikat właśnie z xbox dvr :( 

Nie sprawdzałem wcześniej połączeń bluetooth a teraz potrzebuje połączyć się z telefonem i nie da się sparować nie chce się wyświetlić pin do parowania , jakaś rada albo ktoś sprawdzi czy u niego na tym systemie działa. Mr.t zainstalowałem ten system na innym laptopie i też nie da się połączyć przez bluetooth czyli coś usunięte w systemie chyba da się to naprawić.

Cześć, 

Dzięki za genialny system, smiga elegancko, kod z oryginalnej wersji boxowej Win10 wchodzi bez problemu.

Mam tylko jeden problem na który szanowny Prezes zna rozwiązanie ;)

Nie działają mi strony INTRANETOWE do których muszę łączyć się przez vpn. Strony INTERNETOWE działąją bez problemu. Która opcja, składnik może za to odpowiadać?

pozdrowionka!

Na początku   Mr.T wielki szacun za udostępnienie systemu. Wszystko ładnie pięknie tylko ostatnio przy uruchamianiu systemu wyskakuje mi taki błąd:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pomoże mi ktoś z tym problemem ?

Nie sprawdzałem wcześniej połączeń bluetooth a teraz potrzebuje połączyć się z telefonem i nie da się sparować nie chce się wyświetlić pin do parowania , jakaś rada albo ktoś sprawdzi czy u niego na tym systemie działa. Mr.t zainstalowałem ten system na innym laptopie i też nie da się połączyć przez bluetooth czyli coś usunięte w systemie chyba da się to naprawić.

Mam to samo także nie mogę się połączyć.

@Mrs.K

Może wydawać się to dziwne, ale strasznie mnie irytuje ;)

pozostalosc po cortanie jak widac .. moze zle sie wgrał system ;p 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

PS to nie wchodz w ta zaklatke :D 

Tak kolejny świetny system testuje go i jest jak zawsze szybko i stabilnie  :D ale tak dla ścisłości czym różni się to wydanie PW2 od poprzedniego PW ? z góry dziękuje za odp.

Tak kolejny świetny system testuje go i jest jak zawsze szybko i stabilnie  :D ale tak dla ścisłości czym różni się to wydanie PW2 od poprzedniego PW ? z góry dziękuje za odp.

Przeczytaj sobie dokładnie pierwsze posty opisowe autora i porównaj (podpowiem: sprawdź np. wersję bazową systemu) - wszystko jest opisane, a jeszcze lepiej  zainstaluj na virtualnej maszynie i sam porównaj oba systemy, lato jest, daj autorowi trochę odpocząć