Jump to content

Win 10 1809 LTSC x64 2k20

Mr.T
 Share

Recommended Posts

Witam, zainstalowałem wczoraj systemik na lapku i wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt że wariuje mi karta sieciowa wifi.

Problem polega na tym że podczas próby połączenia się z jakąkolwiek siecią, windows mieli to łączenie przez 30 sekund po czym znika lista sieci i się pojawia znowu jakby nigdy nic :/

Próbowałem wielu różnych sztuczek, instalowałem chyba wszystkie możliwe stery do tej karty, bez skutku i w związku z tym mam pytanko do @Mr.T

Jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu czy po prostu odpuścić?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! :ph34r:

Mr.T mam pytanko wyciolem w 10-tce jakies akcesoria drivery cos tam z uslug ale mam problem co wyciolem za duzo bo jak podlacze hdd przez hub usb to go wogole nie widzi prosze o pomoc.

Mr.T mam pytanko wyciolem w 10-tce jakies akcesoria drivery cos tam z uslug ale mam problem co wyciolem za duzo bo jak podlacze hdd przez hub usb to go wogole nie widzi prosze o pomoc.

Witam wszystkich.

1. Czy można tą instalką nadpisać istniejący, legalny Win7 czy trzeba stawiać od zera?

2. Czy programy typu CAD/CAM będą na tym modzie działać bez problemu?

Pozdrawiam

Dell Precision M6500

Mobile Intel Core i7 820QM Clarksfield @ 1.73GHz Socket 989 rPGA, NVIDIA Quadro FX 2800M, Kingston DDR3 16 GBytes, SSD Crucial 525 GB

4 godziny temu, Seawac napisał:

czemu taki dziadowski serwer...

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

az taz zle chyba nie jest w 5 min pobrac ISO

a jak jestes taki mądry to daj namiar na tani najlepiej darmowy hosting bez limitow gdzie bez oplat zmieszcze kilka tera obrazów

6 godzin temu, wiktorynek napisał:

Ludzie już przesadzają. Za free mają 20MB/s i jeszcze narzekają:

I to w okresie gdy jest totalne obciążenie sieci na całym świecie, bo normalnie idzie ponad 30MB/s z tego serwera.

Ja miałem coś koło 1mb/s i zdecydowałem się pobrać z linku od anna.parker

W dniu 6.03.2020 o 12:55, anna.parker napisał:

Mirror:

po jednym dniu użytkowania system bardzo szybko chodzi :)

Jedyny dość duży mój problem to jak uruchomić na nim działanie dysku Microsoftu onedrive. Synchronizacja wybranych katalogów w tle. Używam tej usługi firmowo i prywatnie a odpalając program po zainstalowaniu mam zero odpowiedzi :( 

System działa naprawdę szybko i sprawnie - kawał świetnej roboty @Mr.T! Dzięki wielkie!

Jedyny problem, który mam pewnie może się brać z mojego niedopatrzenia, albo coś źle zmajstrowałem, to półprzeźroczysty napis "Aktywuj system Windows. Przejdź do ustawień, aby aktywować system Windows." wyświetlający się w prawym dolnym rogu ekranu.

Jest jakaś opcja, żeby to zniknęło? Z góry dzięki za pomoc!