Jump to content
WinClub

GT500s

Mega użytkownik
 • Content Count

  795
 • Posty z Chatbox

  364
 • Joined

 • Last visited

About GT500s

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Śląsk
 • Zainteresowania
  Elektronika, informatyka, kobiety, majsterkowanie, mechanika

Recent Profile Visitors

2027 profile views
 1. @m4s widać, że nie instalowałeś nigdy tego z poziomu dwukliku... Po ściągnięciu i odpaleniu sam skaner się uruchomi i nic a nic się nie zainstaluje.
 2. To jest skaner, żeby go zaaplikować w system należy go z przełącznikiem zainstalować... Następna sprawa to czy miałeś z października zainstalowane: Narzędzie Windows do usuwania złośliwego oprogramowania — październik 2019 (KB890830) Jak tak to ściągasz windows-kb890830-x64-v5.77-delta_acd7b02e03c86f374a14271a7b0844a3e4ad64dc.exe i aplikujesz z przełącznikiem /quiet
 3. GT500s

  Brak DirectPlay

  Spróbuj zainstalować DirectX od Wilentego https://wilenty.wixsite.com/softwarebywilenty/dx-installer Jak nie pomoże to masz chyba kaplicę. Uruchom CMD jako administrator i wpisz: Dism /Get-Features /Online /Format:Table > C:\Get-Features.txt A następnie ten plik (Get-Features.txt) zapodaj tutaj.
 4. GT500s

  Brak DirectPlay

  a do czego to potrzebujesz?
 5. Tak już to widzę tak jak 80% ludu tego forum testuje już X lat Windows'y na swoich PC i dalej nie są zdecydowani czy kupić czy nie kupić.
 6. Umiesz kraść i nie umiejętnie korzystać z patchy to masz. Kup licencje to i producent udzieli Ci supportu. Ciężko poszukać darmowych alternatyw?
 7. pomógłbym ale nie warto
 8. Nawigację masz na karcie czy w pamięci urządzenia? Warto spróbować: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1894971.html
 9. https://pcsupport.lenovo.com/us/en/products/tablets/miix-series/miix-10-tablet-ideapad/downloads/order-recovery-media
 10. Ameryki nie odkryto. DISM już od Windows Vista umiał dzielić wim na części
 11. Tak, jest możliwość, tylko Ty jako użytkownik nie znający się na temacie nie zrobisz tego. Trzeba zrobić DUMP kostki BIOS, edytować tabelę EFI i do niej wpisać klucz.
 12. Co do czyszczenia nie polecam druciaków czy papieru ściernego, ponieważ można kuku zrobić powierzchni - serio. Wersja niskobudżetowa - działa ale traktuje ją z rezerwą: https://www.castorama.pl/jak-czyscic-miedz-i-mosiadz-ins-92145.html Od 4 lat mam Dara Allied Liquid Polish 100ml tylko śmierdzi dziwnie ale nie żre powierzchni, a je dobrze czyści. Polecam zaopatrzyć się w taśmę kaptonową i tak czy tak miejsca pod układem chłodzenia obkleić i zamiast czarnej folii zaaplikować jako "ramkę" do układu chłodzonego.
 13. Tak powinno być: Z Bing ENG (update 2) bierze install.wim dodaje język PL, ustawiam go jako domyślny, usuwa ENG = gotowy install.wim Bing PL (update 2) A ten skrypt dodatkowo: Dodaje WinRE (update 3) nie pochodzący z BING (update 2), natomiast cały instalator pochodzi z oficjalnego pl_windows_8.1_with_update_x64_dvd_6051495.iso (update 3). W oficjalnym *.iso (update 3) nie ma ani w Core, ani w Pro winre.wim w katalogu "%INSTALLMOUNTDIR%\Windows\System32\Recovery\
×
×
 • Create New...

Important Information