Jump to content
WinClub

GT500s

Mega użytkownik
 • Content Count

  890
 • Joined

 • Last visited

About GT500s

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

2433 profile views
 1. https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10
 2. bardzo cenne, 100 instalacji i wychodzi 2000 s.= ~33min z życia wzięte
 3. Nie wkurza CIe OOBE jak klikasz nie nie nie nie nie ... ?
 4. wszystkie funkcje można wyłączyć i wywalić "Disabled with Payload Removed"
 5. Skupiajmy się na funkcjonalności. LTSC i LTSB nie korzystam z aktywatorów bo mam licencje na home i pro 10 więc odpada. 90% Moich klientów ma Home i jest z założenia że ma działać tzw gry, biurokracja, filmy, przeglądarka.
 6. Windows 10 wkurzający, rozbrykany... za niedługo przejmie większość sprzętu. Możemy nie jako spróbować jakoś zaadaptować, żeby z tym żyć. Więc prośba do Was o porady - co Was wkurza, a da się to ogarnąć uprościć, ogarnąć. Zróbmy to na zasadzie wydawcy, a nie "widzi mi sie". Załączam wyciąg z oryginalnego ISO Windows 10 Pro 1909: Funkcje: http://www.wklejto.pl/txt821269 Zainstalowane programy: http://www.wklejto.pl/txt821270 Zainstalowane Appki: http://www.wklejto.pl/txt821271 Proszę o umieszczanie porad np. Do usunięcia jest kalkulator appk i zastąp go Old Calculator for Windows 10 https://winaero.com/blog/get-calculator-from-windows-8-and-windows-7-in-windows-10/ Masz ciekawego Tweaka? Dodaj go tutaj będziemy debatować nad poprawnością tego rozwiązania.
 7. Bo nie dokonałeś dobrowolnej wpłaty na kupno lepszych hostów.
 8. Nie, jednak w przypadku GPU zaleca się zainstalować panel. Po prostu sterowniki oficjalne pobrane np ze strony intela.
 9. Proponuję zrobić temat lub oczyścić owy i ogarnąć coś w stylu pochwal się rozszerzeniami do swojej przeglądarki np. Przeglądarka: CentBrowser (Windows 10 Pro), Kiwi Browser (Android 8.0) Rozszerzenia: Nano Adblocker + Nano Defender, Universal Bypass (tylko Windows), Dark Reader Ustawienia Nano Adblocker: Dodane filtry do Nano Adblocker: https://raw.github.com/reek/anti-adblock-killer/master/anti-adblock-killer-filters.txt https://raw.githubusercontent.com/bogachenko/fu*kfu*kadblock/master/fu*kfu*kadblock.txt https://raw.githubusercontent.com/hoshsadiq/adblock-nocoin-list/master/nocoin.txt https://raw.githubusercontent.com/MajkiIT/polish-ads-filter/master/polish-adblock-filters/adblock_ublock.txt https://raw.githubusercontent.com/PolishFiltersTeam/PolishAntiAnnoyingSpecialSupplement/master/polish_rss_filters.txt https://raw.githubusercontent.com/PolishFiltersTeam/PolishAnnoyanceFilters/master/PPB.txt https://raw.githubusercontent.com/MajkiIT/polish-ads-filter/master/cookies_filters/adblock_cookies.txt https://raw.githubusercontent.com/yourduskquibbles/webannoyances/master/ultralist.txt https://raw.githubusercontent.com/PolishFiltersTeam/KAD/master/KAD.txt https://raw.githubusercontent.com/maciejtarmas/AlleBlock/master/alleblock.txt W Nano Defender, Universal Bypass oraz Dark Reader nic nie zmieniałem.
 10. Sam tego nie rozumiem, ale tak jest Dlatego wrzuciłem screen
×
×
 • Create New...

Important Information