Jump to content

GT500s

 • Content Count

  1,051
 • Joined

 • Last visited

About GT500s

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

2,943 profile views
 1. Jeżeli kupisz RTX to Twoja karta będzie mieć obsługę G-Sync która będzie niwelować tzw. Rwania. Więc nie rozwijając tez od razu kup przewód DisplayPort bo to Panie z FreeSync nie będzie działać . A co do monitora ostatnio kupiłem Monitor Acer Nitro VG240YP 24” FHD IPS 1ms 144Hz - Pepper.pl i jest polecany przez YouTube'rów - oczywiście też polecam ;).
 2. przesyłka za pobraniem istnieje dłużej niż przelewy... po drugie wszystko masz pozamykane więc... podziękuj Jarkowi... Google nie boli... 999zł w wersji 128GB POCOPHONE X3 NFC 6/128GB (szary) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD 1min szukania, więc wykazałeś się lenistwem.
 3. Luzik. Ogólnie patrząc po tym Poco X3... Wgrywasz AOSP i masz fajny telefon z długo trzymającym akumulatorem, a zarazem ludzie nie zgłaszają z nim problemów (AOSP). Bardzo podatny na modyfikacje
 4. Czytaj cały post Do 1000zł najlepszym wyborem jest Xiaomi Poco X3, etui w zestawie, folii nie ma w zestawie, ale z tego co kojarzę jest coś na ekranie (potwierdź sobie). z tego co wiem to każdy smartphone na androidzie da się wgrać firmware w Linux
 5. chwila już Ci opiszę musisz zaznaczyć Literę dysku (pendrive) klikasz Check File System w nowym oknie zaznaczasz Check & fix detected errors. klikasz Start Po zakończeniu klikasz Cancel w tym momencie sprawdź czy dane z pendrive da się odczytać w standardowy sposób.
 6. Pendrive jest zapewne z wtykiem USB 3.0, kiedyś dostałem na serwis dysk 2,5" z podobnym problemem i była to wina braku prądu podczas kopiowania na pojedynczym gnieździe USB 2.0 (przekroczony prąd 500mA). Wynikiem tego było uszkodzenie systemu plików NTFS. Do rzeczy: Jeżeli Twój pendrive jest widoczny jako partycja RAW i ma literę dysku polecam sposób pokazany na poniższym filmie: Jak naprawić partycję RAW bez utraty danych HD - YouTube W razie problemów pisz śmiało.
 7. Oddać na serwis, albo szukaj jak poprawnie zainstalować na nowo system operacyjny Windows. To tym bardziej reklamacja usługi. podświetlenie klawiatury składa się z dziesiątek jak nie setek diod. Podwójne konto na tym forum grozi banem. z tym nie do końca bym się zgodził. Może być wina hardware np po upadku ścieżka komunikacyjna sterownika RGB jest przerwana, aczkolwiek może moją tezę rujnować informacja o tym że po update ATK klawa się nie podświetla.
 8. W linku co wysłałem masz odpowiedź. A instalując sterownik za sterownikiem prosisz się o BSOD.
 9. Twórca zapewne dokonał modyfikacji na koncie z najwyższymi uprawnieniami w trybie audytu.
 10. Widać, że adekwatnie serwis źle wykonał usługę - oddaj na reklamacje usługi. Po prostu widać, że nic nie rozumiesz co piszemy. Również nie rozumiem angielskiego, a ogarniam modyfikacje z pomocą translatora i google. Jak na moje wszystko jest wykonane źle więc...
 11. Ja bym już dawno rozniósł serwis no ale... Nie znalazłem nigdzie owego linku w temacie albo ślepy jestem: https://rog.asus.com/forum/showthread.php?117579-My-rog-Key-and-All-effect-inside-basic-effect-tab-isn-t-working-after-updated-windows&p=802906#post802906
 12. Windows 8.1 with Update 3 (build 9600) Informacje o wersji Utworzony: 17-01-2021 Ostatnio zaktualizowany: 17-01-2021 Dodano: - wszystkie aktualizacje do 12-01-2021 (bez telemetrycznych) Aktywowano: - .NET Framework 3.5 - DirectPlay - plik ei.cfg Usunięto: - wszystkie pakiety Windows Apps wraz z powiązaniami Do stworzenia obrazów został użyty skrypt mojego autorstwa: WinUpdater 8.1 Download: x64: http://www.mediafire.com/file/q6ezdyy256ja8lm/W81WU_B00FAB17.7z Hasło: winclub.pl
 13. Od pewnego czasu hmm nie wymieniałeś nic w PC? Sam sterownik raczej nie zmienił priorytetów. Chyba, że aktualizacja BIOS karty była?
 14. 1. Plik install.esd od Nikka przekonwertowuj do install.wim 2. Wypal pendrive z oficjalnym Windows 10 i podmień install.wim 3. Otwórz wiersz polecenia (cmd) z prawami admina i wpisz: dism /get-imageinfo /imagefile:X:\sources\install.wim (Gdzie X to litera pendrive gdzie jest instalator) I odczytaj Index (edycje systemu) z podobnego wyniku: Deployment Image Servicing and Management tool Version: 6.3.9600.19408 Details for image : E:\install.wim Index : 1 Name : Windows 8.1 Description : Windows 8.1 Size : 20 253 947 157 bytes Index : 2 Name : Windows 8.1 Pro Description :
 15. Oszustwo hmm. Radzę czytać ze zrozumieniem W ofercie jasno jest napisane, że kupujesz pendrive marki Xtra-PC, a jako gratis jest na nim Linux (opis w innym miejscu). W wersji 64GB dostajesz gratis FileRez (nie zman tego progsa). To tak samo jak popularne sklepy z elektroniką np. Media Markt - znajdź taniej, a zwrócimy Ci pieniądze... Regulamin promocji wskazuje konkretne sklepy objęte "promocją".
×
×
 • Create New...

Important Information