Jump to content

Win 10 1809 LTSC x64 2k20

Mr.T
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie mam klucz od windowsa 10 kompilacja 18363 czy da rade aktywować powyższy system tym kluczem?

Nie.
LTSC aktywujesz kluczem Windows 10 Enterprise, dostępnym dla firm i instytucji.
Tutaj musisz użyć aktywatora lub zainstalować sobie system zgodny z kluczem, jaki posiadasz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W dniu 7.04.2020 o 20:03, stalowarura napisał:

Ma ktoś też problem z aktywacją? Za chiny nie mogę go aktywować, kms reloader niby aktywuje jednak po wejściu we właściwości komputera nadal nie jest aktywowany. Wszystkie inne nie aktywatory nie działają. Od razu wyskakuje jakiś błąd. Jakieś sugestie? Mam też oryginalny klucz z Win 10 Education jednak wpisując go też mam błąd.

Edit:

Udało się, tym KMSoffline.2.0.9

Polecam również HWID GEN.

O co chodzi z tym gdy klikam na program jakiś prawym wyskakuje przejmij/przywróc - chyba jest wiecej opcji ?

Jeśli to jest tylko jedna z wielu to co ci to przeszkadza ? Jak nie wiesz po co to to nie korzystaj -albo usuń.

A jak ci to przeszkadza to usuń to z prawokliku.

I MOŻE BĘDZIECIE DODAWAĆ CZASAMI JAKIEŚ SCRENY, ŻEBY MOŻNA BYŁO ZROZUMIEĆ O CO CHODZI BEZ PISANIA  WIELU POSTÓW ?

Zauważyłem jeden problem. Mam postawiony system na ssd a drugi dysk hdd zaszyfrowany bitlocerem i jak chcę wejść na dysk zaszyfrowany wyskakuje okienko z hasłem i dysk się otwiera. Jednak jak wcześniej włoże jakiegoś pendriva i jak chce odszyfrować dysk wyskakuje okienko o hasło i dysk w teorii się odszyfruje jednak nie ma możliwości w niego wejść. Dzieję się tak tylko wtedy jak jest pendrive w USB. Niby nic uciążliwego bo po restarcie najpierw odszyfruję dysk i dopiero włoże pena np żeby wgrać system przez rufusa i jest ok. Ale jednak nieraz mnie drażni że muszę kompa ponownie uruchamiać :) Tak to system petarda.

Zainstalowałem system ma laptopie z ekranem dotykowym, który można odłączyć od klawiatury i mam dwa problemy:

- nie działa mi autoobracanie ekranu

- nie wyświetla się klawiatura ekranowa 

Laptop to hp pavilion x2

Da radę jakoś temu zaradzić? Pozdrawiam.

Edit:

Wystarczyło  przywrócić usługi i wszystko działa.

Cześć.

Ściągam tego win10 pewnie będzie super tak jak win7, który też pobrałem od Mr. T

I mam dwa pytania:

1. Czy można aktywować tego wina kluczem z allegro za 8zł? Bezpośrednio w windows update, tam gdzie się kod wpisuje;p Czy tylko i wyłącznie KMSpico? 

2. Wszystkie najlepsze gry świata typu tibia, diablo2, diablo4, cs go będą śmigać bez problemu?

Bo nie kumam czym jest Enterprise, z tego co czytałem to ma więcej wbudowanych programów itp. Mam nadzieje, że na tym windowsie można grać we wszystko i oglądać filmy etc tak jak na win7 czy zwykłej 10tce od microsoftu.

@edit

I jeszcze właśnie zauważyłem, że ten plik ISO waży lekko ponad 3.2gb, a nie 2.99gb i tu pytanie czy pobrałem coś złego czy po prostu tak ma być?

Musisz mieć klucz do wersji LTSC aby aktywacja przeszła

Co do gier - ta wersja nie ma aplikacji: Sklepu i XBoxa - jak masz gry wymagające tych komponentów to sobie daruj tą wersję Windowsa

Coś słabo szukałeś informacji na temat różnic między "zwykłą" dziesiątką a wersją LTSC (przeznaczoną głównie dla biznesu) - lepiej poczytaj albo później po instalacji będziesz szukał "brakujących" komponentów

29 minut temu, Franc napisał:

Musisz mieć klucz do wersji LTSC aby aktywacja przeszła

Co do gier - ta wersja nie ma aplikacji: Sklepu i XBoxa - jak masz gry wymagające tych komponentów to sobie daruj tą wersję Windowsa

Coś słabo szukałeś informacji na temat różnic między "zwykłą" dziesiątką a wersją LTSC (przeznaczoną głównie dla biznesu) - lepiej poczytaj albo później po instalacji będziesz szukał "brakujących" komponentów

Chciałem windowsa 10 pro pobrać ale ostatnio był aktualizowany 25 kwietnia 2018. Słabo się znam na windowsach.

Gdzie taki klucz i ile kosztuje? Nie piszę o oryginale ;p

4 godziny temu, Levi napisał:

Chciałem windowsa 10 pro pobrać ale ostatnio był aktualizowany 25 kwietnia 2018. Słabo się znam na windowsach.

Gdzie taki klucz i ile kosztuje? Nie piszę o oryginale ;p

Aktywacja tego systemu przez CMD jako admin:

slmgr /skms kms8.msguides.com

slmgr /ato

i tyle. Było w temacie. To tylko 5 stron do poczytania :)

W dniu 5.05.2020 o 20:21, master2007 napisał:

Aktywacja tego systemu przez CMD jako admin:

slmgr /skms kms8.msguides.com

slmgr /ato

i tyle. Było w temacie. To tylko 5 stron do poczytania :)

Dzięki. Czytałem cały, ale to bardziej szukałem opinii o tym windowsie ;p

@Mr.T windows waży 3.2 GIGA, a nie 2.9 :P To dobrze czy jakiś błąd/pomyłka?

W dniu 7.05.2020 o 15:48, Mr.T napisał:

czy da się usunąć strzałki wioczne na gorze i na dole tak aby cała lista była w pełni rozwinięta na stałe, jeśli tak jak to edytować, ewentualnie usunąć zbędne dla siebie komendy? pozdrawiam

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

W Lenovo Y700 zmieniłem dysk na M2 i zainstalowałem tą modyfikację. Przez pół godziny komputer działał super, a później bluescreen critical_process_died. Kolejne uruchomienie i ten sam problem ale po minucie i tak już dalej w kółko. Macie pomysł jak rozwiązać problem? 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]