Jump to content

Win 10 1809 LTSC x64 2k20

Mr.T
 Share

Recommended Posts

Witam!

System działa świetnie tylko w tej modyfikacji systemu nie mogę połączyć się z komputerami w sieci lokalnej. Błąd 0x80070035 (nie można odnaleźć ścieżki sieciowej).

Ktoś byłby mnie w stanie nakierować czy da się jakoś przywrócić tą opcje?

Chyba że popełniam gdzieś błąd przy konfiguracji i normalnie w tej wersji sieć lokalna powinna działać, wtedy wyprowadźcie mnie z błędu proszę.

W dniu 14.07.2020 o 16:10, lukas-2000 napisał:

Witam!

System działa świetnie tylko w tej modyfikacji systemu nie mogę połączyć się z komputerami w sieci lokalnej. Błąd 0x80070035 (nie można odnaleźć ścieżki sieciowej).

Ktoś byłby mnie w stanie nakierować czy da się jakoś przywrócić tą opcje?

Chyba że popełniam gdzieś błąd przy konfiguracji i normalnie w tej wersji sieć lokalna powinna działać, wtedy wyprowadźcie mnie z błędu proszę.

Mam ten sam problem. 

Przeglądałem - usługi, ustawienia udostępniania, ustawienia kart sieciowych, ustawienia sieci więcej nie pamiętam teraz i lipa. 

Mam jeszcze pytanie , gdzie mogę edytować , dodać coś jeszcze do PPM?

lukas-2000 likes this

Godzinę temu, xdxd23 napisał:

Okienko Uruchom: wpisać gpedit.msc

następnie: Konfiguracja komputera/Szablony administracyjne/Sieć/Stacja robocza Lanman

Włącz niezabezpieczone logowania gości

Dziękuje serdecznie. Działa

Jeszcze raz zapytam ,gdzie mogę edytować , dodać coś jeszcze do PPM?

Panowie jak dodać do menu kontekstowego PPM skróty.
W kolejności:

+Opróżnij kosz

+Opróżnij schowek

+Reset eksplorera (po wciśnięciu PPM + shift)

+Zasilanie
-Uśpij

-Wyloguj
-Wyłącz
-Resetuj

Masakra dodałem dwa z 3 skrótów (nawet z ikonami) ale nie w tym miejscu co bym chciał. :/
Po lewej u mnie po prawej wypociny z Painta.
Brakuje resetu eksplorera (który pojawia się tylko przy wywoływaniu tego menu z wciśniętym <shiftem>) i podmenu zasilania.

Do tego mam kłopot z podglądem obrazu.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Cześć

Mam mały problem z Windowsem 10 Enterprise LTSC.

Co jakiś czas ustawiam otwieranie rożnych rozszerzeń plików w konkretnych programach które instalowałem wedle potrzeby.
Problem polega na tym, ze Windows ciągle napotyka jakiś problem i przywraca domyślne dla niego ustawienia otwierania plików, co jest bardzo denerwujące.
Macie jakiś pomysł na to ?

Witam.

Dodam coś od siebie. Miałem zainstalowany ten system i takie mam spostrzeżenia. Nie pobierał ten system u mnie żadnych nowych aktualizacji Windows oraz do takich programów jak np. MS Office. Dlaczego to już nie wiem.

Jedno muszę przyznać, że system ten ładnie wygląda, jest szybki - zgoda. Podczas próby aktualizacji WU system informuje, że kończy mu się niedługo wsparcie techniczne ze strony Microsoftu. Zdecydowałem się w końcu na zrobienie aktualizacji na kompilację 1909. Przebiegło bezboleśnie, lecz trzeba było odinstalować niektóre sterowniki i zainstalować powtórnie (u mnie przestał działać touchpad). Jeden z mankamentów jaki mam na tej nowej kompilacji to obraz na ekranie zrobił się jaśniejszy niż w wersji 1809. Być może i w tym wypadku będzie potrzeba odinstalowania sterowników od grafiki i powtórnego zainstalowania. Poza tym system działa mi prawidłowo. Zablokowałem instalację systemu do nowszej wersji 2004, przy moim sprzęcie mogłoby to być za duże obciążenie.

11111 likes this

W dniu 1.03.2020 o 23:51, Mr.T napisał:

- Pełne prawa administratora

- Wyłączony podpis cyfrowy

Witam, dawno dawno temu za czasów Win 7 najlepszy mod był od Nikka, przejrzałem kilka popularnych modów na win 10 i ta jest dopracowana , chociaż VMware czasami mi się cras&quot;Jestem Idiotą&quot;e  ale nie wiem czy to wina WIN10 czy nieoficjalnej wersji VMware.

Mimo wszystko wielkie pochwały dla autora !!!

1. Czy "Pełne prawa administratora" nie wpływają na podatność złośliwego oprogramowania ? 

2. Czym jest i do czego służy "Wyłączony podpis cyfrowy" ? 

3. Jak można zainstalować windosowski StickyNotes (nawet ten bez synchronizacji jaki był w WIN 7 )

Witam. Mam problem z tym systemem a dokładniej mój Syn. Nie możemy uruchomić gier takich jak Fortnite czy Hurtworld przez aplikacje Easy Anti Cheat ponieważ wymagane jest włączenie cyfrowego podpisu sterowników. Wszedłem w Zaawansowane opcje uruchamiania i tam włączyłem Cyfrowe podspisywanie sterowników lecz to nie pomogło. Do CMD też pisywałem dwie komendy które są podane na różych forach. Pytanie moje brzmi. Czy jestem w stanie jakoś sam sobie z tym poradzić ? Czy tylko już instalacja innej wersji pomoże ?

Witam wszystkich, mam takie pytanie do Ms.T. Jak zmienić kolejność pod ppm klikając na kosz ?
Bo korzystam z Twojej przeróbki Win10 i za każdym razem klikam w przejmij/przywróć jak chce opróżnić kosz.
Komputer\HKEY_CLASSES_ROOT\*\shellex  wiem że tam mogę coś usunąć bądź wyłączyć ale na tym się kończy moja wiedza :/

W dniu 4.03.2020 o 22:51, chesters25 napisał:

robie reup na mega.nz

DiÄki za link pobraöem zainstalowane i bangla jak rakieta.