Skocz do zawartości

Windows 10 Ghost Spectre 2004


Freezak

Rekomendowane odpowiedzi

Po podstawowej zmianie na polski, trzeba jeszcze w opcjach zaznaczyć 2 ostatnie opcje w "Region i język > Administracyjne"
I jeszcze żeby spolszczyć już na full, w cmd trzeba wklepać 2 komendy
bcdedit /set {bootmgr} locale pl-pl 
bcdedit /set {current} locale pl-pl
i zrestartowac system, po tym zabiegu nie widze nigdzie juz angielskiego przy logowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, as1as napisał:

Po podstawowej zmianie na polski, trzeba jeszcze w opcjach zaznaczyć 2 ostatnie opcje w "Region i język > Administracyjne"
I jeszcze żeby spolszczyć już na full, w cmd trzeba wklepać 2 komendy
bcdedit /set {bootmgr} locale pl-pl 
bcdedit /set {current} locale pl-pl
i zrestartowac system, po tym zabiegu nie widze nigdzie juz angielskiego przy logowaniu

To nie dziala, lepiej nowszą metode dać stąd [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

  

19 godzin temu, Snafriozo napisał:

Można wiedzieć jakim programem to zrobiłeś aby pokazać tą zmianę języka bo bardzo porządnie jest to wykonane.

Nie rozumiem o co pytasz ;D  To są screenshoty pocięte i strzałki w paincie.

Snafriozo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, openforu napisał:

To nie dziala, lepiej nowszą metode dać stąd [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

  

Nie rozumiem o co pytasz ;D  To są screenshoty pocięte i strzałki w paincie.

Hej, mi ta twoja metoda nie spolszczyła wszystkiego, np jak w menu start wpiszę language, to wyszukuje tak:

image.png.a235193d9dec2bea9643d9f13e395088.png

a jak język to nic nie szuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2020 o 18:59, openforu napisał:

Nie rozumiem o co pytasz ;D  To są screenshoty pocięte i strzałki w paincie.

Zrobione z głową i bardzo elegancko no i chyba lepiej się nie da wytłumaczyć tym co tego jeszcze nie kumają jak to zmienić bo to jest taki problem to dla niektórych jak fleszowanie biosu na karcie graficznej :P A to przecież jest jak założenie czapki na głowę :pp  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kris2013 napisał:

Można zrobić samemu czy czekać na Ghosta

A po co ci robić te update codziennie czy to jakieś zboczenie czy choroba z tymi aktualizacjami. Jak będą potrzebne to Ghost zrobi a jak to są tylko wersje Build lub może lepiej Prieview t ona co komu tak aktualizacja no chyba ze wolisz potem jęczeć , że coś jest zdupczone. Dajta spokój z tymi aktualizacjami  i ciągłymi pytaniami kiedy wyjdzie nowa. Niedługo będą pytania kiedy Ghost  zrobi nową wersje systemu bo tamta już jest stara i się znudziła a na nowej to będzie 100 fpsów więcej :D System jest świetny działa wspaniale  więc na chusteczkę tutaj kombinować. 

W dniu 1.12.2020 o 19:09, bazyliano napisał:

Hej, mi ta twoja metoda nie spolszczyła wszystkiego, np jak w menu start wpiszę language, to wyszukuje tak:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

a jak język to nic nie szuka

A ty musisz po informatyka zadzwonić to ci ustawi jak nie działa. Taka prosta rzecz do wykonania, że aż wstyd  pisać że to nie działa. A umiesz zmienić datę i godzinę czy to też trzeba dzwonić po pogotowie. Taki tematy tu nie powinny mieć miejsca tym bardziej setny raz znowu ktoś o to pyta. Może trzeba w końcu udać się do szkoły.

     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kris2013 napisał:

Można zrobić samemu czy czekać na Ghosta

Ja tam pobralem z [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] reszte pobralem przez wu do net f... 3 i 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję win 10 pro 2009 20H2 SUPERLITE, tą najnowszą i żadnej różnicy nie odczuwam, przynajmniej w cs go bo i nawet jest gorzej...
Jakie ustawienia stosujecie w ghost toolboxie w tweaking for gaming ? Lub jak skonfigurować by lepiej chodził ? Innych gier jeszcze nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, 213131414a21453 napisał:

Mam wersję win 10 pro 2009 20H2 SUPERLITE, tą najnowszą i żadnej różnicy nie odczuwam, przynajmniej w cs go bo i nawet jest gorzej...
Jakie ustawienia stosujecie w ghost toolboxie w tweaking for gaming ? Lub jak skonfigurować by lepiej chodził ? Innych gier jeszcze nie sprawdzałem.

W takiej kolejności w ghost toolbox :
Update Systemu 
*16
*17
*37
*39 - 6 i 14 
*1 - 2 , 4 i 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy podczas intalacji języka polskiego w ghost spectre potrzebne jest połączenie z internetem i włączony windows update na tryb ręczny bo jak próbowałem instalować to mi wyskoczył kod błędu 0x8024402c ale ten język próbowałem instalować bez podłączenia się do sieci nie wiem jak się zabrać do tego czy muszę mieć podłączony internet. Próbowałem także instalować język za pomocą programu dism i myślałem, że to pomoże ale nic z tego. Dlatego chciałem zapytać jak zainstalować polski bez internetu?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was tez nie da sie w 100% zrobic spolszczenia wersji superlite windowsa 10 20h2 Ghost-a czyli 2009 boo u mnie nie spolszczyło w pełni całego i to jest dziwne .

Jak ktos ma patcha na to niech da znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2020 o 19:09, bazyliano napisał:

Hej, mi ta twoja metoda nie spolszczyła wszystkiego, np jak w menu start wpiszę language, to wyszukuje tak:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

a jak język to nic nie szuka

 

No przecież działa :gt500s:  Skoro tutaj masz po angielsku to przy logowaniu też masz welcome, a w poradniku jest pokazane jak na polski dać.

Może nie wylogowywałeś się, nie skasowałeś angielskiego języka, nie zrestartowałeś kompa. 

Spróbuj pobrać paczke jezyka angielskiego, ustawić na angielski - wylogować się kilka razy. A potem ustaw polski i skasuj angielski i znowu sie wyloguj pare razy.

Zmiana języka jest tutaj utrudniona i trzeba kombinować z wylogowaniami.

 

Ustawiłem zaraz po instalacji systemu 20h2 własny kolor i język według poradnika. I działa.

mhm.png.842263362baa492956e391a595a590fb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, openforu napisał:

 

No przecież działa :gt500s:  Skoro tutaj masz po angielsku to przy logowaniu też masz welcome, a w poradniku jest pokazane jak na polski dać.

Może nie wylogowywałeś się, nie skasowałeś angielskiego języka, nie zrestartowałeś kompa. 

Spróbuj pobrać paczke jezyka angielskiego, ustawić na angielski - wylogować się kilka razy. A potem ustaw polski i skasuj angielski i znowu sie wyloguj pare razy.

Zmiana języka jest tutaj utrudniona i trzeba kombinować z wylogowaniami.

 

Ustawiłem zaraz po instalacji systemu 20h2 własny kolor i język według poradnika. I działa.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale która ty masz wersje.? Bo ja mówie o superlite 20h2 którego nie idzie dac w 100% na PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, openforu napisał:

 

No przecież działa :gt500s:  Skoro tutaj masz po angielsku to przy logowaniu też masz welcome, a w poradniku jest pokazane jak na polski dać.

Może nie wylogowywałeś się, nie skasowałeś angielskiego języka, nie zrestartowałeś kompa. 

Spróbuj pobrać paczke jezyka angielskiego, ustawić na angielski - wylogować się kilka razy. A potem ustaw polski i skasuj angielski i znowu sie wyloguj pare razy.

Zmiana języka jest tutaj utrudniona i trzeba kombinować z wylogowaniami.

 

Ustawiłem zaraz po instalacji systemu 20h2 własny kolor i język według poradnika. I działa.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

No to nie wiem, robiłem wszystko wg tych wskazówek, nie przeszkadza mi to w niczym, 99% windowsa jest po polsku, tak o tylko napisałem :D

4 godziny temu, DRAGO napisał:

Ale która ty masz wersje.? Bo ja mówie o superlite 20h2 którego nie idzie dac w 100% na PL.

tak u mnie ta sama wersja, ale już niech sobie tak będzie, może faktycznie błąd gdzieś po mojej stronie :D 

a i przy logowaniu normalnie mam po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto ma problem z Pl w wersji super lite to polecam pobrac iso multi language i wgrac jezyk pl przez dism++ u mnie działa juz ok.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edit.:

A wgrywamy jako aktualizacje. Potem tylko w opcjach jezyka trzeba wybrac trochę do pobrania i mamy ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DRAGO napisał:

Jak kto ma problem z Pl w wersji super lite to polecam pobrac iso multi language i wgrac jezyk pl przez dism++ u mnie działa juz ok.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edit.:

A wgrywamy jako aktualizacje. Potem tylko w opcjach jezyka trzeba wybrac trochę do pobrania i mamy ok.

pliki do tego potrzebne tutaj :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

i obrazek w ktorym miejscu to sie robi :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

JanKo6 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ripek napisał:

pliki do tego potrzebne tutaj :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

i obrazek w ktorym miejscu to sie robi :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tak własnie to robiłem dzieki za mały opis.

Tylko ze tu ma byc dodaj plik a nie szczegóły bo to nie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DRAGO napisał:

Jak kto ma problem z Pl w wersji super lite to polecam pobrac iso multi language i wgrac jezyk pl przez dism++ u mnie działa juz ok.

A w wyszukiwaniu masz po polsku? Np. wpisz   edit  

 

Po wpisaniu w CMD     dism /online /get-intl    wyświetli się lista i pokaże czy jest w 100% spolszczone. Możesz screen wrzucić albo skopiować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, openforu napisał:

A w wyszukiwaniu masz po polsku? Np. wpisz   edit  

 

Po wpisaniu w CMD     dism /online /get-intl    wyświetli się lista i pokaże czy jest w 100% spolszczone. Możesz screen wrzucić albo skopiować.

ja właśnie tego nie mam po polsku, cmd poniżej

image.png.96ff8def2b13c2ffcc28d82a1a2719f0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: zrobiłem to co napisał poniżej @openforu i tym razem poszło, już wszystko jest po polsku, w menu start również

22 godziny temu, openforu napisał:

Spróbuj pobrać paczke jezyka angielskiego, ustawić na angielski - wylogować się kilka razy. A potem ustaw polski i skasuj angielski i znowu sie wyloguj pare razy.

Zmiana języka jest tutaj utrudniona i trzeba kombinować z wylogowaniami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie