Jump to content
WinClub

DRAGO

Mega użytkownik
 • Content Count

  771
 • Joined

 • Last visited

About DRAGO

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 04/04/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1753 profile views
 1. Już to robiłem nie dało rady postawiłem nowy system i działa juz ok.
 2. Odinstalowane były nawet 2016 niue był instalowany bo nie mam instalki instalke 2016/2019 mam ta co jest tu ona pobiera sie tak jak tam piszę. I to jest dziwne mozliwe ze KMS wgrał mi klucz na 2016 zamiast na 2019. Ciekawi mnie jak wykasowac aktywacje tych pankietów skoro odinstalowalem a nadal gdzies to w systemie jest.
 3. Iso vl to ma klucz 2016 więc pobieram normalna wersję może teraz wejdzie to normalnie i sie aktywuje. Pytanie czy aktywacja moze byc powiązana z office 365 miałem na rok ale juz licencja mi wygasła. Czy możliwe ze z aktywacji kluczem offica 365 przelazło na office 2016 bo nawet normalna instalacja nie vl aktywuje sie jako office 2016. Nie mam juz pomysłu gdzie to jest co grane.
 4. Aktywowało jako office 2016 a nie 2019 czemu.?
 5. Edit. Jednak aktywacja nie wchodzi na od zadnym sposobem nie wiem co mi blokuje wylączyłem zapore, skanowanie w eset itp. i nic nie idzie zrobic.
 6. A ok spox nie zauważyłem tej opcji. Dobrze ze odpisałeś. No i aktywacja z programu tez wchodzi na ok. Ze ja nie widziałem ze jest tam opcja z instalacja wersji z kluczem vl.
 7. Możesz opisać jak to zrobic bo kiedys miałem instalke vl a nie wiem jak to sie ustawiało.
 8. 1903 to 1909 czyli 19h1 na 19h2 Taki jak by sp1 i sp2 w 1 wersji.
 9. Aktywacja przez cmd działa ok. Dzięki. Edit. Dodaje screen cos jest nie tak z tymi aktywacjami.
 10. Postawiłem na VHD fajnie lata, drukarka tez działa, pad windows 10 for xbox tez działa ok. Doinstalowanie sklepu i xbox działa spox - (Program/skrypt pryvatny). No więcej uwag nie mam jak coś złapie co by nie działało dam znać.
 11. Pobieram najnowsze iso za kilka minutek dam znać jak działa.
 12. Spox widziałem dlatego napisałem spox nie było tematu. A tamto mi sie nie usuneło z tym opisem. sprrki.
 13. Czy na tej wersji działają drukarki jak i skaner.? Pytam dlatego ze uzywam drukarki i skanera kiedy jest potrzeba. A system jest po mojej myśli tylko nic nie pisze na temat sterowników drukarek więc myśle ze działają.
 14. Ok sprawdzę. Ale stawiam ze eset ten co mam mocno blokuje aktywatory tego typu jak kms lub zapora systemowa. powiem ze defendera nie mam bo go wywaliłem zaraz po instalacji systemu.
×
×
 • Create New...

Important Information