Jump to content

Windows 7 x64 [PL] SP1.IE11.2020.07-NiKKA]

Recommended Posts

11 godzin temu, Omsi napisał:

Mam problem podczas instalacji czy to z USB czy z wypalonej płyty cały proces instalacji przebiega pomyślnie lecz przy ponownym uruchomieniu znów przechodzi do instalacji Windows od nowa. Co robię nie tak? Wszystko zrobione wg instrukcji z pierwszego postu. Sprzęt to laptop Samsung r 710.

Po zainstalowaniu zmien sobie priorytety botowania, bo pewnie masz ustawione jako 1 nosnik do instalacji. 

Godzinę temu, Nessmin556 napisał:

jak to naprawić?

Po 1sze instalować w trybie MBR, a po 2gie użyć systemu z zintegrowanymi potrzebnymi sterownikami, jak się samemu tego nie chce zrobić albo nie umie. No ludzie, ile razy dziennie można to pisać, że od Skylake Win7 nie jest oficjalnie wspierany i bez kombinacji nie idzie go zainstalować ??? Tu masz gotowca, którego wiki specjalnie zrobił dla takich jak ty, no ale po co poczytać i poszukać -

4 godziny temu, Nessmin556 napisał:

Mam problem z zainstalowaniem Windowsa 7 na Lenovo 320-15isk, otóż robię UEFI na pendrive w Rufusie, odpalam instalkę i nagle na ekranie pojawia się 0x0000c coś tam, jak to naprawić?

musisz przeformatować partycje z mbr na gpt mozna to zrobić programem AOMEI Partition Assistant

Niestety nie działa ten system. Próbowałem chyba wszystkiego, instalacji gpt, mbr i nic. W opcjach secure bot wyłączony. W normalnym iso po istalacji wali bluescreenami a w tym uefi wywala błąd, że nie można wykonać konfiguracji... Wcześniej instalowałem od sromotnika i było zero problemów.

Ok, lecz to nie znaczy, że każdemu wszystko się wgra jak należy. W Dellu też mam ten sam problem, u mnie rzekomo chodzi tu o RAM (taka info z bluescreenu, chodź memtest pokazał 0 błędów) a nie będę z siebie robić pośmiechowiska pożyczając od kogoś RAM, aby spróbować wgrać Windowsa z tego akurat odrazu. :L  Windowsów masa na forum.

2 godziny temu, jorgusek napisał:

Nie wiem gdzie macie problem, ściągnąłem wersję x64 z Torrenta, zainstalowałem próbnie wszystkie wersje, każdą mogę aktywować, zostałem przy wersji proffesional, sprawuje się idealnie.

image.jpeg.c61f9483d8b0fd55493772395136336e.jpeg

Jeżeli są chętni, mogę wstawić System na mega.nz lub gmail.com

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

3 godziny temu, jorgusek napisał:

Nie wiem gdzie macie problem, ściągnąłem wersję x64 z Torrenta, zainstalowałem próbnie wszystkie wersje, każdą mogę aktywować, zostałem przy wersji proffesional, sprawuje się idealnie.

W poprzedniej wersji tego problemu nie ma, bo instalowałem i poszło bez problemów więc coś jest tutaj popsute.

14 godzin temu, new user napisał:

Niestety, ale mam dokładnie ten sam problem co użytkownik [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Próbowałem praktycznie wszystkich kombinacji instalacji na urządzeniu Dell 9010 i każda z nich była zakończona niepowodzeniem.

Mam rozwiązanie a raczej kolega wyżej je podał. Zainstaluj starszą wersję z tego wątku:

Jeśli chcesz mieć aktualizacje netframeworka to musisz zaktualizować bypass do wersji v9 bo nie przechodzi na starej.

Przed instalacją bypass-a musisz zainstalować aktualizacje ręcznie podane w spoilerze o nazwie  "Prerequisite Updates"  Zresztą tam wszystko pisze, jest też link do poradnika w tym linku tylko konto musisz zrobić. Jeśli będziesz potrzebował pomocy to pisz śmiało :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ja sam zainstalowałem ostatecznie wersję od sromotnika, ma kilka fajnych funkcji:

Edited by Seawac
zły link
W dniu 31.07.2020 o 22:03, NiKKA.Labs napisał:

NiKKA p r e s e n t s :    

Windows.7.SP1.IE11.PL.x64.2020.07-NiKKA

POBIERANIE:

XXX

Witam Panowie.

Jest może jakiś inny link do tego pliku W7PL642007 ? Pobieranie doszło mi do 99% wyskoczył błąd i przycisk Save file nie był aktywny.

PS.

Jestem ciekawy czy ta wersja systemu windows 7 rozwiąże moje problemy. Mam taki malutki komputer mini PC na celeronie, zawieszany z tyłu monitora za pomocą uchwytu VESA.

Mam starego Windowsa 7, którego próbowałem zainstalować z usb pendrive na tym mini komputerze. Instalator normalnie się uruchamia. Dochodzę do momentu że widzę na monitorze wybór Regionu, języka, układu klawiatury, lecz w żaden sposób nie mogę przejść dalej, ponieważ myszka na usb nie jest w tym momencie aktywna. Próbowałem samą klawiaturą, za pomocą Tabulatora i Enter ale też na nic nie reaguje. Tak jakby Te stare obrazy windows nie miały jakiś sterowników.

Dla przykładu Windows 10 Pro instaluje się bez żadnego problemu. Myszka i klawiatura działa.

Pozdrawiam. 

Godzinę temu, krynioski napisał:

ponieważ myszka na usb nie jest w tym momencie aktywna.....Tak jakby Te stare obrazy windows nie miały jakiś sterowników.

Żaden windows 7 nie ma sterowników USB 3.0, nie ważne stary czy nowy, trzeba samemu dodać albo ściągnąć obraz z już dodanymi jak się ma sprzęt gen Skylake lub nowszy. Oczywiście nie raczyłeś podać jakichkolwiek informacji o swoim sprzęcie, więc znów trzeba wróżyć z fusów. Tu masz obraz już gotowy -