Jump to content
WinClub

Nessmin556

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Nessmin556

 1. @DJGracoNa obrazku znajduje się prostokącik który wyglądem przypomina dysk, nad nim jest strzałka w dół, a nad tymi dwoma jest napis "Pobierz teraz". Kiedy go klikniesz, ściągniesz pożądany plik, mam nadzieję że pomogłem.
 2. Czyli po tych sześciu sterownikach ostatnich znów restart trzeba zrobić? Bo ja nie rozumiem
 3. a po następnych dwóch też restart systemu trzeba?
 4. Dobra, co mam po kolei instalować jakie sterowniki jak już bedę mieć tego XP?
 5. A co jeśli jak zainstaluję sterownik karty graficznej na tym XP Volume License, to czy będzie działać ta karta? Czy to ma znaczenie w jakim stopniu jest obraz ISO?
 6. Dzień dobry, jestem posiadaczem laptopa w tytule, zainstalowałem na nim waszą modyfikację xpeka, ale coś poszło nie tak, sterownik karty graficznej zainstalowałem, ale gdy ponownie włączyłem laptop, nie było oznaki istnienia sterownika karty graficznej, później zainstalowałem DriverPack Solution, sterownik karty graficznej się zainstalował, ale kiedy laptop się ponownie uruchomił, widziałem ekran ładowania systemu, po iluś tam sekundach pasek się zatrzymał i dostałem BSOD'a. Można to jakoś naprawić, jeśli ktoś wie? Następnego dnia włączam laptop i to samo, głównie to są sterowniki ze strony Asusa, ale myśle że pewnie są złe sterowniki dlatego dostaje BSOD za każdym razem kiedy włączam laptop. Czy wie ktoś co złego zrobiłem, może wasza modyfikacja xpeka jest słabej jakości, a może powinienem ściągnąć obraz ISO oryginalny? Pomóżcie mi proszę, jak mam to naprawić?
 7. Mój model to 80XH01KLPB, więc ma tylko 1 slot, i maksymalne 16 GB ramu, więc będe musiał kupić 16 gb ramu do tego laptopa. I moje 4 gb ramu gdzieś schowię
 8. Aaaa, już zrozumiałem, mam sprzedać pamięć 4 gb i kupić 2 kości 8 gb żeby je wsadzić do gniazda, dzięki. Da ktoś mi link do tych kości 2 x 8 gb na allegro czy na innym sklepie? oczywiście to so dimm jest.
 9. ale mój laptop ma tylko 2 gniazda pamięci, co to ma wspólnego z 2 razy 8 gb i 4 gb?
 10. albo ssd 1tb by też starczyło, tylko że mój laptop ma 2 gniazda pamięci, i ma jedno miejsce puste. gniazda pamięci ram
 11. Obecna konfiguracja mojego laptopa to: Pamięć RAM: 4 GB Dysk HDD: WDC (nie pamiętam jaki model) procek: intel core i3-6006u
 12. Dzień dobry, jestem posiadaczem laptopa Lenovo Ideapad 320-15isk, czy warto jest upgradeować dysk na SSD, i dodać trochę pamięci ram, bo na amazonie.de widziałem pamięć ram 32gb do tego laptopa. Gwarancja na niego się skończyła już niedawno. A więc czy warto?
 13. Pomocy, nie idzie wypakować całego folderu, używam winrara, ale wypakowują mi się tylko 2 pliki, próbowałem 7zip i to samo, czy coś źle ściągnąłem?\ Dobrze, już jest ok.
 14. @NiKKA.LabsBędzie mi do tego potrzebny DISM GUI
 15. @NiKKA.LabsMogę zintegrować do tego obrazu sterowniki USB 3.0?
 16. @NiKKA.LabsA jak zainstaluje system to ten BypassESU będzie się aktywował automatycznie?
 17. @NiKKA.LabsZrobisz obraz ISO AIO z Win 7 32 i 64 bit?
 18. nie trzeba, już pobieram ten z waszej strony
 19. no nic z tego, a obraz ściągnałem ze strony windowsbase.pl. Ja przecież mam wszystko na Polski, i odinstalowałem Office 2003, czy ponowna instalacja systemu wystarczy?
 20. Dzień dobry, ściągnąłem sobie obraz iso z Office 2007 Enterprise po polsku, wypakowałem go do folderu, gdy kliknąłem setup.exe wyskakuje takie okienko: Pomimo że odinstalowałem Office nieraz, i że mam ustawione na Polski wszystko, to czy można zrobić, żeby już tego okienka nie było?
 21. powiesz mi czy to ma wsparcie uefi? @razor1995 sorry za spam
 22. ja mam ten sam laptop tyle że ma intela core i3-6006, i to jest 320-15isk. więc znajdzie ktoś modyfikację do tego laptopa? może ta modyfikacja byłaby idealna?
×
×
 • Create New...

Important Information