Jump to content

Windows 7 x64 [PL] SP1.IE11.2020.07-NiKKA]

Recommended Posts

Mam partycję GPT (UEFI) i komputerz  zBIOSEM UEFI i na nowym dysku też GPT zainiciowany, próbowałem narzedzie Macrori AOMEI, Easeus, MACRIUM REFLECT 7 i wiele innych, migracja dysku kończy sie tym, ze dysk systemowy jest uszkodzony.

Zadne narzedzie nie moze przeprowadzic prawidlowej Migracji systemu!

Napisałem juz 1TB szkoda dysku na LifeWrite danych (zaplacilem za niego 900 zł) i każda proba bedzie skaracac zywotnosc, ile mam jeszcze probowac????

Mam czysty pusty dysk... Uruchomienie  z programow do Migracji i kazdy sposob zawodzi, przenosi dwie partycje, lub w ogole nei przenosi...

I co dalej ..dalej tydzien sie tym meczyc i kopiowac kolejne 100gb i kolejne na probe......

Błędy BOOTMGR.....są powtarzane po migracji, albo ze partycja po Migracji nie ma formatu, ani litery!

No to jak nikt nie pomoze? Po sklonowaniu Systemu mam wylacznie FAT i partycje ze sklowanym systemem, ale pisze (Recovery) a powinno byc "Boot, Systemowa, Aktywna". 

Moge otworzyc partycje w dzialającym systemie, wszystko jest ok, ale nie botuje i nie wykrywa tej partycji jako systemu

O coś podobnego do tego gdzie wszedzie kod bledu 0x0 gdy prubuje uruchomic problem  z uruchomieniem

TYLKO ZE UMNIE NIE WYKRYWA URZADZEN SYSTEMOWYCH (wiadomosc)

File_002_-_Copy.jpg

:22 już byś 100x w tym czasie swojej męki zainstalował świeży system i skonfigurował, ale jak widzę wolisz się pierdzielić z czymś, o czym nie masz pojęcia. NIGDY nie miałem problemu z przeniesieniem systemu na inny dysk albo z przywróceniem go w miejsce starego, bo ja robię BackUp, a nie Klon, no i wiem co robię. Poza tym używam MBR, a nie debilne GPT. Aha, płytę mam nowszą od ciebie i jakoś na moim UEFI nie mam problemu, żeby ustawić go w tryb pracy BIOS. The End.