Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro v.20H2 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09.2020

Recommended Posts

7 godzin temu, MrBeckham666 napisał:

Możesz jaśniej ? ogólnie instalowalem tego moda na jakiś 20 komputerach w więszkosci wszystko ok desktop żaden nie ma problemów tylko czasami starszym laptopom coś nie pasi :) 

ty mówisz do mnie ? :) od 7 lat nagrywam rufusem standardowo :)

Ale jaki ty masz problem? Sorry ze pytam, ale po twoim poprzednim poscie z screenem nie wiem o co chodzi po prostu i ciekawi mnie 

10 godzin temu, MrBeckham666 napisał:

ty mówisz do mnie ? :) od 7 lat nagrywam rufusem standardowo :)

To, że wgrywasz rufusem wcale nie znaczy, ze wszystko będzie super cacy. Jakbyś poczytał inne tematy i przeszedł przez wszystkie strony to sam byś doszedł, bo już była o tym mowa - niskopoziomowy format przy takich problemach może być jedną z koniecznych czynności, bo rufus robi tylko szybkie formatowanie. Spróbuj na innym pendrive.

Przecież napisałem o co chodzi - i wyjaśnił to razor1995 -  w przypadku gdy system instaluje się z wykorzystaniem klucza OEM (np. z BIOSu) - setupcomplete.cmd i oobe.cmd są wyłączane. Jesli "dodatki" były tak zintegrowane, to mamy winowajcę. 

I po co kombinować z rufusem.

Potraficie czytać? I po co te dalsze dyskusje?  Widocznie te laptopy miały klucze w biosie.

A mody konusa na razie nie miały pliku ei.cfg w iso.

15 godzin temu, SilverShai napisał:

To, że wgrywasz rufusem wcale nie znaczy, ze wszystko będzie super cacy. Jakbyś poczytał inne tematy i przeszedł przez wszystkie strony to sam byś doszedł, bo już była o tym mowa - niskopoziomowy format przy takich problemach może być jedną z koniecznych czynności, bo rufus robi tylko szybkie formatowanie. Spróbuj na innym pendrive.

czyli jak jedna instalka nagrana na 1 pendrive instaluje się na 7 komputerach dobrze aż tu nagle na dwóch są problemy to uważasz że winny jest pendrive ? :)
Wybacz ale instalowałem przez 7 lat windowsa z 300 razy i nigdy nie miałem problemu o którym mówisz. Mało tego nagrywam też windowsa przez ssd zazwyczaj.

14 godzin temu, zbigniew59 napisał:

Przecież napisałem o co chodzi - i wyjaśnił to razor1995 -  w przypadku gdy system instaluje się z wykorzystaniem klucza OEM (np. z BIOSu) - setupcomplete.cmd i oobe.cmd są wyłączane. Jesli "dodatki" były tak zintegrowane, to mamy winowajcę. 

I po co kombinować z rufusem.

Potraficie czytać? I po co te dalsze dyskusje?  Widocznie te laptopy miały klucze w biosie.

A mody konusa na razie nie miały pliku ei.cfg w iso.

Niestety ale gadasz coś nie do końca dobrze bo jeżeli winny był klucz w biosie to raczej jego brak :) Ponieważ komputery które nie zastsowały zmian wprowadzonych przez konussa nie miały klucza w biosie. A komputery które go posiadały wszystko było ok ale naprawdę w tym tkwi problem ? :) 

21 godzin temu, zbigniew59 napisał:

Dodaj do iso w folderze sources plik ei.cfg  bo standartowo go nie ma.

ok sprawdze to ale jaki jest powód że 1 komputer ma ten problem a 8 innych już go nie ma :)

Snafriozo likes this

33 minuty temu, MrBeckham666 napisał:

kilka dni długo panowie nie przesadzajcie :)

No mam nadzieje ze może dziś, ewentualnie jutro wyjdzie, bo akurat skończę wiedźmina 2 :D. 

MrBeckham666 likes this

W dniu 19.04.2020 o 10:34, mt17 napisał:

Konuss drugi raz gotował system i chyba znowu coś spalił, że tak długo to trwa

Nie ogólnie mały problem z dostępem zdalnym mam. A dwa ogólnie to coś mi nie pasuje w kompilacji.207 chce bardziej się temu przyjrzeć. Coś, zmienili znowu w komponentach i nie mogę tego znaleźć. Powoduje błąd w skanie integralności. Po modyfikacji. 

9 godzin temu, kris2013 napisał:

Kiedy nowa wersja ???

Jak czytam takie dziecięce pytania to płakać mi się chce i najchętniej to bym się przeżegnał nogą po plecach jakby było to takie proste. Kolega robi co chwilę nowe aktualizację a niektórzy czekają jak pijawy aby sobie nowy system co tydzień instalować bo w sumie co ma taki ktoś innego do roboty. A weź się chłopie do roboty i sam coś zrób a nie na gotowca taki jeden z drugim czeka i jeszcze marudzi i jęczy pod nosem czemu nie ma i kiedy w końcu będzie  w końcu nowa wersja. Grosika wrzucić to mnie łaska było konussowi.  tylko zadyma powstała ze chłopak chce kwitu za swoją ciężka harówę . Totalna żenada chłopcy i przerażenie w oczach ale wybaczam bo to tylko dzieci piszą i zadają takie głupie i bezwartościowe pytania :D Teraz już w końcu znam odpowiedź na pytanie czemu ludzie w innych krajach chorują  na koronawirusa  a w Polsce na głowę ;) . 

MrBeckham666 likes this

22 minuty temu, Snafriozo napisał:

Jak czytam takie dziecięce pytania to płakać mi się chce i najchętniej to bym się przeżegnał nogą po plecach jakby było to takie proste. Kolega robi co chwilę nowe aktualizację a niektórzy czekają jak pijawy aby sobie nowy system co tydzień instalować bo w sumie co ma taki ktoś innego do roboty. A weź się chłopie do roboty i sam coś zrób a nie na gotowca taki jeden z drugim czeka i jeszcze marudzi i jęczy pod nosem czemu nie ma i kiedy w końcu będzie  w końcu nowa wersja. Grosika wrzucić to mnie łaska było konussowi.  tylko zadyma powstała ze chłopak chce kwitu za swoją ciężka harówę . Totalna żenada chłopcy i przerażenie w oczach ale wybaczam bo to tylko dzieci piszą i zadają takie głupie i bezwartościowe pytania :D Teraz już w końcu znam odpowiedź na pytanie czemu ludzie w innych krajach chorują  na koronawirusa  a w Polsce na głowę ;) . 

- raz dziekuje

= dwa niestety co począć taki nasz naród... 

MrBeckham666 likes this

Teraz, kris2013 napisał:

Ty chyba masz problemy z głową te twoje bzdury to chyba stres wywołany koronawirusem

no i po raz kolejny mamy mądrą odpowiedź - lepiej nie komentować.

4 godziny temu, Snafriozo napisał:

4 godziny temu, kris2013 napisał:

Jeżeli na normalne pytanie ktoś wypisuje taki stek bzdur to naprawdę lepiej nie komentować

4 godziny temu, konuss napisał:

no i po raz kolejny mamy mądrą odpowiedź - lepiej nie komentować.

Panowie błagam dajcie na luz kiedy będzie nowa wersja to będzie :) Komuś się spieszy z instalacją systemu :)  Panie konusss powoli i spokojnie trzeba zrobić to porządnie :) sam kiedyś tworzyłem mody to wiem że nie ma co się spieszyć :) jeszcze ssd wybuchnie :) Panie konuss myśle może zrób co miesiąc regularne updaty to nikt nie będzie płakał kiedy nowa wersja :) Myśle że regularny harmonogram to najlepsze wyjśćie :)

Jeszcze raz powtarzam nikt tutaj nie płacze, to tylko zwykłe pytanie bez pretensji. Czy tak trudno zrozumieć.Dla tych wszystkich co mają problemy ze swoimi emocjami i ze zrozumieniem pytania ( chyba forum jest między innymi od tego aby je zadawać ) Radzę zmienić forum i poszukać forum dla inaczej uzdolnionych

Nie wiem, dlaczego nie obowiązuje tutaj zasada taka jak na forum XDA - pytasz o ETA, to dostajesz ostrzeżenie. I tyle. To jest tylko zaśmiecanie wątku, nic to nie wnosi. 

Snafriozo likes this

Następny który nie ma nic do powiedzenia.Forum jest dla tych co pytają i dla tych co mądrze odpowiadają.Ostrzeżenia powinny być dla głupich komentarzy

3 godziny temu, kris2013 napisał:

Następny który nie ma nic do powiedzenia.Forum jest dla tych co pytają i dla tych co mądrze odpowiadają.Ostrzeżenia powinny być dla głupich komentarzy

No właśnie, więc już dawno powinieneś dostać ostrzeżenie

Snafriozo likes this

I co te ostatnie posty wniosły do tematu ?  DŁUGO BĘDZIECIE SIĘ TAK PRZEGADYWAĆ ?

Wracajcie do przedszkola.

Co otworzę temat bo widzę nowy wpis - to znowu takie g....wno.

Cholera człowieka bierze.

6 godzin temu, zbigniew59 napisał:

I co te ostatnie posty wniosły do tematu ?  DŁUGO BĘDZIECIE SIĘ TAK PRZEGADYWAĆ ?

Wracajcie do przedszkola.

Co otworzę temat bo widzę nowy wpis - to znowu takie g....wno.

Cholera człowieka bierze.

Dokładnie to samo można teraz powiedzieć o Twoim komentarzu xD Też nic nie wniósł do tematu. Możemy tak się bawić w nieskończoność. Ja tylko zwrociłem uwagę na fakt, że ostatnimi czasy jest masa tych samych pytań - "kiedy nowa wersja???!!?!111". I tak samo mnie to wkurza, dlatego o tym napisałem. Jak miałem inaczej to zrobić? Więc nie uważam, że powinieneś zwracać się z tym postem również do mnie. Niech ludzie w końcu zrozumieją, że jak konuss nie wydaje nowej wersji, to nie robi tego ze złośliwości, tylko że ma jakiś powód. A modyfikacja Windowsa to nie jest sprawa życia i śmierci, żeby nie można było poczekać na nową wersję parę dni. Tym bardziej że aktualna wersja jest stabilna. Niech ludzie cierpliwie czekają i tyle, wtedy nikt nie będzie musiał o tym pisać, ja również.

Snafriozo likes this