Jump to content
WinClub

Lolu1234

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About Lolu1234

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak odpalic nvidia control panel ? Za kazdym razem pruje sie o brak licencji ( po zainstalowaniu standardowej wersji) . Pomimo zainstalowania, nie da sie uruchomic
 2. Nie, nie ma. Nie korzystałem jeszcze z 19042 ale działa to według wielu, o wiele lepiej. Nie widzę sensu korzystania z czyściocha, z pewnością będę czekał na twojego moda. Najlepiej w wersji slim, w miarę możliwości jak najbardziej okrojonej.
 3. Instalator potrafi się zresetować przed ukończeniem instalacji, po instalacji czasami instaluje się startisback a czasami nie. Zostały też jakieś resztki defendera. To mankamenty nowej wersji, w starej żadnych z tych nie było.
 4. Osiemnaście procesów systemowych i to bez bawienia się usługami - no nie wierzę. Lżejszego moda nie ma i chyba już nigdy nie będzie pod tym względem
 5. Bardzo często odradza się używanie 10 ale jako jedyna posiada kompresje pamięci RAM ,w związku tym chciałbym zapytać jakie ma ona przełożenie na realną wydajność systemu z ograniczoną pamiecią RAM ? Jak to jest według was z zarządaniem zasobami w poszczególnych systemach microsoftu ?
 6. Nie da się w pełni pobrać pliku - dostęp zabroniony.
 7. Kiedy będziemy mogli się spodziewać tej wersji? Z takich mniejszych rzeczy to według mnie można by się pozbyć Microsoft Text Input Application
 8. Dlaczego ten system chodzi tak dobrze ? Naprawdę nie wiem co to za magia. Zainstalowany na archaicznym sprzęcie 2gb ram,intel core 2 duo a 15 kart w google chrome to nie problem. Zużycie pamięci jest wysokie ale wciąż działa to dobrze .
 9. Autorstwo ciężko będzie stwierdzić,natomiast na forum wersje z JG w tytule robi (chyba) tylko sromotnik. Najlepsza przeglądarka na słaby pc to moim zdaniem slimjet/vivaldi lub firefox.
 10. Zgadzam się to jedna z najwydajniejszych modyfikacji jakie powstały,naprawdę brakuje odnowionej wersji tego moda.
×
×
 • Create New...

Important Information