Skocz do zawartości
m4s

Windows Polaris - g.ó.w.n.o.b.u.r.z.a

Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraźcie sobie jaki to będzie szpieg. Nic nie poradza nawet skrypty removespy :D

A nie to znowu zdycha myślałem że nowy system :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polaris to nie tylko woda, to także quady, motocykle itp. Taki to na każdy komputer wjedzie[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ten polaris będzie takim samym następcą 10 jak wcześniej na przykład 10-tka systemu win 8.1, czy to jakiś twór istniejący niezależnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Windows 324235345345  już jest!

haaa

no i dalem ci ja + i masz juz hopie 2kola reputejszon :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, a pójdzie to na Manta CLF050SD czy muszę jednak zainwestować więcej pieniążków i kupić model CLF093SD? Używam tylko Internet Explorera 6, bo na te nowsze wersje podobno hakerzy wirusy pisali a tych starszych nie ruszają. No i na niej czasem odpale gadu gadu, bo youtube się trochę cykam, żeby mi chłodzenie nie puściło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Manta CLF050SD mówisz ? no nie wiem czy to pójdzie ? [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ale może jak nie będziesz otwierał drzwiczek to kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, a pójdzie to na Manta CLF050SD czy muszę jednak zainwestować więcej pieniążków i kupić model CLF093SD? Używam tylko Internet Explorera 6, bo na te nowsze wersje podobno hakerzy wirusy pisali a tych starszych nie ruszają. No i na niej czasem odpale gadu gadu, bo youtube się trochę cykam, żeby mi chłodzenie nie puściło.

Widzę inwestujesz w chłodzenie brawo,overclocking nie będzie dla Ciebie straszny,hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi