Jump to content
WinClub

Hells Angels

Mega użytkownik
 • Content Count

  1398
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Hells Angels

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 08/12/1956

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  K-PAX

Recent Profile Visitors

1359 profile views
 1. Ja po takich uaktualnieniach prawie zawsze instaluję system na czysto, bo zawsze są jakieś niedociągnięcia.
 2. Tu ciekawa opcja zapłacisz raz i masz 10 TB na zawsze. https://niebezpiecznik.pl/post/10-tb-chmurowego-dysku-placisz-raz-i-masz-do-konca-zycia/
 3. Ja rezygnuję ze wszystkich chmur i zdecydowałem się na własną https://www.swiatobrazu.pl/qnap-ts-253b-test-praktyczny-systemu-nas-dla-domow-i-malych-firm-36088.html,1 Szyfrowana, duża pojemność (kupuję dwa dyski po 8TB), po jakimś czasie zwrócą się koszty zakupu i będzie całkiem za darmo, na dodatek ma wiele innych możliwości, - centrum multimedialne, monitoring i wiele innych. Lektura w linku. https://www.qnap.com/pl-pl?ref=header_logo
 4. Wyszukałem coś takiego https://www.mobimaniak.pl/265318/wd-cloud-pr-2100-test/ w wersji 8TB (2x4TB) za ok. 1500zł lub 20TB (2x10TB) za ok. 2500zł. Zastanawiam się który kupić do użytku domowego i jak je połączyć czy w RAID 1 czy dać większą pojemność (dane są również zapisane na dwóch komputerach oraz dysku zewnętrznym to nie wiem czy warto się zabezpieczać jeszcze tym RAID-em). I drugie pytanie jaki system plików tam postawić?
 5. Umówiłem się dziś osobiście żeby kupić tego WD-eka, ale sprzedający nie przyszedł, zablokował moje połączenia na telefonie i koniec pieśni, pewnie jakiś internetowy przekręcik. Ale wyszukałem coś innego pewnie lepszego cena 400$ https://www.purepc.pl/sprzet_sieciowy/wd_my_cloud_pr2100_test_uniwersalnego_serwera_nas Może ktoś korzysta z takiego urządzenia i doda swoją opinię.
 6. Poleciałeś z tymi usługami. Jeśli już tyle wyłączasz to rób to z głową po jednej czy dwie i restart, sprawdzanie czy wszystko gra i wtedy następne. Pamiętaj niektóre usługi są zależne od innych. Trudno teraz wywnioskować co powoduje błędy.
 7. Nie wiem jak sobie radzi ze stremowaniem w 4k, mam sporo filmów w 4k. Co do dziur to teraz znalazłem informacje ze stycznia 2018 roku, że coś tam było na rzeczy, ale mam nadzieję, że do tej pory to poprawili.
 8. Czy ktoś coś w temacie, bo jutro się umówiłem na zakup.
 9. Przymierzam się do zakupu takiego dysku z dostępem do internetu (domowa chmura) https://shop.westerndigital.com/pl-pl/products/cloud-storage/wd-my-cloud-home#WDBVXC0040HWT-EESN Pojemność 4TB cena ok. 560 zł. Czy to dobry wybór czy może polecicie coś innego. Funkcja - magazyn danych z dostępem poprzez internet z innych urządzeń.
 10. Korzystam z Photoshopa portable - jest i więcej funkcji, i nie ma żadnych reinstalacji. Jak będzie potrzeba to podeślę.
 11. Na innych urządzeniach np. telefon internet działa?
 12. Zawsze tworzę konto lokalne przy włączonym necie i nie ma problemów.
 13. Od jakiegoś czasu w ogóle nie przejmuję się ilością włączonych usług (optymalizacja) ponieważ nie widzę żadnej różnicy różnicy w działaniu systemu czy jest ich 10 czy 20 więcej włączonych, a przynajmniej nie mam problemów takich jak Ty.
×
×
 • Create New...

Important Information