Skocz do zawartości

Win 8.1 2k17


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Dlaczego taki błąd wyskakuje no kurna i to na dwóch systemach od @Mr.T jak i od @srom-otnik  co jest grane...

pierwszy raz podczas odpalania gra działała później już nie

 

NAPRAWIONE :)

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie, prośbę. Zainstalowałem wersje x64 core ale okazuje się że mam klucz z 8.1 z Bing. No i komunikat że nie do tej wersji. Sam mod jest super - Dziekuję Mr. T za jego prace. Bardzo mi pasuje nie ma tych programów co się instalują domyślnie, klasyczny wygląd i prędkość. Czy jest jakaś opcja żeby ten MOD chodził pod tym kluczem. Albo jest jakiś MOD z Bing tak ładnie spasowany ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, supervip napisał:

 Czy jest jakaś opcja żeby ten MOD chodził pod tym kluczem. Albo jest jakiś MOD z Bing tak ładnie spasowany ? Pozdrawiam

Nie ma takiej opcji  w Twoim wypadku aktywator (  Microsoft Toolkit  lub inny ) .

Klucz pasuje tylko do takiej Ver......   jaką posiadasz  więc jeżeli  ta Ci pasuje to  nie kombinuj tylko użyj tego aktywatora i  używaj do woli .

MOD z Bing   na pewno gdzieś może znajdziesz ?  ,ale po co się  pchać w to  jak masz MoD  od PREZESA   bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2019 o 22:57, woj_ani217 napisał:

Klikasz na aktualizuj  przeżuci  na stronę z programem  ściągasz  kopiujesz go do  c:\Program Files\CPL PacK\    tam gdzie masz to zainstalowane  > kopiujesz > nazwa programu ma mieć identyczną nazwę taką  jak stara wersja  i to tak  po chłopsku wytłumaczone - prościej nie umiem !.

pytanie a jeśli chce skasować np rufusa usuwam z folderu CPLPacK plik rufusa i tyle wystarczy żeby nie był widoczny w panelu sterowania??

niestety w panelu istnieje rufus ikonka jak to usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marqku napisał:

Jak kazda mozna tak i ta-Opis w pierwszym poscie masz

 

...ale nie chodzi mi o "bootowalną" instalkę na USB, tylko w pełni działający system na dysku zewnętrznym, podpinanym do Maca, w razie potrzeby.

 

Zrobiłem szybki test i Windows nie ruszył.

 

Programem WintoUSB przegrałem zawartość ISO na dysk zewnętrzny, na Macu pokazuje się logo, po chwili kółeczko czarny ekran.... i tak niby wisi... pół godziny czekałem, niby dysk pracował, ale nic się nie pokazało. Na komputerze z systemem Windows, uruchamia się instalator, ale po chwili wyskakuje powiadomienie o braku jakiś sterowników instalacja 0%.

 

Natomiast po przegraniu ISO na USB programem WintoBootic, uruchamia się instalator i przy wyborze dysku wyskakuje znany wszystkim komunikat: "...Instalator nie obsługuje konfiguracji z użyciem dysków podłączonych za pomocą portu USB lub IEEE 1394..."

 

Czyli nie jest to takie oczywiste.... chyba że coś źle  robię ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], przerabiałem już ten temat ;) AOMEI w wersji DEMO - darmowej, niestety nie udostępnia WindowsToGo - a cena kosmiczna. WintoUSB to mniej więcej darmowy odpowiednik tego programu, przerabiałem też instalacje i przygotowywane dysku przez "wiersz poleceń" z wielu toturiali. Jedynie do tej pory na dysku zewnętrznym, który odpala się na Macu, udało mi się zainstalować Win10... ale wolałbym nie zostawać z 10siątką dlatego próby z innymi wersjami.

 

Ostatecznie zainstalowałem W8.1 with up4 kolegi @[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] z tego forum i na razie wszystko śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2019 o 10:42, fumfel napisał:

 AOMEI w wersji DEMO - darmowej, niestety nie udostępnia WindowsToGo - a cena kosmiczna.

[Rozmiar dysku USB, którego chcesz użyć jako dysku Windows To Go, musi wynosić co najmniej 16 GB. Zalecamy jednak korzystanie z napędu USB o pojemności 32 GB.] 

 

Możesz użyć RUFUS'a :laie_67: >>> :doh:

 

ŹRÓDŁO:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Strona po angielsku, > lecz od czego masz tłumacza ?...  :empathy3:

Są tam też inne sposoby w  > [Powiązane artykuły]

 

dla leniwych ... 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KuMo napisał:

Zainstalowałem system na Aspire 4520, pierwszy raz uruchomił się elegancko, aktywowałem, zaistalowałem stery do vga i podczas ponownego uruchamiania wyswietla logo systemu, znika, dysk coś zamieli i cisza, czarny podswietlony ekran. 32bit

Znaczy jest jakiś problem z driverami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić czy działa RDP w tym buildzie? Zainstalowałem go na VM, bo miałem iso pod ręką i mimo włączonego RDP system nie nasłuc"Jestem Idiotą"e na porcie 3389. Nie wiem czy się bawić w aktualizowanie go, czy po prostu porzucić. Wybrałem okrojoną wersję ze względu na uruchamianie z wirtualki.

Po uruchomieniu pulpitu zdalnego w ustawieniach i wydaniu tej komendy:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

powinien pojawić się wpis z dopiskiem "LISTENING". U mnie go nie ma i mimo grzebania nie udało mi się zmusić systemu do nasłuchiwania na tym porcie. Pingi i SMB działają normalnie.

Mogę dodać, że dziennik to totalny chaos odnośnie błędów i podejrzewam, że ten ma coś wspólnego z łącznością:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, romeczek napisał:

Niestety... nie działa.

Działa  na pewno !

 

19 minut temu, C9S napisał:

po co wy instalujecie takie stare mody mamy 2020 rok 

A Ty myślisz że te z 2020 roku  są lepsze ?  , widzę że coś cieniutko  to ogarniasz ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, woj_ani217 napisał:

Działa  na pewno !

 

A Ty myślisz że te z 2020 roku  są lepsze ?  , widzę że coś cieniutko  to ogarniasz ? .

no chyba ty to jest główne zadanie moda żeby mieć system jak najbardziej zaktualizowany i zoptymalizowany a ten ma 3 lata już 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w czy masz problem żeby był  zaktualizowany  na dzień dzisiejszy !? ,   troszeczkę czasu  i masz z 2020 r  win 8.1 nie wyszedł w 2020 r  to  poprawki naprawiające , łatające  buble  wypuszczane przez MS  , baza pozostaje ta sama.

Oj cieniutko . cieniutko  w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, woj_ani217 napisał:

No i w czy masz problem żeby był  zaktualizowany  na dzień dzisiejszy !? ,   troszeczkę czasu  i masz z 2020 r  win 8.1 nie wyszedł w 2020 r  to  poprawki naprawiające , łatające  buble  wypuszczane przez MS  , baza pozostaje ta sama.

Oj cieniutko . cieniutko  w temacie.

bez sensu lepiej zrobić nowy obraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie