Jump to content

robert190880

 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

About robert190880

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

932 profile views
 1. Z mojej strony polecam to https://support.norton.com/sp/static/external/tools/nbrt.html lub https://www.eset.com/int/support/sysrescue/ + instrukcja https://support.eset.com/en/kb3509-how-do-i-use-eset-sysrescue-live-to-clean-my-computer obraz na usb lub dvd i jazda .
 2. Sprawdź zasilacz, nawet nowy i polecany może być bublem, a tak poza tym co to Blackwhite ?
 3. To nie wina system tylko sprzętu, to że temperatury w normie nie znaczy że jest ok, jak kolega wyżej obstawiam na padające GPU.
 4. Udało sie dzięki, to mój pierwsza przygoda z terminalem
 5. Właśnie rozpoczęła się moja przygoda z linuxem i padło na Zorin os i już mam pierwsze pytanie przed logowaniem mam taki Error jak temu zaradzić ?
 6. Sprawdź czy na zewnętrznym monitorze dzieje się to samo.
 7. Dla jednych trudne dla innych nie, nigdy tego nie robiłeś ale zawsze jest ten pierwszy raz, zobacz na filmie jak to wygląda, a od ok 3 min jest gdzie podłączyć ten dysk.
 8. Jeśli zaczniesz sam coś grzebać utracisz gwarancje, chyba raczej musisz skontaktować się z serwisem lenovo ale nie wiem czy jest taka opcja i jak to wygląda, ale pewnie tanio nie będzie.
 9. czy jest jeszcze gwarancja ? i jaki to dokładnie model ?
 10. Jeśli zależy ci na cenie i pojemności i ma służyć jako magazyn plików to masz np. https://www.morele.net/dysk-ssd-goodram-cl100-gen3-960-gb-2-5-sata-iii-ssdpr-cl100-960-g3-6726202/
 11. Od razu miałem to zrobić, uruchomiłem linuxa z usb, i prawy alt też tu nie działa, widocznie bubel fabryczny mi przysłali , a tu muszę sie poprawić z pierwszego postu bo napisałem że na zewnętrznej też nie działa, ale jednak działa, przepraszam że wprowadziłem w błąd.
 12. Lewy ctrl+alt+litera działa , nic z HP nie ma , jak to zrobić było na prawym alt ?
 13. Witam, laptop HP Pavilion x360 po wgraniu systemu Windows 10 oryginalnego brak polskich znaków, ustawiony język polski programisty , skróty klawiszowe Alt + Shift nie pomaga , po podłączeniu zewnętrznej też nic, jakieś pomysły ?
 14. Lub tu https://tb.rg-adguard.net/public.php
×
×
 • Create New...

Important Information