Jump to content
WinClub

jarexpol

Mega użytkownik
 • Content Count

  1328
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About jarexpol

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

1750 profile views
 1. Jest wiele, ja używam gdzieś o roku Soft Organizer Pro, ten i inne masz tu:
 2. Odpowiedź otrzymasz przy próbie instalacji, to znaczy że możesz instalować pobrane SP. Jeśli w co wątpię instalator napisze że nie może zainstalować bo coś tam brakuje to przerwiesz instalacje.
 3. Tak, tu masz Win 7 A tu masz program do instalacji Win 8 i 10 na pendrive.
 4. Odpowiedź otrzymasz przy próbie instalacji.
 5. Odinstaluj, najlepiej za pomocą: któregoś z tych programów i zainstaluj na nowo.
 6. Nie jest bezpieczne, instalator Win 10 Ci narozrabiał, musisz wyzerować cały dysk podpinając go pod inny laptop. Edit: Jak nie masz laptopa to zainstaluj system na pendrive i z niego wyzeruj.
 7. Zacznij od właściwości systemu.
 8. jarexpol

  UNERASER

  Program większej całości Active@, zawsze mogłem polegać na tej firmie. MiniTool Power Data Recovery Business Technician to jedna z najlepszych firm na dyskach.
 9. jarexpol

  UNERASER

  Uneraser to propozycja dla użytkowników stojących przed koniecznością odzyskania utraconych plików, w tym dokumentów, zdjęć, mp3, plików zip, a nawet uszkodzonych folderów i dysków. Oprócz dysków twardych program obsługuje każdy rodzaj nośnika (kamery, dyski flash, dyski USB itp). Współpracuje z zaszyfrowanymi plikami i pomaga przywrócić utracony plik bez względu na przyczynę jego usunięcia. Cechy produktu: - prosty i czytelny interfejs zbliżony do interfejsu Windows Explorer, - obsługiwane wszystkie systemy plików: exFat, FAT, FAT32, NTFS, HFS, - unikalna technologia do odzyskiwania skasowanych plików (FAT32), - odzyskiwanie skompresowanych plików (NTFS, NTFS5), - eksport do CD, FTP, - tryb szybkiego i pełnego skanowania UNERASER 14.0.0 Ultimate Boot Disk (64-bit).iso - 359.5 MB https://mega.nz/#!CDRVnShY!n3t0fuf0y_lgb81FGJZCuQylqkWV12FNnC2ihWZI66I
 10. https://winclub.pl/topic/19862-win-7-x64-pro-2k19/#comments
×
×
 • Create New...

Important Information