Jump to content
WinClub

jarexpol

Mega użytkownik
 • Content Count

  1921
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About jarexpol

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

2278 profile views
 1. Dałem Ci link do LiveCD więc nagraj na płytę lub pendrive i uruchom komputer z tej płyty, lub zrób jak pisze @Widzior.
 2. Macrorit Disk Partition Expert to rozbudowany program do zarządzania dyskiem twardym w systemie Windows. Aplikacja oferuje możliwość tworzenia nowych i usuwania partycji oraz zmieniania rozmiarów istniejących woluminów (bez utraty danych). Macrorit Disk Partition Expert pozwala również formatować, kopiować i przesuwać partycje dyskowe, a także przekonwertować system plików z NTFS na FAT32. Program wspiera dyski większe niż 2 TB oraz umożliwia przeprowadzenie diagnostyki pamięci masowej. Screen. https://zapodaj.net/781d3f46198db.jpg.html Macrorit Partition Expert v5.3.9 Pro WinPE.rar - 458.5 MB https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZLa5TkZX9Bs9TRJL2zQIKC9OeSWrhUaalky
 3. Macrium Reflect 7.2.4808 Server Plus WinRE x64, link w pierwszym poście.
 4. https://soisk.pl/wlaczenie-konta-administratora-w-systemie-windows-10/
 5. Gdyby któreś z wyżej proponowanych programów nie chciał usunąć to polecam Oprócz startu ma jeszcze optymalizację usług.
 6. https://zapodaj.net/c8713d2ea9eeb.jpg.html @kamiloxf szacun!
 7. Jeśli masz problemy z szybkim spadkiem zasilania baterii laptopa, może się tak zdarzyć, ponieważ przeładowujesz ją. Może to dotyczyć nawet najdroższych laptopów. Czasami akumulator może być bardzo obciążony, zbliżając się do ostatniego procentu jego pełnej pojemności podczas ładowania. Ogranicznik baterii to proste, małe oprogramowanie, które pomoże i ostrzeże Cię, gdy pojemność ładowania przekroczy limit. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz ponownie odłączyć laptopa. Domyślny limit wynosi 90%, ale można to zmienić maksymalnie do 96%. Gdy alarm się uruchomi, wystarczy odłączyć laptopa, aby go zatrzymać. Ogranicznik baterii utrzyma laptopa z dala od trybu uśpienia podczas pracy, dzięki czemu nie przegapisz alarmu.
 8. https://winclub.pl/forum/54-modyfikacje-a-team/ Pierwsze pięć sztuk, oprócz czwartego posiada aktualizacje, zgadzam się z tobą że 64 bit.
 9. https://zapodaj.net/05e46b8f62752.jpg.html https://zapodaj.net/b16ab8d82df52.jpg.html Program nie odzyskuje danych z zewnetżynych dysków, spróbuj skanować dysk systemowy.
 10. AOMEI Partition Assistant Technician 8.7 WinPE, link w pierwszym poście.
 11. Uruchomiłem skanowanie dysku zewnętrznego gdzie dużo usuwam, jak skończy zamieszczę dane. Pełny skan robiłem jakieś pięć lat temu i dysk był zapisany w 90 procentach.
 12. No nie taki zwykły, masz wszystkie łatki, do tego skrypty i masz wszystko.
 13. Autor pisze żę nic nie wycięte.
×
×
 • Create New...

Important Information