Jump to content

Mateix

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie zrozumieliśmy się miałem na myśli to, że nie modyfikowałem dodatkowo moda, a mam ten błąd. Czysty mod W każdym razie Office wgrał się po odznaczeniu "Czcionki " w instalatorze. Tak poza tym wpadłem tu zadać pytanie: Tego moda zamierzam używać i używać.. uhuhu, dopóki tylko będzie aktualizowany nie widzę lepszej alternatywy. Jak dla mnie to jeszcze jakby wyciąć Windows Update i Windows Defendera byłoby ideolo Sterowniki z WU i tak są często przestarzałe, są lepsze narzędzia do automatycznego wgrywania driverów, jeśli ktoś tak potrzebuje. Windows Defender no nie oszukujmy się, jest do du*y. Są znacznie lepsze, także darmowe alternatywy. Jakby Pan autor to przemyślał oraz sprawdził co może powodować ten błąd z czcionkami byłoby super, może to kwestia jednego elementu w programie? W każdym razie.. do rzeczy.. jeśli w przyszłości będą aktualizacje tego MEGA moda, to będę mógł je wgrać na aktualny system, bez utraty zainstalowanych programów? W moim przypadku reinstalować paredziesiąt GB programów, co każdą wersje moda i je rekonfigurować, byłoby bardzo uciążliwe
 2. Podczas instalacji Office 2016 wyskakuje mi: Błąd 1907. Nie można zarejestrować czcionki. Sprawdź, czy masz wystarczające uprawnienia do instalowania czcionek i czy system obsługuje tę czcionkę. Na czyściochu z tego tematu.. jakieś rady?
 3. Autor skryptu napisał, że testowane https://github.com/corna/me_cleaner/wiki/me_cleaner-status
 4. Hejka, dzisiaj szukając sterowników do Intel Management Engine wpadłem na ten artykuł: https://www.dobreprogramy.pl/Bezzebne-Intel-Management-Engine-MEcleaner-uwalnia-komputer-od-mechanizmu-zdalnej-kontroli,News,78522.html no i najprościej mówiąc się przeraziłem. Cytując z artykułu, ME Intela potrafi: Problem dotyczy większości używanych obecnie procesorów Intela w komputerach podłączonych do internetu , ale społeczność wydała narzędzie, które to neutralizuje wymazując z BIOSu wszystkie funkcjonalności szpiega, a zostawiając tylko to, co potrzebne do prawidłowego rozruchu (bo ze skubanym wcale nie tak łatwo i w całości go wywalić nie można ). Wiem, że wielu ludziom z tego forum zależy na prywatności, powstają tu naprawę super mody Windowsa wywalające szpiegów, różne skrypty. To naprawdę super, ale odnoszę wrażenie, że skoro ten szpieg jest wpisany niskopoziomowo, może być nawet groźniejszy no i czas na pytanko: https://github.com/corna/me_cleaner Czy ktoś z forum korzystał z tego narzędzia i mógłby po ludzku, najprościej opisać krok po kroku jak to się robi?
×
×
 • Create New...

Important Information