Jump to content

StartIsBack & StartIsBack+ & StartIsBack++

88jankowalski88
 Share

Recommended Posts

obraz.png.b5b5376a23e17b6fb3a7b90b8a0715ad.png

Panowie, pomóżcie proszę. Czysta instalacja windowsa mod LTSC, StartIsBack domyślnie na wyposażeniu. Po aktywacji Windowsa lub instalacji i aktywacji Office (przed tymi czynnościami było ok), mimo, że StartIsBack pokazuje, że licencja aktywna pokazuje wciąż emote, która świadczy o skończonej licencji trial. Instalowałem kilka wersji z tego wątku, instalowałem czystą wersję ze strony producenta i kopiowałem cracka zaproponowanego przez @Jurecki  . Ciągle ten sam efekt jak na obrazku powyżej. Jakieś pomysły?

Czemu mimo wyboru podczas instalacji "Polski" program mam po angielsku? Instalowane z ostatniego linka (tj. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

i wiecie może dlaczego StartIsBack++ po restarcie systemu nie ładuje wybranego wcześniej koloru paska? Wraca do zwykłego czarnego.

Gdy zrestartuje proces explorer.exe to wtedy dopiero ładuje... Jak można to naprawić?

9 godzin temu, nudzija napisał:

@spyware 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dlaczego dublujesz to co już zostało wstawione na Forum (18.01.2022 wstawił  @jarexpol), po co  zaśmiecać Forum. Jak się coś potrzebuje to trzeba przejrzeć Forum, a dopiero później pisać.

Dziękuję  za szybką reakcję  szczególnie dla @[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i za pozytywną reakcję  @[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].  Wystarczy być miłym a nie-nabijać sobie  licznik ....

Pozdrawiam ;)

ps: program działa poprawnie .

ja8888 and nudzija like this

W dniu 27.04.2022 o 15:29, Jerzy68 napisał:

StartBack (StartIsBack/StartAllBack) AiO 1.0.53.2 (Repack)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Masz jakiś inny link? Nie da się pobrać. Wyskakuje napis "Expired" na białym tle.

Godzinę temu, -RKI- napisał:

Masz jakiś inny link? Nie da się pobrać. Wyskakuje napis "Expired" na białym tle.

a tak ciężko w googlach wpisać : tytuł z posta.. StartBack (StartIsBack/StartAllBack) AiO 1.0.53.2 (Repack)  ?  juz pierwszy wynik daje 5-6 adresów

jarexpol likes this