Jump to content

verte

 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About verte

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Santiago
 • Zainteresowania
  Programista (Politechnika Lubelska)

Recent Profile Visitors

1,095 profile views
 1. Takie myślenie to sobie włóż miedzy bajki, widać że nigdy NIC NIE napisałeś. W programowaniu musisz tylko się posługiwać zmiennymi środowiskowymi - żadne ścieżki, wtedy pewność że będzie pracować.
 2. Tu masz oryginalne najnowsze (sprawdzone) sterowniki do karty sieciowej Realtek pod Win10 Realtek EtherNet Driver for Windows 10 v10.045
 3. Nieszkodliwy mały ale wariat może dużo zwłaszcza w eksploracji z starszymi edycjami systemu, ten programik (wmic.exe) działa wyłącznie w trybie wiersza poleceń. Możesz go uruchamiać (2x klik) lecz wtedy otworzy własne okno z wierszem poleceń wmic:root\cli itd... Jeśli ty go nie instalowałeś to czym prędzej wywal.
 4. Mówisz i masz:

  SSD Fresh Plus 2020 v9.02.42pl Retail

   

  Myśle ze nie zapomnisz o kliknięciu w Strzałeczkę (Luubię to)

   

  Pozdrawiam, verte

 5. Odinstaluj to chrome i wyczyść (na 100%) trojan działa przez przeglądarkę. A po restarcie - Nową wersje Chrome zainstaluj na czysto
 6. I po co pisać... i strzępić język... jak wszyscy widza o co chodzi ? a tym co nie wiedza to do szkoły ...
 7. @zbigniew59 Nie wiedziałeś o gościnnych występach..… wtedy występuje chwilowy zanik….
 8. Widzę że nie masz zielonego pojęcia o naprawie…..to jest twój pierwszy temat i ja mam cię uczyć ? Sam widzisz ten dysk 500.GB nie jest stałym dyskiem MBR, a jest to GPT więc z twoją wiedzą najszybciej będzie jak go sformatujesz i od nowa postawisz na nim Windows10 wtedy instalka sama porobi na nim partycje (*.*) startowe systemowe i aktywną.
 9. Jak ma ci się uruchomić Win10 bez ustawienia partycji aktywnej dla partycji D: bez boota ? Przed ta partycją D: zrób miejsce na partycje ( *:*) około ~ 700-800.MB na systemowe pliki dla win10 i dopiero wtedy naprawiaj.....
 10. Brave https://www.softexia.com/windows/web-browsers/brave-browser#download
 11. Tu jest najnowszy sterownik: http://us.download.nvidia.com/Windows/445.87/445.87-desktop-win10-64bit-international-whql.exe ściągnij wypakuj winRAR(ZIP) do jakiegoś folderu i z Menadżera --> Karta Grafiki --> Update --> wskaż ten folder ze sterownikiem i uaktualnij (bez instalacji) musi wtedy działać.
 12. Ja od kilku lat używam "Wideorejestrator GoClever Drive Cam FastGo Full HD" - już nie raz uchronił mnie od płacenia mandatu, teraz na drodze w jakimś konflikcie... z Policją nawet nie dyskutuje - tylko od razu pokazuje nagranie w kamerce z ostatniej minuty i to od razu kończy całą sprawę (przeprosiny Policji i pozamiatane) a wtedy zapłaciłem za nią około 200zł (kamerka robi ciągłe nagranie Full HD 1920x1080 sama dzieli co 1-minutę) dlatego można szybko po zegarku poszukać zdarzenie i pokazać TYLKO TO CO SIĘ CHCE POKAZAĆ a kartę mam obecnie włożoną SDmicroHD 8GB (nagrywa w pętli stare nagr
 13. Jestem na 99% pewien że to płyta główna GIGABYTE GA-H87-HD3 skończyła się - pamiętam kiedyś już miałem w firmie podobny problem, po zmianie płyty wszystko było OK od tego czasu GIGABYTE omijam szerokim łukiem.
 14. Faktycznie ciężki przypadek... ale jeszcze żyje...
 15. Ja bym tu tylko jeszcze zmienił do tego AMD Rizena 2600 - cooler (oryginalny się mocno grzeje) kup sobie SILENTIUMPC FORTIS 3 HE1425 o niebo cichszy i procek się nie grzeje.
×
×
 • Create New...

Important Information