Jump to content
WinClub

samson4x

Użytkownik
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

About samson4x

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

777 profile views
 1. Wyciekł kod źródłowy Windows Xp i inne wersje?: https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Kod-zrodlowy-Windows-XP-i-kilku-innych-wersji-wyciekl-do-Internetu
 2. Tzn. na spartycjonowanym SSD jeśli dane mają być zapisane na konkretnej partycji - oznacza to w praktyce zapis na dowolnej losowej alokacji bloku NAND a oznaczone są poprostu te dane że przynależą do konkretnej partycji?
 3. https://tb.rg-adguard.net/public.php Wybierz typ: Virtual Machines (by Microsoft)
 4. To pewne że zostanie ona wydana? Jest jakieś w miare pewne źródło informacji na ten temat? Czy na razie możemy tylko gdybać?
 5. Pościągać wszystkie aktualizacje, przygotować je, zintegrować z obrazem to trochę roboty jest (zależy jeszcze od wydajności kompa), no i wszystkich wersji Win 7 zarówno x86 i x64 jest trochę, rebuild.. robota przynajmniej na cały dzień. To nie tak hop siup.
 6. Nieźle wykastrowane Tylko czy i jak działa Windows Update? Nie wykrzacza błędów przy aktualizacji? Zasysam i jutro przetestuje na wirtualnym pudełku
 7. O taką odpowiedź mi chodziło żeby mieć pewność co do właściwego pliku IE z "gąszczu" tych wszystkich Ja wiem że IE11 wymaga uprzednio tych poprawek, dlatego robię przecież integrację wszystkich poprawek tj. napisałem. Langpack też uwzględniam. Co do gotowców wiem że są, ja to wszystko przekopałem, tylko ja chcę zrobić moda trochę "pod siebie" tj. potrzebuję. Thx
 8. @razor1995 Dzięki, widziałem i czytałem ten temat, ale on jest zamknięty, a w nim nie ma jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie. Z tego co czytam, to integracja programem WinToolkit byłaby chyba najodpowiedniejsza, dlatego właśnie zapytałem o plik .cab. Który więc IE11 mam zintegrować? O ile metoda w pierwszym linku mojego postu jest najbardziej odpowiednia?
 9. Chcę zrobić moda Windows 7 na własny użytek, ze zintegrowanymi aktualizacjami wedle tutejszej listy: https://winclub.pl/topic/7395-kompletna-lista-aktualnych-poprawek-do-win-7-sp1-20112019/ Mam tu jednak dylemat co do Internet Explorer, bo znalazłem na witrynach MS kilka wersji: http://download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/software/uprl/2013/10/ie11-windows6.1-x86-en-us_fefdcdde83725e393d59f89bb5855686824d474e.exe Tutaj inne "źródło" programu: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=43898 I jeszcze inne: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=40902 http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=299198 https://support.microsoft.com/pl-pl/help/18520/download-internet-explorer-11-offline-installer Z plików .exe wyodrębnić pliki .cab. No ale mam dylemat który z tych powyższych odnośników mam wybrać, (a może jeszcze coś innego?), który będzie właściwy/aktualny do integracji?
 10. Chcę zrobić na własne potrzeby moda Windows 8.1 6.3.9600 wedle listy: https://winclub.pl/topic/7396-kompletna-lista-aktualnych-poprawek-do-win-81-up-3-25052019/ ale bez żadnych szpiegów, telemetrii itp. Przekopałem forum i znalazłem tylko to: https://winclub.pl/topic/4267-legalne-adwarespyware-od-m-jak-usunąć/ Ta lista jest już chyba nie do końca aktualna i dotyczy głównie Win 7. Czy ktoś mógłby podać listę wszystkich tych zbędnych szpiegowskich poprawek żebym wiedział których nie integrować do moda?
 11. @stens przejrzałem ten dział, ale dzięki @wiktorynek dziękuję za wyjaśnienie, więc wystarczy zatem MS Toolkit
 12. Potrzebuję aktywatora dla MS Office (głównie 2010, ale jeśli obsługiwałby wersje 2007, 2013 i pozostałe to tym lepiej) który aktywowałby "raz na zawsze" i pewnie, tzn. nie na okres czasowy typu 180 dni itp., bo takie też są i stąd nie mam pewności który wybrać?
 13. Intel zapowiada wdrożenie nowych litografii - 7 nm, 5 nm a nawet 3 nm w planie: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/intel-zapowiada-wdrozenie-litografii-7-nm-5-nm-3-nm.html
 14. Włączyłem nagranie, podstawiłem mikrofon i na Dokumentach Google włączyłem "Mów zamiast pisać" (swoją drogą ciekawa funkcja). Nawet w miarę dobrze to przerabia, tylko jeszcze lepiej byłoby w jakiś sposób przepuścić ten sygnał audio bezpośrednio na mikrofon, tak aby nie musieć zachowywać ciszy nagraniowej. "
 15. Net włączony, próbowałem zarówno wifi jak i komórkowej transmisji, klikam na ikonke mikrofonu i nic. Może spróbuję w Dokumentach Google, tam też jest funkcja "mowa na tekst".
×
×
 • Create New...

Important Information