Jump to content

samson4x

 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

About samson4x

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

988 profile views
 1. To trochę dziwne bo przecież nawet jeśli nic nie usunę (no poza Notatnikiem który nie ma żadnego wpływu na sam system) to menu kontekstowe Start jako część składowa systemu powinna działać, a w innych przypadkach PPM (np. na Pulpicie) działa normalnie. No ale zobaczymy, może przy kolejnej wersji WinReducer będzie to działać, albo sam obraz 20H2 ma jakiś błąd..
 2. Jakim programem był tworzony ten mod? Ja chciałem zrobić dla siebie 20H2 w WinReducer ale jest tam błąd z którym nie mogę sobie poradzić: https://winclub.pl/topic/39520-win-10-20h2-nie-działa-ppm-menu-start-po-winreducer/ a Ten mod nie ma tego problemu.
 3. Pobrałem najnowszy obraz Windows 10 20H2 64bit i chciałem w programie WinReducer EX-100 pousuwać w nim to co zbędne ale po "przepuszczeniu" 20H2 w WinReducer, po zainstalowaniu nie działa prawy przycisk myszy (menu kontekstowe) Menu Start. Myślałem, że może coś nie tak poustawiałem w WinReducer w opcjach, próbowałem różne kombinacje i nadal ten sam problem. Spróbowałem więc nic nie zmieniać, jedynie Notatnik zaznaczyłem do usunięcia - czyli obraz systemu praktycznie bez żadnych zmian - i po zainstalowaniu nadal PPM Menu Start nie działa. Dodam jeszcze że na oryginalnym obrazie PPM Menu Start d
 4. Wyciekł kod źródłowy Windows Xp i inne wersje?: https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Kod-zrodlowy-Windows-XP-i-kilku-innych-wersji-wyciekl-do-Internetu
 5. Tzn. na spartycjonowanym SSD jeśli dane mają być zapisane na konkretnej partycji - oznacza to w praktyce zapis na dowolnej losowej alokacji bloku NAND a oznaczone są poprostu te dane że przynależą do konkretnej partycji?
 6. https://tb.rg-adguard.net/public.php Wybierz typ: Virtual Machines (by Microsoft)
 7. To pewne że zostanie ona wydana? Jest jakieś w miare pewne źródło informacji na ten temat? Czy na razie możemy tylko gdybać?
 8. Pościągać wszystkie aktualizacje, przygotować je, zintegrować z obrazem to trochę roboty jest (zależy jeszcze od wydajności kompa), no i wszystkich wersji Win 7 zarówno x86 i x64 jest trochę, rebuild.. robota przynajmniej na cały dzień. To nie tak hop siup.
 9. Nieźle wykastrowane Tylko czy i jak działa Windows Update? Nie wykrzacza błędów przy aktualizacji? Zasysam i jutro przetestuje na wirtualnym pudełku
 10. O taką odpowiedź mi chodziło żeby mieć pewność co do właściwego pliku IE z "gąszczu" tych wszystkich Ja wiem że IE11 wymaga uprzednio tych poprawek, dlatego robię przecież integrację wszystkich poprawek tj. napisałem. Langpack też uwzględniam. Co do gotowców wiem że są, ja to wszystko przekopałem, tylko ja chcę zrobić moda trochę "pod siebie" tj. potrzebuję. Thx
 11. @razor1995 Dzięki, widziałem i czytałem ten temat, ale on jest zamknięty, a w nim nie ma jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie. Z tego co czytam, to integracja programem WinToolkit byłaby chyba najodpowiedniejsza, dlatego właśnie zapytałem o plik .cab. Który więc IE11 mam zintegrować? O ile metoda w pierwszym linku mojego postu jest najbardziej odpowiednia?
 12. Chcę zrobić moda Windows 7 na własny użytek, ze zintegrowanymi aktualizacjami wedle tutejszej listy: https://winclub.pl/topic/7395-kompletna-lista-aktualnych-poprawek-do-win-7-sp1-20112019/ Mam tu jednak dylemat co do Internet Explorer, bo znalazłem na witrynach MS kilka wersji: http://download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/software/uprl/2013/10/ie11-windows6.1-x86-en-us_fefdcdde83725e393d59f89bb5855686824d474e.exe Tutaj inne "źródło" programu: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=43898 I jeszcze inne: https://www.mic
 13. Chcę zrobić na własne potrzeby moda Windows 8.1 6.3.9600 wedle listy: https://winclub.pl/topic/7396-kompletna-lista-aktualnych-poprawek-do-win-81-up-3-25052019/ ale bez żadnych szpiegów, telemetrii itp. Przekopałem forum i znalazłem tylko to: https://winclub.pl/topic/4267-legalne-adwarespyware-od-m-jak-usunąć/ Ta lista jest już chyba nie do końca aktualna i dotyczy głównie Win 7. Czy ktoś mógłby podać listę wszystkich tych zbędnych szpiegowskich poprawek żebym wiedział których nie integrować do moda?
 14. @stens przejrzałem ten dział, ale dzięki @wiktorynek dziękuję za wyjaśnienie, więc wystarczy zatem MS Toolkit
 15. Potrzebuję aktywatora dla MS Office (głównie 2010, ale jeśli obsługiwałby wersje 2007, 2013 i pozostałe to tym lepiej) który aktywowałby "raz na zawsze" i pewnie, tzn. nie na okres czasowy typu 180 dni itp., bo takie też są i stąd nie mam pewności który wybrać?
×
×
 • Create New...

Important Information