Jump to content
WinClub

samson4x

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About samson4x

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

485 profile views
 1. Chcę zrobić na własne potrzeby moda Windows 8.1 6.3.9600 wedle listy: https://winclub.pl/topic/7396-kompletna-lista-aktualnych-poprawek-do-win-81-up-3-25052019/ ale bez żadnych szpiegów, telemetrii itp. Przekopałem forum i znalazłem tylko to: https://winclub.pl/topic/4267-legalne-adwarespyware-od-m-jak-usunąć/ Ta lista jest już chyba nie do końca aktualna i dotyczy głównie Win 7. Czy ktoś mógłby podać listę wszystkich tych zbędnych szpiegowskich poprawek żebym wiedział których nie integrować do moda?
 2. @stens przejrzałem ten dział, ale dzięki @wiktorynek dziękuję za wyjaśnienie, więc wystarczy zatem MS Toolkit
 3. Potrzebuję aktywatora dla MS Office (głównie 2010, ale jeśli obsługiwałby wersje 2007, 2013 i pozostałe to tym lepiej) który aktywowałby "raz na zawsze" i pewnie, tzn. nie na okres czasowy typu 180 dni itp., bo takie też są i stąd nie mam pewności który wybrać?
 4. Intel zapowiada wdrożenie nowych litografii - 7 nm, 5 nm a nawet 3 nm w planie: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/intel-zapowiada-wdrozenie-litografii-7-nm-5-nm-3-nm.html
 5. Włączyłem nagranie, podstawiłem mikrofon i na Dokumentach Google włączyłem "Mów zamiast pisać" (swoją drogą ciekawa funkcja). Nawet w miarę dobrze to przerabia, tylko jeszcze lepiej byłoby w jakiś sposób przepuścić ten sygnał audio bezpośrednio na mikrofon, tak aby nie musieć zachowywać ciszy nagraniowej. "
 6. Net włączony, próbowałem zarówno wifi jak i komórkowej transmisji, klikam na ikonke mikrofonu i nic. Może spróbuję w Dokumentach Google, tam też jest funkcja "mowa na tekst".
 7. @jarexpol tam nie ma nigdzie funkcji zmiany MOWY na tekst, przynajmniej niz takiego nie znalazłem. Nie wiem czy wyraziłem się dość jasno w pierwszym poście czego potrzebuję @m4s u mnie coś to nie chce działać. Klikam na ikonę mikrofonu na klawiaturze w Gmail ale nic nie robi, nie działa.
 8. @m4s Jak to ugryźć? Włączyć ten plik i przepuścić jakoś sygnał dźwiękowy do Gmaila?? @jarexpol Czy ten program to tylko rozpoznawanie tekstu OCR? Czy on potrafi przekonwertować mowę na pismo?
 9. Tylko że mam to wszystko w formie plików audio/wideo
 10. Mam trochę audycji (wywiady, przemowy) w formacie dźwiękowym, które chcę przerobić na zwykły tekst. Oczywiście mogę słuchając tego przepisywać je do edytora tekstu, ale to by trwało zbyt długo. Szukam więc programu który by to jakoś zrobił, o ile coś takiego istnieje? Coś w stylu “odwróconego syntezatora mowy Ivona Reader” jeżeli mogę się tak wyrazić. Ktoś zna jakiś program/sposób aby to zrobić?
 11. A i jeszcze znalazłem: http://www.win31.de/esoft.htm http://win3.1.freeservers.com/
 12. https://winworldpc.com/library/applications http://www.oldapps.com/ http://www.oldversion.com/
 13. Nowe procki Intel Comet Lake w natarciu: https://ithardware.pl/aktualnosci/intel_comet_lake_10_rdzeniowy_procesor_dostrzezony_w_sterownikach-8851.html
 14. Też kiedyś miałem ten problem, dziwne że klucz SP2 nie pasuje na instalce SP3 skoro system zakupiony przecież. Jeżeli aktywator nie wchodzi w grę, to spróbuj na nim zainstalować Service Pack 3.
 15. To raczej pewne strony, sumy kontrolne obrazu można porównać z obrazami od MS i to raczej napewno powinno się zgadzać. Aktywatorów akurat nie testowałem.
×
×
 • Create New...

Important Information