Jump to content

DJGraco

 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

About DJGraco

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki XD, link na mega jakby co działa. Luuubiętestować stare programy, ahh wspomnień czar...
 2. Ping opóźnienia * 33 ms Download predkość pobierania * 29.85 Mb/s Upload prędkość wysyłania * 6.26 Mb/s
 3. Dzięki serdeczne za obraz na wirtualce śmiga aż miło
 4. @wiktorynek, Oki dzięki ja już sobie poradziłem w inny sposób, poradnik napisałem na forum.
 5. Hej, jako, że duzo tutejszych wstawek jest na files.fm postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce i opracować jakiś mechanizm pobierania. Jako, że strona dla niewidomych jest w ogóle nie intuicyjna, same grafiki etc postanowiłem popróbować niektórych sztuczek i zadziałało to! Nie wiem na jak długo, ale prezentuje opis jak po niewidomemu pobierać pliki z witryny files.fm Do poradnika został użyty program NVDA, mogę ewentualnie jeszcze przetestować instrukcje z programem Zhengdu Screenreader 1. Wchodzimy na link 2. literą h dochodzimy do nagłówka z nazwą pliku/folderu.
 6. Czy byłby ktoś mi w stanie wytłumaczyć w co mam kliknąć, by pobrać 2 pliki na raz? Strona średnio dostępna z czytnikami ekranu. Można tylko torrentem pobierać czy istnieje też możliwość pobrania to za pomocą przeglądarki/managera pobierania?
 7. Hej, poszukuję Officea 2003 z zintegrowanymi wszystkimi aktualizcjami i łatkami wydanymi dotychczas. Mam wersję final z 2014 roku, ale z tego co wiem w 2017 zostały wydane jakieśpoważne poprawki bezpieczeństwa. I teraz tak, nie jestem kolejnym, który tylko prosi. Mam gdzieś listę aktualizacji, które ja wynalazłem, nie wiem może są jeszcze jakieś inne, ale mam problem z ich implementacją. W Officeu 2007 wystarczyło wrzucić wszystko do folderu Updates, tutaj sprawa jest chyba bardziej skomplikowana, bo jak wrzucam pobrane pliki do folderu z programem owe poprawki nie instalują się. Mog
 8. Hej Ja również mam Huawei MateBook d 14 z 2019 roku. Jeszcze nie testowałem w nim bootowania, ale zamierzam postawić tam Windows 7, bo na AMD Ryzen podobno jeszcze działa. Ma mi się przyjemnie pracować a nie użerać się z dziesioną. Na domowym kompie, gdzie są o wiele ważniejsze rzeczy mam 10. Ale dość gadania. Generalnie czytałem tu, że obrazy wypalane przez Rufusa nie są widziane przez MaTebooka. Rzecz w tym, że ja mam problem w wypaleniu go w Ultra iso. Otwieram program, wybieram plik iso, wybieram menu bootowalna, daje utwórz obraz dysku, ustawiam mu na USB-HDD+, wybieram dysk, da
 9. Ja jeszcze chciałbym podziękować za Windowsa 7 z instalatorem z 10, a to dlatego, że w instalatorze 10 można włączyć narratora i osoby niewidome mogą postawić Windowsa 7! Na prawdę wielki szacun dla Ciebie Wiktorynek.
 10. Jak Wiktorowi się będzie chciało to zrobi. Puki co możecie ręcznie pobierać aktualizacje jak to napisał w pierwszym poście. Poza tym dzięki, pobrałem wczoraj jakimś cudem jedno archiwum, dzisiaj zasysa się drugie a wczoraj używałem tego samego Mega Downloadera 1.8 i nie działało.
 11. Niestety ten programik nie działa, wywala error, kodu błędu nie pokazuje.
 12. Hej, jak wiele osób tu pisało wielki szacónek za włożony czas i wysiłek. Mam jednak problem ehhh z pobraniem samego pliku. Kiedy klikam pobierz na mega jest napisane Przekroczono limit transferu. Co mam z tym zrobić, od zawsze nie nawidziłem srega, ale zdaje sobie sprawę, że każdy udostępnia na takich hostingach, które uważa za słuszne, próbowałem na Firefox, Chromium i jest to samo.
 13. Oczywiście, że się da. Tylko na korzyść jednego lub drógiego. Załóżmy, że masz dysk 256 giga podzielony na dwie partycje, C i D. Jeżeli chcesz zachować partycję C musisz scalić partycję D. Jednak dane z partycji D zostaną usunięte. W tym celu naciśnij winkey+r na klawiaturze i wpisz diskmgmt.msc I potem enter. Otworzy ci się okienko zarządzania dyskami. I teraz wybaczcie, ale opisuje te czynności z perspektywy osoby niewidomej. Ja idętabem ażmi powie lista i np Dysk Lokalny C, układ prosty blablabla. Znajdź partycjęoznaczoną jako D. Otwierasz menu kontekstowe i wy
 14. @Iskier dzięki. Taki cab rozpakuje 7-zipem normalnie czy muszę jakiegoś specjalnego narzędzia użyć? Wiem, mogę od razu sprubować potraktować to 7-zipem, ale pytam dla zasady.
×
×
 • Create New...

Important Information