Skocz do zawartości

Windows 10 Ghost Spectre 2004


Freezak

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, r3jn napisał:

Ta gra ogólnie nie działa na wersji 2004 wzwyż.. Ale autor moda zaznaczył że na tym modzie ma działać.. Ale nie działa niestety

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Z tego co czytałem teraz to w lutym autor napisał, że działa tylko oryginalna wersja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

"PS: Forza 4 Not included it just for testing purpose (IN VIDEO ITS ORIGINAL FORZA 4! NOT CRACKED VERSION!) STOP ASKING ME WHY CRACKED FORZA 4 NOT WORKING, IM NOT CRACKED DEVELOPER LOL. ASK YOUR CRACKED DEVELOPER TO FIX IT OR BUY ORIGINAL FORZA 4!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na wydanie windows 10 2009 czyli 20h2, z tego co wiem jest w testach ale czy wyjdzie to nie wiem bo z tego co GHOST mówił sa jakies problemy z tym nowym wydaniem moze nie u każdego ale w połowie sprzentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na wydanie windows 10 2009 czyli 20h2, z tego co wiem jest w testach ale czy wyjdzie to nie wiem bo z tego co GHOST mówił sa jakies problemy z tym nowym wydaniem moze nie u każdego ale w połowie sprzentow.
No ja miałem na czystym problem ale zobaczymy

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, r3jn napisał:

Ta gra ogólnie nie działa na wersji 2004 wzwyż.. Ale autor moda zaznaczył że na tym modzie ma działać.. Ale nie działa niestety

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Działa org. tylko gra nie gra pirat. Sprawdzone z 2 razy na 19h2 działa normalnie, na 20h1 już nie działa. Tu mowa o forza 4 z krakiem nie o org. bo mam tylko bete jako org. beta normalnie działa na 20h1 i 20h2 tyle ze 20h2 mam org. pobrany programem MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawelek1980 napisał:

Będe testował windows 7 od spectre. Zobaczymy jak chodzi.

Tez mialem instalowac ta wersje co jest pokazana na filmie. Ale jakos nie chce mi sie bawic juz ogólnie bo sterowniki trzeba by pobrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
 
Mam problem na tym systemie z zainstalowaniem sterownika do karty dźwiękowej Xonar
 
0x80096010   cyfrowy podpis obiektu nie został zweryfikowany  proszę o pomoc
Ja mam xonar dx ale ja instaluje zmodowane sterowniki poszukaj modded driver xonar w Google

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DRAGO napisał:

Jest rozwijany przez upadate.

 

Iso.:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Upadate.:

Standalone.Update.2004.19041.630.x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dzieki a kiedy będzie dostępny cały obraz tego najnowszego update z końcówką 630 bo jak narazie widze to jest jeszcze 508.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, smiglo5 napisał:

@DRAGO
Pisał może coś odnośnie wywalenia Edga który jest hard-installowany w system i ewentualne przywrócenie "normalnego" okna informacji systemowych a nie te nowoczesne z Windowsa 10?

Nie wiem bo ja 7 nie sprawdzałem chwilowo.

A co do 10 to tez nie wiem kiedy wyjdzie ta nowa bo cos cicho jest na forum czyli jego stronie FB.

1 godzinę temu, felcio11a napisał:

Dzieki a kiedy będzie dostępny cały obraz tego najnowszego update z końcówką 630 bo jak narazie widze to jest jeszcze 508.

Tego nie wiem bo nie odpisuje od 2 dni chwilowo cicho jest na FB.

Godzinę temu, r3jn napisał:

Może te latki są tak małe że nie ma sensu robić nowego iso zapewne robi jak więcej latek wyjdzie

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Łatka nie jest tak mała bo ma 350mb wersja 2004 x64. Myśle ze skoro nie ma błedu przy instalacji łatek to on chwilowo nowego iso nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DRAGO napisał:

Nie wiem bo ja 7 nie sprawdzałem chwilowo.

A co do 10 to tez nie wiem kiedy wyjdzie ta nowa bo cos cicho jest na forum czyli jego stronie FB.

Tego nie wiem bo nie odpisuje od 2 dni chwilowo cicho jest na FB.

Łatka nie jest tak mała bo ma 350mb wersja 2004 x64. Myśle ze skoro nie ma błedu przy instalacji łatek to on chwilowo nowego iso nie robi.

Daj mu żyć... 

Jak używasz podobnej składni po angielsku jak tu po polsku to nie dziwię się że nie odpisuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie