Jump to content
WinClub

Spidi

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

About Spidi

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 1. Wszystko działa, wielkie dzięki! Jedyna modyfikacja z której mogę bezstresowo korzystać, a że już wcześniej uważałem że LTSC to najlepsza 10 obecnie to i baza mi bardzo pasuje. Pozdrawiam i szacunek za pracę!
 2. Po włączeniu windows search i usług domyślnych działa. Która konkretnie usługa odpowiada za ten strumień? Mogę jakoś edytować optymalizatora usług by wyciąć co zbędne a zostawić działające strumieniowanie?
 3. Mam problem z uruchomieniem usługi strumieniowania multimediów (używam jej do oglądania filmów na tv). Ręcznie w menadżerze usług też wywala błąd. Szukać zamiennika czy masz, drogi Sromotniku, rozwiązanie tej zawiłości? Dodatkowo dopowiem, po zastosowaniu twaeków z folderu TELEMETRIA nie działa aplikacja HP smart od drukarki oraz nvidia control panel (zainstalowany wraz z sterownikami)
 4. Jest w planach wersja na nowych LTSC (zmienili nazwę z LTSB)? Pracuje obecnie na oryginalnym iso owego LTSC, brakuje czyszczenia, usług itp od Ciebie
 5. Jedna irytująca sprawa na wersji pełnej. Bardzo ociężale przegląda się strony internetowe (google chrome, próbowałem też slimjet). Prędkości ok, pingi takie same jak na innych urządzeniach. Sieć wi-fi 5ghz na funboxie 3.0. Jakieś pomysły? Wygląda to jakby przechodzenie między kartami było spóźnione.
 6. Jeden problem, brak ikony w opcjach prawokliku dla trybu dla gier, jest biała (pusta) ikona ze standardowych windowsa. Pamiętam że na Twojej innej modyfikacji była raz zielona raz czerwona (zależenie od stanu).
 7. VSuite jest płatny, wersja darmowa nie działa na 7. Dobra alternatywa http://memory.dataram.com/products-and-services/software/ramdisk utworzyłem nim ramdysk i zainstalowałem na nim slimjeta, stary laptop odzyskał blask :D
 8. Postawiłem dziś to na lenovo y700, po długiej batalii z wyborem systemu, ten daje coś czego mi trzeba, szybkość, brak syfu, prostotę. Mimo stosunkowo starej kompilacji windowsa wszystko tu działa, i to jak! Jeszcze sprawdzę jak z grami (póki co wspomniany problem z origin nie występuje, instaluje wszystko na domyślnych usługach, dostosuje po instalacji wszystkiego). Mam nadzieję że wszystko będzie dalej ok i przetrwam na nim do kolejnej Twojej modyfikacji win 10. Dziękuje za pracę i pozdrawiam!
 9. Czekam więc na nową wersję i wracam do pracy na Twoich modach. Myślę że warto pomyśleć o optymalizatorze usług podobnym jak na JG sromotnika, jest to prostsze. Może jakiś lekki motyw do tego i będę zachwycony. Pozdrawiam!
 10. Na samym końcu instalator zapyta Cię: "Czy system został zainstalowany na dysku SSD?" - przy poprawnej odpowiedzi zostanie wprowadzony cały pakiet stosownych ustawień. Jeśli to SSD - ręcznie trzeba tylko później (jeśli to będzie w ogóle potrzebne...) utworzyć na innym dysku np. RAM-dysku plik wymiany oraz ewentualnie przenieść tam foldery Temp.
 11. "utworzyć na innym dysku np. RAM-dysku plik wymiany oraz ewentualnie przenieść tam foldery Temp." Jak się za to zabrać? Mam zamiar zainstalować i chcę się przygotować co robić po :). Wersja core, nie mam zamiaru aktualizować przez WU, nie będzie problemów z grami? Z góry dziękuje za odpowiedź. Sprzęt: Lenovo y700
×
×
 • Create New...

Important Information