Jump to content

Spidi

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Spidi

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 1. Jeden problem, brak ikony w opcjach prawokliku dla trybu dla gier, jest biała (pusta) ikona ze standardowych windowsa. Pamiętam że na Twojej innej modyfikacji była raz zielona raz czerwona (zależenie od stanu).
 2. VSuite jest płatny, wersja darmowa nie działa na 7. Dobra alternatywa http://memory.dataram.com/products-and-services/software/ramdisk utworzyłem nim ramdysk i zainstalowałem na nim slimjeta, stary laptop odzyskał blask :D
 3. Postawiłem dziś to na lenovo y700, po długiej batalii z wyborem systemu, ten daje coś czego mi trzeba, szybkość, brak syfu, prostotę. Mimo stosunkowo starej kompilacji windowsa wszystko tu działa, i to jak! Jeszcze sprawdzę jak z grami (póki co wspomniany problem z origin nie występuje, instaluje wszystko na domyślnych usługach, dostosuje po instalacji wszystkiego). Mam nadzieję że wszystko będzie dalej ok i przetrwam na nim do kolejnej Twojej modyfikacji win 10. Dziękuje za pracę i pozdrawiam!
 4. Czekam więc na nową wersję i wracam do pracy na Twoich modach. Myślę że warto pomyśleć o optymalizatorze usług podobnym jak na JG sromotnika, jest to prostsze. Może jakiś lekki motyw do tego i będę zachwycony. Pozdrawiam!
 5. Na samym końcu instalator zapyta Cię: "Czy system został zainstalowany na dysku SSD?" - przy poprawnej odpowiedzi zostanie wprowadzony cały pakiet stosownych ustawień. Jeśli to SSD - ręcznie trzeba tylko później (jeśli to będzie w ogóle potrzebne...) utworzyć na innym dysku np. RAM-dysku plik wymiany oraz ewentualnie przenieść tam foldery Temp.
 6. "utworzyć na innym dysku np. RAM-dysku plik wymiany oraz ewentualnie przenieść tam foldery Temp." Jak się za to zabrać? Mam zamiar zainstalować i chcę się przygotować co robić po :). Wersja core, nie mam zamiaru aktualizować przez WU, nie będzie problemów z grami? Z góry dziękuje za odpowiedź. Sprzęt: Lenovo y700
×
×
 • Create New...

Important Information