Skocz do zawartości

Spidi

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Spidi

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik
 1. Spidi

  Win JG10 LTSB x64

  Jeden problem, brak ikony w opcjach prawokliku dla trybu dla gier, jest biała (pusta) ikona ze standardowych windowsa. Pamiętam że na Twojej innej modyfikacji była raz zielona raz czerwona (zależenie od stanu).
 2. Spidi

  Win JG7 ThinPC v2019

  VSuite jest płatny, wersja darmowa nie działa na 7. Dobra alternatywa http://memory.dataram.com/products-and-services/software/ramdisk utworzyłem nim ramdysk i zainstalowałem na nim slimjeta, stary laptop odzyskał blask :D
 3. Spidi

  Win JG10 LTSB x64

  Postawiłem dziś to na lenovo y700, po długiej batalii z wyborem systemu, ten daje coś czego mi trzeba, szybkość, brak syfu, prostotę. Mimo stosunkowo starej kompilacji windowsa wszystko tu działa, i to jak! Jeszcze sprawdzę jak z grami (póki co wspomniany problem z origin nie występuje, instaluje wszystko na domyślnych usługach, dostosuje po instalacji wszystkiego). Mam nadzieję że wszystko będzie dalej ok i przetrwam na nim do kolejnej Twojej modyfikacji win 10. Dziękuje za pracę i pozdrawiam!
 4. Spidi

  Gdzie zniknęła modyfikacja x64 ? (build 17134.320)

  Czekam więc na nową wersję i wracam do pracy na Twoich modach. Myślę że warto pomyśleć o optymalizatorze usług podobnym jak na JG sromotnika, jest to prostsze. Może jakiś lekki motyw do tego i będę zachwycony. Pozdrawiam!
 5. Spidi

  Win JG10 Pro x64

  Na samym końcu instalator zapyta Cię: "Czy system został zainstalowany na dysku SSD?" - przy poprawnej odpowiedzi zostanie wprowadzony cały pakiet stosownych ustawień. Jeśli to SSD - ręcznie trzeba tylko później (jeśli to będzie w ogóle potrzebne...) utworzyć na innym dysku np. RAM-dysku plik wymiany oraz ewentualnie przenieść tam foldery Temp.
 6. Spidi

  Win JG10 Pro x64

  zacytowałem opis autora
 7. Spidi

  Win JG10 Pro x64

  "utworzyć na innym dysku np. RAM-dysku plik wymiany oraz ewentualnie przenieść tam foldery Temp." Jak się za to zabrać? Mam zamiar zainstalować i chcę się przygotować co robić po :). Wersja core, nie mam zamiaru aktualizować przez WU, nie będzie problemów z grami? Z góry dziękuje za odpowiedź. Sprzęt: Lenovo y700
×

Powiadomienie o plikach cookie