Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro v.20H2 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09.2020

Recommended Posts

3 minuty temu, zbychg napisał:

Win_10_Pro_20H2_x64_19559.1000_06.02.2020.iso :\sources\$OEM$\$$\Setup\Files\directx.exe - 26 824 KB

Nie mam tego jak masz to daj. Ja pobrałem offline Dx i mam.

A ja spytam inaczej to po co ta gadka po co pobierasz ten system jest taki że się nie nadaje a dysktujesz trzy dni i tak same farnazony integralność systemu wina błędu brakujacej biblioteki direct dla danej gry. Człowieku wiesz co ty piszesz dodam małe ale. Jedno głupie proszę o podanie modelu grafiki jaki posiadacie obydwoje i jakie sterowniki instalujecie. Kolejne dyskutujemy na ten modyfikacji reszta w swoich posty będą usuwane i zgłaszane.. Robicie sobie przeróbki nie piszcie w sprawach błędów. 

Godzinę temu, konuss napisał:

A ja spytam inaczej to po co ta gadka po co pobierasz ten system jest taki że się nie nadaje a dysktujesz trzy dni i tak same farnazony integralność systemu wina błędu brakujacej biblioteki direct dla danej gry. Człowieku wiesz co ty piszesz dodam małe ale. Jedno głupie proszę o podanie modelu grafiki jaki posiadacie obydwoje i jakie sterowniki instalujecie. Kolejne dyskutujemy na ten modyfikacji reszta w swoich posty będą usuwane i zgłaszane.. Robicie sobie przeróbki nie piszcie w sprawach błędów. 

A co ślepy jesteś @konuss.?

Pisze jak byk jaka mam grafike Gigabyte Geforce GTX950. Sterowniki najnowsze Nvidia z ich[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], directx_Jun2010_redist - i tak brakowało 2 plików. 

I po 2 kto tu piszał ze robi przeróbki.?

Ja jestem na tym twoim systemie i nic nie przestawiam w nim jedynie instaluje to co uzywam nic wiecej. A ze brakowało 2 plików i byl bład nawet jak zainstalowało sie DX to ja nie wiem co grane z tym było nie tak bo ja tego nie sprawdzałem tylko szukałem info. w necie a nie jak to kolega po innym forum na które tez natrafiłem .

Spotkał się ktoś z tym, że jak doda się konto Microsoft do wersji 2004 czy to modyfikacja czy czysty obraz to wisi na ekranie logowania i nic już nie da się zrobić? Natomiast jak nie dodam konto o nie zrobię hasła wszystko hula jak powinno... Dziwne to...

32 minuty temu, szymibtw napisał:

Spotkał się ktoś z tym, że jak doda się konto Microsoft do wersji 2004 czy to modyfikacja czy czysty obraz to wisi na ekranie logowania i nic już nie da się zrobić? Natomiast jak nie dodam konto o nie zrobię hasła wszystko hula jak powinno... Dziwne to...

Osobiście zauważyłem podobne sytuację np dodaje konto Microsoft potem hasło i pin I potrafi zawinąć. Restart robię od nowa konto i jest ok. Sytuacja która ma miejsce w 5% przypadkach w różnych momentach przy dodawaniu konta online czy orginalnym czy modyfikowany obrazie to samo. Magia Microsoft po prostu. 

11 minut temu, konuss napisał:

Osobiście zauważyłem podobne sytuację np dodaje konto Microsoft potem hasło i pin I potrafi zawinąć. Restart robię od nowa konto i jest ok. Sytuacja która ma miejsce w 5% przypadkach w różnych momentach przy dodawaniu konta online czy orginalnym czy modyfikowany obrazie to samo. Magia Microsoft po prostu. 

Ale na wersji 1909 jest okej i po dodaniu konta wszystko śmiga. A na wersji 2004 już nie.... Pewnie mają jakiegoś Buga. A jak dodać inaczej konto jak nie da sie zalogować do systemu? Ja musiałem formata robić....

Ogółem zależy w którym momencie się zawiesza. Jeśli po dodaniu pinu. To u mnie pomaga reset kompa. Jeśli dalszy etap to strzałka która jest w lewym górnym rogu daje wstecz i idzie dalej. 

29 minut temu, konuss napisał:

Ogółem zależy w którym momencie się zawiesza. Jeśli po dodaniu pinu. To u mnie pomaga reset kompa. Jeśli dalszy etap to strzałka która jest w lewym górnym rogu daje wstecz i idzie dalej. 

U mnie się dodaje wszystko elegancko i po restarcie już się nie mogę zalogować na konto 

34 minuty temu, szymibtw napisał:

U mnie się dodaje wszystko elegancko i po restarcie już się nie mogę zalogować na konto 

Po dodaniu konta itd mówisz wszystko Oki restart i nie możesz zalogować się na to konto?? A co ci wywala z czym problem. Czegoś takiego nie miałem nigdy. 

7 godzin temu, konuss napisał:

Po dodaniu konta itd mówisz wszystko Oki restart i nie możesz zalogować się na to konto?? A co ci wywala z czym problem. Czegoś takiego nie miałem nigdy. 

Pojawia się ekran logowania. Klikam na tło i pojawia się moje konto klikam na nie chwilę mieli i spowrotem tło ekranu logowania i tak w kółko. Nie idzie się zalogować i nie pokazuje pola do wpisania hasła...

Godzinę temu, szymibtw napisał:

Pojawia się ekran logowania. Klikam na tło i pojawia się moje konto klikam na nie chwilę mieli i spowrotem tło ekranu logowania i tak w kółko. Nie idzie się zalogować i nie pokazuje pola do wpisania hasła...

Sprawdź najnowszą wersję. Bo to ciekawe. Ten problem pojawił się w kompilacji 1909 nie pamiętam dokładnie w której aktualizacji ale nie słyszałem o tym w 2004

Na ostatnich wersjach buildu z końcówką 113 czcionka pogrubiona i rozmazana - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na wersji slim - starszym buildzie czcionka cieńsza i ostra - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Już o tym pisano więc to chyba wina tej nowszej aktualizacji. Jeśli ty nic nie zmieniasz to microsoft coś zepsuł.

Ja tylko loguje sie w sklepie i nic wiecej. Tyle ze ja nie jestem na 20h1 a na 19h2 na mod angielskim z toutube znanego kolegi ktorego mam na fb i jest bardzo fajny systemik nie ma problemow z biblotekami DX.

44 minuty temu, DRAGO napisał:

Ja tylko loguje sie w sklepie i nic wiecej. Tyle ze ja nie jestem na 20h1 a na 19h2 na mod angielskim z toutube znanego kolegi ktorego mam na fb i jest bardzo fajny systemik nie ma problemow z biblotekami DX.

Super ze nam sie chwalisz systemikiem

Godzinę temu, BGT napisał:

Super ze nam sie chwalisz systemikiem

I powiem ze tu ten system ktos pokazywał a koles napisał dokładnie nie rozdawac bez jego zgody na innych stronach poza jego kanalem youtube i fb.

20 minut temu, tomciotbg1987 napisał:

Czy w tym również po aktualizacji należy robić oczyszczania systemu? 

Zalecane 

51 minut temu, DRAGO napisał:

I powiem ze tu ten system ktos pokazywał a koles napisał dokładnie nie rozdawac bez jego zgody na innych stronach poza jego kanalem youtube i fb.

Spoko więc udzielaj się tam proszę. 

W końcu doszedłem co i jak z tym systemem. Wieczorem będzie nowa poprawiona wersja. Jedynie co temat trzech partycji tego nie ruszam bo zauważyłem sprawdzanie przy aktualizacji i integralności systemu. 

Zanim wydasz ostateczne iso zobacz czy w wersji testowej działa w ogóle aplikacja xbox'a, która czy to ze sklepu czy ze strony można pobrać. Wystarczy jeśli będzie działało logowanie się, bo na tej wersji niestety nie działa więc tymczasowo musiałem na inny system się przesiąść.