Jump to content
WinClub

jacobobbo

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About jacobobbo

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

272 profile views
 1. Ludziska jak uważacie kiedy najlepiej zmienić system ? Jestem na 1903 i póki co wszystko śmiga, ale wiadomo zawsze lepiej coś zmienić na lepsze jak warto. Czekać na następne kompilację z uwagi na to, że zmieniam system średnio raz do roku ? No chyba, że znacie jakiś cudowny program, który pozwala robić backup programów z danymi to byłoby super jak np. W Androidzie na telefon jest Titanium Backup.
 2. Czego można się spodziewać w nowej wersji ? Ja póki co jestem na tej z 10.07 i działa pięknie. Jedyne co to ten xbox ale nie męcze hehehe
 3. Jestem od soboty i rewelka. Jedyne co zauważyłem to problem, że komputer sam przechodzi w stan uśpienia mimo wyłączenia tej opcji. Czy ktoś miał podobnie ? Poza tym petarda ! Wielkie dzięki Konuss !
 4. dla mnie obojętne. Jak możesz to wrzuć na 2 i będzie git
 5. Nie pograsz bo są• wywalone usługi Xbox i gry pod win10 nie działają.
 6. Nie przesadzaj, była wcześniej i wszyscy żyli. Jak pisałem potrzebuję do pracy a bez moda wiesz jak chodzi. Poza tym gościu, ona jest tylko nie działa .... więc sam nie pisz jak Cię to boli a o tym nie wiesz
 7. Wrzuciłem System na Virtualboxie, żeby nie tracić czasu sprawdzania wszystkiego system z 1.07 i co się zmieniło w stosunku do 30.06 Działa Start is Back Narzędzie wycinania nie działa, ale jak pisaliście łatwo dograć ze sklepu. Usługi Xbox i gry strike pod win10 nie hulają, ale nie miały - dlatego pytałem czy można je dograć jakoś ??? Niestety dalej moja główna bolączka to brak zdalnego dostępu. Screen jest z mojego Systemu też konussa 1809 i wersji 1.07 Telefon nadal nie może połączyć się zdalnie z komputerem, a miało to zostać poprawione. Możecie przetestować u siebie może robię coś nie tak ? Moim zdaniem kwestia jak w wersji z 13.06 opcji " Pomoc zdalna" na innych była zaznaczona i zawsze działała. Poza tym nie odniosłem wrażenia, że czegoś brakuję. System poza tym zapier....a aż miło Tylko błagam o ten zdalny dostęp, bo potrzebuję do pracy i będzie miodzio. P.S No i Xboxa jak nikogo to nie zaboli
 8. Może ktoś spradzić zdalny dostęp czy działa ? Odnośnie wycinarki to bardzo słabo bo też korzystam bardzo często. Można ją jakoś dograć jak coś albo jest jakiś program, który jest w stanie to zastąpić ?
 9. Dziwne z tym start is back. Instalowałem 2.7.3 i .2.8.6 obie nie działały poprawnie. Classic Shell mówisz standardowa wyszukiwarka windowsa ? No a z pulpitem szkoda na maxa. wersja z 13.06 nie działał pózniej następna działał i teraz znowu :/
 10. Rzuciłem się w wir backupu wczoraj i skusiłem się na wersję z 30.06 i niestety na samym początku już emocje opadły. Zdalny pulpit nie działa, wyszukiwanie przez Start is back również. Konuss jesteś w stanie to poprawić ? Bardzo bym chciał się przesiąść, ale bez tego nie dam rady pracować. o usługi Xboxa już nie proszę chociaż fajnie jakby były. Próbował ktoś tego programu do wyłączania usług : O&O ShutUp10 ?
 11. Wersja z 13.06 jest super tylko nie działa zdalny pulpit, ale trzeba być na bierząco więc co nowsza oby lepsza.
 12. Hehe widzę, że dużo nas czeka żeby zrobić reinstall przez weekend. Jak człowiek był młody to w tygodniu wakacje i spoko a teraz to tylko czatowanie na weekend Czekamy zatem.
 13. Pyytaniem na pytanie Nie działa zdalny pulpit i programy oprócz tego google chrome backup nie znajduje nie przywraca, problem ze skanerem po wifi, sam konuss piszę jak to wygląda niżej.
 14. Działa Ci zdalny pulpit ? Mi działa ale, na wersji z 19-tego, ale jeszcze nie miałem czasu na testy, poza tym dużo bugów z tego co ludzie piszą.
 15. U mnie poszło na Rufusie wszystko ( Wersja 3.5 ). Nowa wersja działa zdalny pulpit. Dziękuję ! P.S Szkoda, że usługi xboxa i gry strikte pod win 10 nie, ale rozumiem i dziękuję jeszcze raz.
×
×
 • Create New...

Important Information