Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, konuss napisał:

w poprzedniej wersji - kompilacji było masę błędów firmy Microsoft zobaczymy jak bedzie na nowej... Dodam własnie sie kroi.

Generalnie zaleca się NIE instalować ostatniej aktualizacji zbiorczej  18363.657  (KB4532693).

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Chociaz przyznaje, że na moim laptopie zrobilem update i jak narazie dziala bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

KB4532693 to właściwie paczka aktualizacji, [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] w miniony wtorek, w ramach Patch Tuesday, dla Windowsa 10 w wersji 1909 oraz 1903.

Miała agregować najnowsze poprawki bezpieczeństwa, a tymczasem, jak grzmi internet, doprowadza do utraty wszystkich ustawień i plików osobistych. Nie wiedzieć czemu, po felernej aktualizacji w niektórych przypadkach dochodzi do uznania folderu użytkownika w ścieżce C:\Users za kopię zapasową. W nazwie pojawia się sufiks .bak lub .ooo, a co za tym idzie zawartość traktowana jest jako nieistniejąca.

 

Użytkownicy logują się na swoje konto i widzą czystą instancję systemu, bez ustawień osobistych i plików. Tak, jakby ów profil dopiero utworzyli.

Ponoć pomaga ręczne przywrócenie oryginalnych nazw poprzez panel Zarządzanie komputerem, ale jako że opinie na ten temat są sprzeczne, w tej chwili lepiej po prostu nie instalować KB4532693. Warto ją także usunąć, jeśli już została zainstalowana, bo rzekomo problem z danymi nie zawsze ujawnia się w chwili pierwszego rozruchu po aktualizacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że aktualizujecie system aktualizacjami zbiorczymi - i nic wam nie przywraca? 

Nie chodzi mi o aplikacje, ale komponenty systemu które są pousuwane - jakie - pisze w changelogu.

Tego nie widać na pierwszy rzut oka. Na wszystkich forach piszą , że te aktualizacje przywracają te komponenty - więc po co marnować trud autora, który je pousuwał a następnie je przywracać aktualizacjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak postaram się wyjaśnić wszystko dokładnie o ile mi się uda jak najprosztszymi słowami.

Zauważyliście napewno zmianę tematu. Opiszę czym to jest spowodowane.

Wiecie dobrze że mam duże problemy finansowe i prosiłem was o pomoc. Wiele osób bez namysłu tego dokonało. Nie będę wymieniał bo nie na tym to polega. Wielu skończylo jedynie na obietnicach. Obiecałem sobie ze jakoś to im wynagrodze mówie o osobach które mi pomogły lub zanierzaly by mi pomóc.

W końcu udało mi się ich rozgrysc. Mówię o Microsoft. Temat aktualizacji i powracających usuniętych aplikacji. Dlatego te zmiany. Proszę osoby które mnie wspomogly o kontakt PW. W przeciągu tygodnia czasu.

Teraz opiszę dokładnie zmiany w tej wersji moda.

Cofamy oficjalnie do wersji 18363.418. To będzie podstawa usuwam wszystkie dodane aplikacje

Zostaje jedynie prawoklik. Główną przeglądarka zostaje Microsoft Edge Chromium.

Wraca wyszukiwarka bez Cortany.

Wracają usługi Xbox do gier i obsługi Pada.

Wracają usługi związane z drukowaniem.

Znikają moje kompozycje wygląd ikonki i cursory.

Aktualizacje systemu będą pobierane bezpośrednio odemnie.

Niestety zniknie obsługa aktualizacji sterowników w systemie. W późniejszym czasie postaram się to dograć.

System stanie się jak najbliższy oryginałówi bez zbędnego syfu.

I tu smutna informacja dla wszystkich. Zauważyliście dopisek VIP lub brak danych wersji i dat. System będzie dostępny jedynie dla osób które we mnie wierzyly i mi pomogły. Teraz zaczną się komentarze jakim to jestem materialista. Cóż utrzymanie i praca nad systemem jaka wloze nie jest mała. Dlatego też to jest podziękowanie dla tych osób.

Jeszcze jedno ale. W systemie nic więcej się już nie zmieni. To co będzie na starcie będzie cały czas. Nic więcej nie dodam lub usunę. Jedynie będę ulepszac już dodane elementy.

Tak jeszcze raz to napiszę system będzie miał w pełni funkcjonalną opcje Aktualizacji systemu.

Czekam na kontakt PW OD osób które mnie wspomogly. Podam wam dane do pobrania. 

br4kus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przepraszam jeśli zamotalem. Szybciej myślę niż piszę dlatego może źle zrozumieliscie mój ostatni post.

Płatne mody? Gdzie?

Ta wersja jest wyłącznie dla osób którym chciałbym podziękować za pomoc - to coś złego? 

19 minut temu, M4T  napisał:

Ale skromny datek na forum też przekażesz ;)

 

Napewno pomogę - wspomoge. Tylko gdy wyjdę ze swoich problemów.!!!

6 minut temu, kris2013 napisał:

Jeżeli robisz coś dla kogoś bezinteresownie dla własnej satysfakcji, to ja to rozumiem.Ale jak już zaczyna się z tego robić Allegro, to można podać cenę i każdy kto będzie zainteresowany to zapłaci za ten SUPER WINDOWS 10

A kto tu chce pobierać jakiekolwiek pieniądze tego nie rozumiem gdzie tu jest jakaś wycena? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kris2013 napisał:

Może inaczej. Nie wszyscy mogli pomóc. Czy za to trzeba tych wszystkich już skreślać.A może lepiej zachęcić na przyszłość,to jest lepsze rozwiązanie

Wywiązuje się z danych obietnic. Stworzenie specjalnego moda. Oto i jest. To źle że dotrzymuje danego słowa. Uważam że nie. Przynajmniej nie rzucam słów na wiatr jak nie którzy! 

janek917 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymibtw napisał:

Dokładnie. Nie tylko Ty masz problemy na tym świecie panie @konuss :)

Zawrzal szum ponieważ jedna wersja modyfikacji nie jest dla wszystkich. Dobrze. Po prostu ją usunę a osoba którym ja obiecałem dostarczę w inny sposób. Po problemie? 

janek917 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek za wkład pracy nad kolejnymi zmianami .Nie pomogłem ,nie mam żadnych pretensji .Smutne jest to co wyprawiają niektórzy ,zwłaszcza że do tej pory na pewno większość z nich korzystała i nadal korzysta z twoich modów .Pozdrawiam serdecznie.62 letni zwykły człowiek.

br4kus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kris2013 napisał:

Może inaczej. Nie wszyscy mogli pomóc. Czy za to trzeba tych wszystkich już skreślać.A może lepiej zachęcić na przyszłość,to jest lepsze rozwiązanie

Dlatego ten owy system bedzie dla tych co mogli :) Dobrze robi bo tak jak konnus wrzucal czesto aktualizacje bo coś nie działało o szacun dla niego robienie iso i sprawdzanie to nie kwestia 2-5h tylko duzo wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie