Jump to content
WinClub

pahonia

Nowicjusz
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Weźcie wszyscy na wstrzymanie i odczepcie się od Konusa. Ja nie mam dostępu do najnowszego moda dla wybranych i trochę mi smutno, ale Konus robi mody i udostępnia gdzie i jak chce. Czy nam się to podoba czy nie to nie nasz interes. Jak się nam nie podoba to wcale nie musimy korzystać z modów Konusa. Możemy się pogniewać i iść do innego wątku na forum, ale żeby Konusowi wrzucać, że nie robi tego, co chcemy ze swoją praca to już przesada.
  2. I tu jest najważniejszy punkt programu! Ludzie, zrozumcie w końcu. Autor robi co robi jak chce i kiedy chce i gdzie chce, a Wy możecie być tylko wdzięczni, że zechciał udostępnić! Przestańcie jęczeć i narzekać! Zawracacie głowę autorowi, że robi nie to co Wy uważacie za słuszne! Komedia.
  3. Ja mam. Własna działalność gospodarcza. Na szczęście korporacje nie zatrudniają jeszcze wszystkich. A drukowanie w pracy to nie powód do dumy.
  4. Też mam laptop MSI i mam ten sam problem. Klikasz a instalator nie uruchamia się, dotyczy na pewno nahimic oraz Intel driver and support assistant. Ciekawe że sterownik Intela do grafiki instaluje się.
×
×
  • Create New...

Important Information