Jump to content

szuwarek102

 • Posts

  290
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Germany

Recent Profile Visitors

926 profile views
 1. Witam czy u was na tej modyfikacji działa wam adobe photoshop 2020.
 2. Po zainstalowaniu i wgraniu sterowników , po każdym restarcie wyskakuje małe okienko na krótko sterownik karty graficznej brak. To tylko u mnie tak jest czy ktoś się z tym już spotkał.
 3. Witam jak w tytule , obojętnie jakiego bym nie zainstalował windowsa 10 ,to nie mogę zainstalować kamerki. Pokazuje brak urządzenia i nie ma na liscie urządzeń urządzenia do obrazowania. Na windows 7 działa bezproblemowo. Laptop packard bell easy note TV 11HC. Coś trzeba doinstalować czy poprostu na 10 nie będzie działać kamera.
 4. Tak mam wersje Full chciałem wyłączyć defendera chwilowo i nie można go wyłączyć . I jeszcze chce zainstalować acronisa i też nie można bo ta aplikacja nie będzie działać na twoim komputerze .To też jest przez to że wersja Full.
 5. Witam chciałem aktywować i wyskakuje komunikat operacja nie zakończyła się pomyślnie ,ponieważ plik zawiera wirusa lub potencjalne niechciane oprogramowanie . Co trzeba zrobić żeby aktywator zadziałał .
 6. Można jakoś usunąć z paska zadań te wyszukiwanie i maila.
 7. Dzięki , bo ten nanozip to wielka porażka nie można wypakować .
 8. Gościu woła 300 euro to jest około 1200zł.
 9. A żeby 7 zainstalować trzeba coś w biosie przestawić ,i dysk konwertować z gpt na mbr
 10. Witam mam okazje kupić laptopa jak w temacie i mam takie pytanie czy da się na nim zainstalować windows 7 i czy będą do 7 stery,z tego co patrzyłem na stronie hp to są tylko do windows 10.
 11. Poszło .Teraz tak w tym lapku pisze że są dwie karty .Intel® HD Graphics 4000 i nvidia geforce GT630M. I teraz tak jak są obie zainstalowane to w grach nie ma obrazu a dźwięk jest a jak odinstaluje nvidie to gry normalnie działają . o co to chodzi
 12. Już jest postawiony 8.1 , ale mam karte graficzną NVIDIA GeForce GT630M i stary sterownik 376.54. weszłem na strone nvidi i wskazało mi wersje 385.41 ale przy wgrywaniu sprawdza zgodność i lipa nie pasuje. jak dopasować sterownik
×
×
 • Create New...

Important Information