Jump to content
WinClub

szuwarek102

Mega użytkownik
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About szuwarek102

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Germany

Recent Profile Visitors

727 profile views
 1. Witam czy u was na tej modyfikacji działa wam adobe photoshop 2020.
 2. Po zainstalowaniu i wgraniu sterowników , po każdym restarcie wyskakuje małe okienko na krótko sterownik karty graficznej brak. To tylko u mnie tak jest czy ktoś się z tym już spotkał.
 3. Pytanie do autora tego moda ,faktycznie jest wyłączona cała telemetria. Jak sprawdzam w usługach to usługa Środowiska i telemetria połączonego użytkownika jest włączona , automatyczny . Tak ma być czy trzeba ją wyłączyć.
 4. Spotkał ktoś się z was z taką sytuacją że System Windows nie wykrył automatycznie ustawień serwera proxy sieci ,ustawiam na automatyczne i klikam zapisz . I nic nie zapisuje.
 5. Pomoże mi ktoś z was jak usunąć te 4 foldery w szybki dostęp , robię restart i dalej są . A i jeszcze brakuje orginalnego .http://
 6. A czy w każdej 10 po podpięciu pena pokazuje dwa razy urządzenie .
 7. Jeszcze jakbyś dodał explorera 7 to by pasowało bo po dograniu to nie zawsze jest tak jak powinno po restarcie.
 8. Wszystko jest w porządku z pobieraniem ,teraz sprawdzałem .
 9. Teraz mogę napisać ,zainstalowałem tą wersje i jestem bardzo zadowolony .Instalacja sterowników i programów bezproblemowa.Wszystko działa jak należy , oprócz dodawanych ostatnio używanych programów do menu start, ale jak to się mówi nie można mieć wszystkiego.Mój laptop to packard bell TV-11HC,Intel Core i5 2450M @ 2.50GHz,8,00GB Dual-Channel DDR3,112GB Samsung SSD 750 EVO 120G (SSD). Dobra robota Mr.T.
 10. Mógłbyś pierwszy link podać inny niż zippyshare w niemczech nie można z tego pobierać .
 11. To całkowicie blokuje aktualizacje czy tylko pobieranie sterowników.
 12. Można jakoś wyłączyć zaraz po zainstalowaniu systemu żeby windows update nie robiło aktualizacji sterowników . Zainstalowałem i zaktualizowało mi touchpad i jest kicha .
×
×
 • Create New...

Important Information