Jump to content

szuwarek102

Mega użytkownik
 • Content Count

  248
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About szuwarek102

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Szprotawa
 1. Dzięki , bo ten nanozip to wielka porażka nie można wypakować .
 2. Gościu woła 300 euro to jest około 1200zł.
 3. A żeby 7 zainstalować trzeba coś w biosie przestawić ,i dysk konwertować z gpt na mbr
 4. Witam mam okazje kupić laptopa jak w temacie i mam takie pytanie czy da się na nim zainstalować windows 7 i czy będą do 7 stery,z tego co patrzyłem na stronie hp to są tylko do windows 10.
 5. Poszło .Teraz tak w tym lapku pisze że są dwie karty .Intel® HD Graphics 4000 i nvidia geforce GT630M. I teraz tak jak są obie zainstalowane to w grach nie ma obrazu a dźwięk jest a jak odinstaluje nvidie to gry normalnie działają . o co to chodzi
 6. Już jest postawiony 8.1 , ale mam karte graficzną NVIDIA GeForce GT630M i stary sterownik 376.54. weszłem na strone nvidi i wskazało mi wersje 385.41 ale przy wgrywaniu sprawdza zgodność i lipa nie pasuje. jak dopasować sterownik
 7. Taki był orginalnie na nim jak go dostałem ,7 niezbyt dobrze chodziła na nim .warto zaktualizować do 8.1
 8. I lipa z pena nie poszło szykuje się format . Już po formacie ,działa dobrze wrzuciłem 8 . ma ktoś z was jakiś pakiet icon do 8 bo wszystko jest albo 7 bądź 8.1 ...10.
 9. Też tak myślę ale dosłownie pojechałem na wczasy i nie mam nic przy sobie jutro wracam i będę działał .Trochę się wcześniej namęczyłem przy nim żeby 7 zainstalować ,bo orginalnie miał 8 , teraz jakby przyszło mi format robić to co lepiej zainstalować 7 czy 8 na tym lapku .
 10. spróbuje jutro z pena bo teraz nie mam jak nawet pena nie mam przy sobie .
 11. Raz jak weszłem w ostatnią znaną poprawną konfiguracje uruchomił się normalnie myślałem że już jest dobrze ale po restarcie znów to samo tryb awaryjny nie działa.
 12. Witam syn coś namieszał w kompie jak w tytule windows 7 64 komp się włącza pokazuje się trwa uruchamianie systemu i po chwili jest niebieski ekran z napisami i się restartuje ,i uruchamiam narzędzie do naprawy systemu i tak w kółko można jakoś to naprawić czy czeka mnie format.
 13. Witam od niedawna przeglądając neta klikam i wyskakuje mi taki komunikat czy to ma coś wspólnego z tym jak w temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information