Jump to content

murawiak

 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About murawiak

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

248 profile views
 1. Mam to samo. Brak wyboru systemu. Internet niby połączony, ale brak internetu. W poprzedniej wersji również brak internetu.
 2. Dzisiaj zainstalowałem system. Wszystko działa jak należy. Po aktywacji systemu nie zginął napis Tryb testu.... Itd. Co mam zrobić. Dziękuję za pomoc.
 3. Przepraszam. Pomyliłem nazwy programów. Chodziło mi o OpenShellSetup_4_4_142. Zapewniam, że nie jest to żadna ściema. Chciałem wgrać wcześniejszą wersję tego moda, ale ze względu na błąd z panelem sterowania, zrezygnopwałem. W tej wersji zmiana STARTU win 10 na win7 pomaga. Proszę sprawdzić. ps. nie wiem może zależy to też od sprzętu.
 4. Dzisiaj wgrałem mod wer. x32. Stary laptop lenovo ThinkPad R61i. System zainstalował sam prawie wszystkie sterowniki /tylko jednego brak, ale tego brakowało również po instalacji innych modów/. Panel sterowania nie działał, ale po wgraniu Windows PowerShell problem zniknął. Wszystko działa poprawnie. System na tym laptopie to rakieta. Superrrrrr. Dziękuję twórcy za włożoną pracę i podziwiam za cierpliwość. Nie rozumiem niektórych obraźliwych wpisów.
 5. Zainstalowałem ten system na swoim laptopie. Jestem zadowolony. Mam dysk SSD czy powinienem zmienić jakieś ustawienia. Czy system sam dostosowuje się do rodzaju dysku. W innych modach na koniec instalacji trzeba określić rodzaj dysku. Dziękuję za odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information