Jump to content
WinClub

Mr.Straight

Mega użytkownik
 • Content Count

  251
 • Joined

About Mr.Straight

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

571 profile views
 1. @zdzisiek24 Widać że chyba dupa zapiekła i to ostro Gdybyś wiedział to ja sam skrytykowałem jego zachowanie ale to w innym temacie za to nie widzę teraz powodu dla którego mam to krytykować, chce zrobić moda dla tych którzy dali mu kasę spoko przecież to jego wola. O ile nie próbuje robić jakiś dziwnych manewrów to co komu do tego. Na innych podobnych forach są całe sekcje VIP.
 2. @konuss Źle to zrobiłeś, zamiast zmieniać nazwę na [VIP] mogłeś po prostu dodać post że chce podziękować wspierającym i by się rozeszło po kościach a tak wyszło co wyszło. On wcale nie chce od was kasy, on zrobił sobie moda i chce go oddać tylko tym którym go wsparli. Chodzi tylko o jedną wersje tego moda nie resztę. Co do mojego postu wyżej ja nie oceniałem jego zachowania zresztą pisałem go przed tym jak zobaczyłem pełną wersje jego postu bo wcześniej wisiało tylko "Więcej informacji wieczorem".
 3. Nie nie łamie, ale o ile się nie mylę łamie to licencje samego Windowsa. Nie dość że nie można dla większej grupy osób to jeszcze branie za to kasy już całkiem wszystko skreśla.
 4. Mr.Straight

  W co gramy :)

  A ja antyterrorystą w CSGO i Farmerem W FS'ie i zołnierzem w COD
 5. Wiele na ten temat nie mogę napisać ale pamiętam jak instalowałem viste na celeronie 2Ghz (1 Core) z 1.5 GB Ram DDR1 i MX 440. Co dziwne stery z XP pasowały i dały się zainstalować po trybie zgodności i wykrywało system jako Windows Longhorn. Do tej pory nie pamiętam czy dało się odpalać gierki ale raczej w to wątpie.
 6. @P1O Ewentualnie takie tematy to do Hydeparku czy coś a nie jako coś do działu modyfikacje.
 7. No to zainstaluj "Normalny Windows10" skoro ci dobrze działał i po co kombinować. Mody fpsów nie dają, chcesz więcej fps kup lepszy sprzęt.
 8. CIebie chyba boli jak ty chcesz na takim sprzęcie instalować W10. Tam to W7 albo max 8.1.
 9. A czemu Legacy a nie UEFI? Większość iso odpala się z obsługą UEFI i ja nie widzę powodu żeby się cofać do bootowania legacy o ile nie ma klucza pod jakiś Home.
 10. Co do zapisywania plików na dysku windowsowym pod linuxem możesz to robić ale musisz mieć zamontowany dysk w trybie rw inaczej nic z tego. sudo mount -o remount,rw /partition/identifier /mount/point Najpierw musisz mieć jednak zamontowany ten dysk ogólnie w systemie, do tego polecam użyć fdsika chociażby Dajesz fdisk -l i masz listę wszystkich dysków, szukasz odpowiedniej partycji i montujesz ją w systemie poleceniem "Do rozpoznania dysku w formacie ntfs masz pakiet ntfs-3g czy jakiś odpowiednik w zależności od distra. sudo mount /dev/sdX /mnt/dysk W tym wypadku masz dysk powinien pokazać się w menedżerze plików ale jak mówisz nie masz prawa nic zrobić więc musisz użyć komendy z początku zamieniając jak tutaj dysk i partycje i dodając punkt montowania. (Jeśli nie możesz zamontować partycji oznacza że nie masz folderu więc musisz dać mkdir /mnt/dysk czy jak inaczej chcesz sobie to nazwać. Co do bootowania nie wiem czy używasz Legacy czy UEFI. Jeśli używasz UEFI polecam sobie stworzyć całkowicie nową partycje efi co do ci niezależność w odpalaniu systemu i w razie czego nic innego nie poleci. Jak chodzi o wybór distro to ja ci w tym nie pomogę, tutaj każdy sam musi znaleźć swoje te które są dla niego najlepsze. Jeśli nic nie wiesz to bierz coś z podziału Ubuntu/Debian tam masz najwięcej supportu. Jak chcesz wiedzieć coś jeszcze to pisz postaram się odpowiedzieć.
 11. @moszter Dej pan bidnemu użyszkodnikowi nowe linki
 12. Mr.Straight

  Projekt DSJ 3

  Chciałem pobrać to wywala mi że trzeba odblokować JS bo bez tego nie odpali a mi się to na takich stronach nie uśmiecha
 13. Najlepsza była akcja w dniu końca wsparcia dla W7 jak odkryli że jest luka w podpisach i okazało się że jedynym narażonym na to systemem jest W10 Ale tytuły robili jakby 7ka była zagrożona, walić ten M$. Ja od lat mam WU off i jakoś nigdy mi się nic nie zdarzyło
 14. Tu masz czysty zaktualizowany 8.1 Po co wklejać linki do jakiegoś śmieciowego BaseWin gdzie wszędzie masz jakieś reklamy i adfly czy inne skracacze z popup'em A tutaj najnowszy z tego roku build od jakuba Dobra jestem ślepy ale nie czaje jak nie możesz zainstalować 8.1 a możesz 8 ?
×
×
 • Create New...

Important Information