Skocz do zawartości
Mr.T

Win 8.1 Personal System (PS) 2k17

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz zasysam i po obiadku u babci stawiam to na lapku, a potem na PC :D Miałem czekać na 7 Extreme, ale może warto się przesiąść na ten. Tym bardziej, że go używasz i jest mocniej dopieszczony. Dzięki i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczemu przeszedłeś z 10 do 8.1 wydajność czy śmieci i szpiegi?

Windows 10 bardzo ciężko ujarzmić, a jak się tego dokona to następnego dnia Happy Big Surprise wszystkie nastawy default.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System zapyla jak rakieta, jedynie jedno mnie irytuje że za każdym razem po starcie lapka musze ręcznie sie łączyć z wifi i za każdym razem wklepywać hasło bo nie zapamiętuje :(

Sam system odpala w około 4 sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System zapyla jak rakieta, jedynie jedno mnie irytuje że za każdym razem po starcie lapka musze ręcznie sie łączyć z wifi i za każdym razem wklepywać hasło bo nie zapamiętuje :(

No ale coś za coś

a hasło do wifi możesz zmienić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem problem  z wifi  taki sam po ponownym uruchomieniu blaszaka działa jak należy mam zainstalowana wersje pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mr.T

Dziękuję za system na moim "starym dziadku" płyta: ASUS P5Q Deluxe (reszty nawet nie wymieniam, starocie) system sprawuje się rewelacyjnie.

DZIĘKI !

(zieloną strzałeczkę wcisnąłem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Ile miejsca na dysku zajmuje wam system w wersji x64? U mnie  to jest 17 GB na czysto. Wydaje mi się że to trochę za dużo. System instalowałem 3 razy, ściągnięty z 2 różnych źródeł, sumy się zgadzają.

M4T jak rozwiązałeś temat wifi? Bo ciekawe przy pierwszej instalacji nie miałem problemu z zapamiętywaniem hasła, przy dwóch kolejnych już się pojawił :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak w10 nie jest takie dobre do gier :D 25-30 fpsów w grze LoL a na tym systemie dochodzi do 70 :P Zmienię dysk pod system na SSD i już nigdy w życiu nie zainstaluje w10 :D

A co ma system jeszcze do takich gier jak LOL gdzie są aktualizowane na bieżąco, nie ustawiłeś go tak jak trzeba to było.

Windows 10 to nie 7 czy 8 gdzie instalujesz i działa jak trzeba tu się trzeba namęczyć jeśli chodzi o gierki a na sam początek wywalić DVR później jeszcze po blokować kilka rzeczy i system też śmiga, myślisz czemu większość ma 7kę czy 8kę bo nikomu się nie chce kombinować w tym mi ale mówienie że się nie da to trochę na wyrost bo wszystko się da tylko trzeba chcieć :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

M4T jak rozwiązałeś temat wifi? Bo ciekawe przy pierwszej instalacji nie miałem problemu z zapamiętywaniem hasła, przy dwóch kolejnych już się pojawił :/

Namieszałem w usługach, ale się z tym uporałęm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi