Skocz do zawartości

rasoir0591

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Posty z Chatbox

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O rasoir0591

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Ostatnie wizyty

345 wyświetleń profilu
 1. Miałem taki sam sprzęt do przetestowania, ten sam proc tylko obudowa od Samsunga. Jedyny system poza XP 51lite (którego odradzam, brak wsparcia dla sterowników), który może sensownie działać to: Niestety o płynnym działaniu choćby Worda zapomnij, na tym NIE DA się pracować bez chwilowych zawiech. Żeby przeglądać w miarę sensownie strony polecam przeglądarkę slimjet. Do w miarę możliwego użytkowania warto by po bawić się również w optymalizację (nadal nie jest to akceptowalny dla mnie poziom, ale wyłączenie wodotrysków przeglądarki i office pomoże) polecam poradniki ze strony https://www.askvg.com/ Poszukaj tam poradników dla chrome i office.
 2. Skoro jest taki temat to się podepnę. Jestem leniem i nie chce mi się tego googlować, postawię to na wirtualnej maszynie bez problemów? Jak się ma ten system do licencji (tzn. gdybym chciał używać go w pracy/firmie)? Jak z możliwością oglądania filmów na tym? Jak z grami (myślę tu raczej o produkcjach do czasów Skyrim/Fallout 3)? Jak z wydajnością bo widzę, że @czesioanonim porównuje go do Win Xp? Z góry dzięki za hejt i pomocne odpowiedzi
 3. Wersja Windowsa jest mi bez znaczenia, potrzebuję tylko żeby przeglądarka działała w miarę sprawnie i Office.
 4. Odkopie trochę temat, mam coś podobnego i moje pytania, czy XP zainstalowałeś z pena? Bo zazwyczaj mam problem z asms. Czy przeglądarki chodzą wtedy bez zawiechy i jakie?
 5. rasoir0591

  Resetowanie hasła BIOS

  Google pomogło. @edit Nie dociskasz mocno, nie skrobiesz, tylko dotykasz i trzymasz bodajże 10sec, ale potrzymaj dłużej.
 6. Hey,

  mam pytanie czy myślałeś nad stworzeniem czegoś na ww bazie? Wiem, że thin pc jest jednym z mega okrojnych systemów, ale posiada pewne wady nie do zaakceptowania, myślę, że Win 7 starter bardzo by się sprawdził.

  Pozdrawiam

  Wielki fan Twoich modów

 7. rasoir0591

  Win JG8.1 Pro x64 2018

  Jeśli pytanie już padło to przepraszam. Mam taki problem, że "tittle bary" w explorerze (Win 8.1 pro wersja CORE) są czarne. Nie widać nazwy aplikacji, strasznie to irytujące. @edit Może inaczej czarny jest tylko w miejscu gdzie jest nazwa aplikacji. Reszta tittle bara jest normalnego koloru z theme. Pojawia mi się też błąd "Your DWM is incompatible with Aero Glass", co z tym zrobić?
 8. rasoir0591

  Win JG7 ThinPC v2019

  Ale wersje CORE?
 9. rasoir0591

  Win JG7 ThinPC v2019

  Core musi zostać. Oczywiście, że ustawiam domyślne usługi. Nie mam żadnego antyvira, ani innych bzdet na netbooku. Jak widać instalacja Office'a jest jak z aktywacją loteria, u jednych działa u innych nie. Pobiorę od nowa obraz, sprawdzę sumy i zainstaluję system z innego pendrive'a.
 10. rasoir0591

  Win JG7 ThinPC v2019

  A skąd bierzesz kod błędu? Bo u mnie wyświetla się tylko informacją o błędzie instalacji. Nic więcej.
 11. rasoir0591

  Win JG7 ThinPC v2019

  Office 2016 też się nie zainstalował. Jakieś pomysły czy stawiać system od nowa?
 12. rasoir0591

  Win JG7 ThinPC v2019

  @srom-otnik mam pytanie odnośnie dbania o kondycję systemu. Wiedząc jak szybkie są Twoje systemy na pewno zrezygnuję ze wszelkich apek typu ASC czy innych "przyśpieszających i czyszczących" na rzecz wbudowanych mechanizmów. Mam jednak pytanie odnośnie dbania o rejestr, czy używać do tego czegoś czy samo "czyszczenie" spod ppm robi robotę? Jak mają się Twoje systemy do skryptów typu UUAWU i RemoveSPY AIO - używać tego czy nie?
 13. rasoir0591

  Win JG7 ThinPC v2019

  To mi załapało za 1-szym razem, bez żadnego kombinowania.
 14. rasoir0591

  Win JG7 ThinPC v2019

  Się domyślam, że po mojej stronie tylko co, bo na innych systemach instalowałem z tego obrazu i szło. Zasysam drugi i sprawdzę. Czy w 2016 Office nie wykrzacza Ci się po jakimś czasie wygląd okien? Skąd zasysałeś? Co do aktywacji to uruchomiłem jako admin, wybrałem ikonę windowsa i kliknąłem tylko zielony napisa "e-aktywator". Nic więcej, system widnieje jako aktywowany. Aktywator ściągnąłem z tego forum.
 15. rasoir0591

  Win JG7 ThinPC v2019

  Pojawił się jeszcze problem z instalacją Office 2013. Na domyślnych usługach nie działa, pojawia się lakoniczna informacja o błędzie (i tyle, żadnych szczegółów), na zaoptymalizowanych usługach wyskoczył błąd dotyczący czcionek. Pokombinuje pewnie dopiero w niedziele, ale może ktoś już ma pomysły.
×

Powiadomienie o plikach cookie