Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 8.1 2k17

Recommended Posts

Ustaw też atrybut automatyczny w "automatyczna konfiguracja sieci przewodowej".

Usługi, atrybut automatyczny w "automatyczna konfiguracja sieci przewodowej" pomaga na ten problem

Nie pomogło nadal trzeba wpisywać hasło

Guest xwing

Może komuś się przyda informacja.

Zainstalowany na partycji mbr przyjmuje nie podpisane sterowniki.

Komendy typu

bcdedit -set loadoptions DISABLE_INTEGRITY_CHECKS
bcdedit -set TESTSIGNING ON"

na systemie z rozruchem UEFI nie działają.

Na partycji UEFI nie ma opcji wyboru zaawansowanego startu, więc podpisu sterowników nie da się nijak wyłączyć.

To tak dodam gdyby ktoś miał problem z MS Office 2013 jak ja z otwieraniem niektórych plików:

File->Options->Trust Center->Trust Center Settings

1. Protected View-> Uncheck the 3 options
2. File Block Options -> Check "Legacy Converters for Excel" (second to last checkbox)

Witam.zainstalowałem niedawno ten system i co jakiś czas monitor komputera przygasa mi na dwie chwilę, a w zasobniku pokazuje się ikonka(żółty trójkąt ostrzegawczy-proces hosta dla zadań systemu Windows)

przypomina mi to błąd kernel gdzie siadał  sterownik grafiki.Jednak od pewnego  czasu używam sprawdzoną wersje sterownika i wszystko było Ok......ma ktoś jakiś pomysł?

Witam.zainstalowałem niedawno ten system i co jakiś czas monitor komputera przygasa mi na dwie chwilę, a w zasobniku pokazuje się ikonka(żółty trójkąt ostrzegawczy-proces hosta dla zadań systemu Windows)

przypomina mi to błąd kernel gdzie siadał  sterownik grafiki.Jednak od pewnego  czasu używam sprawdzoną wersje sterownika i wszystko było Ok......ma ktoś jakiś pomysł?

Szklana kula mi sie zepsuła nic nie powiesz o sprzęcie jaka grafa itp, więc ja ci powiem tak: U mnie wszystko działa :)

Szklana kula mi sie zepsuła nic nie powiesz o sprzęcie jaka grafa itp, więc ja ci powiem tak: U mnie wszystko działa :)

Płyta główna Asus P5G41C-M LX

Procesor      Intel Core 2Duo E8500 3,16GHz

Pamięć        Corsair Vengeance 2x4GBG

Grafika         NVIDIA GeForce GT730

zasilacz        HP   API4PC    230W

komputer używany wyłącznie do multimediów

Używa ktoś tego systemu wraz z ryzenem?, jak sytuacja w grach? CS, LoL? W poprzedniej wersji miałem dziwne spadki fps w porównaniu do w7 i w10. Choć pewnie to wina sterów do chipsetu bo AMD nie wspiera w8.1(tylko wersja beta jest dostępna)

Jak cos to:

ryzen 1700

Nvidia 1080ti

Ja się poddaje z tym logowaniem do wi-fi uruchomiłem wszystkie te usługi co było pisane a dalej nie zapamiętuje.A system jest poza tym rewelacyjny i przede wszystkim szybki szkoda mi go przeinstalowywać na inny ma ktoś jeszcze jakieś porady do tego połączenia Wi-Fi.   

danterape ty masz ten system na z370? jak stabilnosc i skad wziales sterowniki do chipsetu?

drp.su ;)

ze stabilnością zero problemów.

wiadomo, to nie 10tka, ale też nie 7demka.

póki nie muszę, nie chcę iść na W10, bo tam mnie boli wszystko... 

A co ma system jeszcze do takich gier jak LOL gdzie są aktualizowane na bieżąco, nie ustawiłeś go tak jak trzeba to było.

Windows 10 to nie 7 czy 8 gdzie instalujesz i działa jak trzeba tu się trzeba namęczyć jeśli chodzi o gierki a na sam początek wywalić DVR później jeszcze po blokować kilka rzeczy i system też śmiga, myślisz czemu większość ma 7kę czy 8kę bo nikomu się nie chce kombinować w tym mi ale mówienie że się nie da to trochę na wyrost bo wszystko się da tylko trzeba chcieć :)

Zgadzam się w 100%

Witam.

Zainteresował mnie ten temat, bo zamierzam się przesiąść z mojego wysłużonego XP na 8.1, tylko nie jestem pewien, czy moja maszyna to udźwignie..

płyta główna – ASUS P8H61-M LX rev. 3  BIOS 0208 ale można upgrejdować

procesor - Intel Pentium G 620 2.6 GHz

grafika - Gigabyte NVIDIA GeForce GT430, ver. 2

pamięć - 1x Kingston 2 GB PC3 KVR133303D3S8N9/2G 10600 CL9 240

1333MHz Non-ECC CL9 DIMM Single Rank

dysk twardy - ST500DM002-1BD 142 firmware: KC45

Intel ma sterowniki pod 8, nie wiem, czy to różnica względem 8.1...

Grafika też ma uaktualnienie z 2016 r., nie wiem, jak płyta (na pewno do 7), chyba wyślę maila do saportu.

Aha, czekam właśnie na pamięć - dodatkowe 4GB...

Udźwignie?

Będzie zamulony?

Wolałbym, żeby był szybszy niż XP.

Na razie nie zmieniam zestawu, myślałem, żeby dokupić jakiś nieduży dysk SSD na sam system, ale jeszcze się zastanawiam czy to jest sens, bo płyta ma sata 3Gbps.

Za bardzo nie używam gier, rzadko - jakieś starocie z 2005-7 roku jeszcze mam, głównie ofice, internet, obróbka zdjęć - no i pod XP tablet nie trzyma mi ustawień, więc to taka największa niedogodność.

Jeśli to nie ten dział, to proszę o wskazówkę, pozdrawiam.

@manmax

Nawet na sam systemik ta 60-siątka Tobie starczy.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dokładnie myślałem o tym dysku :)

Dopiero rozpracowuję temat, ale to jest mój pierwszy typ.

Do tego jakieś programy do podglądu DWG i do obróbki zdjęć, a Moje Dokumenty i reszta na HDD.