Jump to content
WinClub

marcin19883

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

About marcin19883

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

571 profile views
 1. Dysk ma wpływ na wszystko A jedynym szybkim systemem na obecną chwilę jest Win 8.1. Może i Win7, ale za stary.
 2. To są oficjalne obrazy na innym hostingu. Nie chce ci się wejsć na stronkę?
 3. Ja ci mojego obrazu nie dam, bo mam za wolny net. Upload by trwał chyba dobę. To pobieraj z tej stronki basewin. Masz oficjalne obrazy z poprawkami i sumami.
 4. Przecież to skrypt co sam wszystko robi. Paczki pobierają się z strony Microsoftu. To system bez modów. Czysty z aktualizacjami najnowszymi.
 5. https://uupdump.ml/ na tej stronce sobie sam zrobisz najnowszy system
 6. Nie wiem po co pobierać Windows 10 z torrentów, jeśli można legalnie go pobrać prosto z serwerów Microsoftu?
 7. Problem naprawiony. Zmieniłem DNSY na Cloudflare, które blokowało strony. Jak przywróciłem domyślne, to ruszyło.
 8. Klikam na pobierania oprogramowania, szuka alternatywnych linków i błąd wyskakuje, że nie pobrano wszystkich składników. Jaki masz net? Ja pobieram wersje winreducer x86
 9. Chciałem trochę okroić Windows 8.1, żeby to zrobić, pobrałem Winreducer 8.1. Niestety mam problem. Ciągle wywala błąd pobierania oprogramowania, przez co nic nie mogę zrobić. Jest jakiś sposób na naprawę teog stanu rzeczy? Widzę na forach, że problem nienaprawiony.
 10. Wyłączyłem jak zawsze w Gpedit.msc Defendera a tu niespodzianka, nadal działa Ten system, to porażka, ale zamula.
 11. Mam od kilku miesięcy problem z dźwiękiem. Objawia się to nie trzymaniem ostatnich ustawień głośności podczas każdego uruchamiania systemu. Głównie wywala dźwięk po każdej aktualizacji zbiorczej. Musze go od nowa re-instalować, ale tym razem po Majowej Aktualizacji dźwięk nie trzyma poziomu cały czas. Nie odróżnia słuchawek od głośników i podczas odtwarzania filmów np. na Youtube dźwięk nagle trzaśnie na max poziom. Aż przestraszyć się można Reinstalacja systemu, problem ciągle wraca. Problem tak gdzieś od wersji 1803 się pojawił i stopniowo każda edycja półroczna go jeszcze bardziej psuła. Sterowniki się z automatu instalują przez WU. Ręcznie tez instalowałem, ale problem i tak wystepował. Czytałem kiedyś, że MS miał problem z Intel SST audio, ale to naprawili. U mnie jednak nie. Netbook Asus e200ha. To moje audio:
 12. Musiałem zrezygnować z tej wersji systemu. Po każdym uruchomieniu systemu, wyskakuje błąd touchpada. Przypomniało mi sie, że kiedyś miałem z tym problem, ale już od kilku wersji naprawili. Niestety na 1607 nie.
 13. Użyć rufusa do utworzenia obrazu iso na pendrive. Proces jest automatyczny. Wszystko robi za ciebie.
 14. Antena kominowa. Nawet jeśli nie ma prawie żadnego zysku, to przenosi odbiór sygnału na zewnątrz i tym samym odbiór jest i tak lepszy. Dużo jest takich fejk anten, które są tylko "przedłużaczami zasięgu"
×
×
 • Create New...

Important Information