Jump to content

marcin19883

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Posty z Chatbox

  6
 • Joined

 • Last visited

About marcin19883

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

264 profile views
 1. Wyłączyłem jak zawsze w Gpedit.msc Defendera a tu niespodzianka, nadal działa Ten system, to porażka, ale zamula.
 2. Mam od kilku miesięcy problem z dźwiękiem. Objawia się to nie trzymaniem ostatnich ustawień głośności podczas każdego uruchamiania systemu. Głównie wywala dźwięk po każdej aktualizacji zbiorczej. Musze go od nowa re-instalować, ale tym razem po Majowej Aktualizacji dźwięk nie trzyma poziomu cały czas. Nie odróżnia słuchawek od głośników i podczas odtwarzania filmów np. na Youtube dźwięk nagle trzaśnie na max poziom. Aż przestraszyć się można Reinstalacja systemu, problem ciągle wraca. Problem tak gdzieś od wersji 1803 się pojawił i stopniowo każda edycja półroczna go jeszcze bardziej psuła. Sterowniki się z automatu instalują przez WU. Ręcznie tez instalowałem, ale problem i tak wystepował. Czytałem kiedyś, że MS miał problem z Intel SST audio, ale to naprawili. U mnie jednak nie. Netbook Asus e200ha. To moje audio:
 3. Musiałem zrezygnować z tej wersji systemu. Po każdym uruchomieniu systemu, wyskakuje błąd touchpada. Przypomniało mi sie, że kiedyś miałem z tym problem, ale już od kilku wersji naprawili. Niestety na 1607 nie.
 4. Użyć rufusa do utworzenia obrazu iso na pendrive. Proces jest automatyczny. Wszystko robi za ciebie.
 5. Antena kominowa. Nawet jeśli nie ma prawie żadnego zysku, to przenosi odbiór sygnału na zewnątrz i tym samym odbiór jest i tak lepszy. Dużo jest takich fejk anten, które są tylko "przedłużaczami zasięgu"
 6. Korzystasz z routera Huawei B525 w domu bez anten i modemu usb z anteną zewnątrzną i się dziwisz, dlaczego router w domu jest gorszy od tego z anteną zewnętrzą? Wiesz co to są fale radiowe i co wpływa na ich odbiór? Każde zakłócenie wpływa negatywnie na prędkość neta. A w domu masz ic mnóstwo. Do tego dochodzi lokalizacja roautera. W jednym pokoju możesz coś odbierać, w innym nie musi być zasięgu. Wszystko zalezy od lokalizacji BTSa i przeszkód.
 7. MS sam coś wypuścił, żeby to własnym narzędziem zablokować i się tym chwalić. Zwykła propaganda MS sam coś wypuścił, żeby to własnym narzędziem zablokować i się tym chwalić. Zwykła propaganda MS sam coś wypuścił, żeby to własnym narzędziem zablokować i się tym chwalić. Zwykła propaganda
 8. Hej. Mam Manjaro dla testów i wyszły łatki w microcode intela. Nie odczuwam spowolnienia na atomie x5.
 9. Kurcze, jednak jestem podatny na atak. A niby Atom odporny. JASNE...... Mogę śmiało wyrzucić netbooka na złom, bo nie dostanie aktualizacji
 10. Czyli mając atoma x5 nie musze się martwić spadkiem wydajności?
 11. Dyski WD tak mają, ze często parkują głowice. Dlatego ja wymieniłem dysk na SSD.
 12. Ja mam bardzo podobnego netbooka. Też procek X5. Tylko 2GBRam. Ty chcesz z 4GB więc jeszcze lepiej. Do neta się nada i filmów. Bateria długo wytrzymuje, za sprawą energooszczędnego procesora. 32GB to ledwo na system wystarczy plus office.
 13. Linux to Linux. Piszę, że większość pasuje od tej wiki. Np. Edycja fstab. Z tej Wiki można się dużo nauczyć. Jest trochę uniwersalna. Jak to pojmiesz to zrozumiesz.
×
×
 • Create New...

Important Information