Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1703 Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17

Recommended Posts

Mówiłem o tej klawiaturze. Pewnie jest jakoś powiązana z Modern UI czy czymś takim. W każdym razie - kliknięcie nie wywołuje reakcji. Przywykłem do tego rozwiązania, więc na początku mi go brakowało. ;)

hCG5jEh.png

Niestety częsty problem przy kastratach. Zapewne coś w modern ui jak się ciachnie to znika klawiatura. Ciekawe czy to kwestia rejestru czy może jakiś element tej klawiatury dotykowej został wycięty. Pamiętam, że programy do optymalizacji rejestru potrafią wyłączyć klawiaturę właśnie poprzez rejestr. Sprawdzę na starej maszynce, jaki to był. Moze coś to ułatwi na przyszłość, bo to chyba jedna z nielicznych, przydatnych funkcji do ekranów dotykowych i tabletów,

ja mam taki problem że wywala mi w grach  że w systemie za mało pamięci albo coś w tym stlu i zamknij aplikacje. gry sie wyraznie tną  a w gta V pomimo max grafy wiekszość tekstur jest słabej jakośći np wnetrze auta  dodam że na poprzedniej wersji moda nie miałem problemu tylko na tej wersji

takie pytanie, bo użyłem o10o [czy co to tam jest] by wyłączyć defendera na dobre [wyłączyłem go wpierw w opcjach systemu] bo nie mogłem znaleźć zasad grupy....bo zdaje się ich zwyczajnie nie ma, brawo... nie wiem czy to tylko wina wersji home ale mniejsza

co jakiś czas procesor żre proces usługi platformy ochrony od microshitu, da radę coś z tym zrobić?

bo nie mogłem znaleźć zasad grupy....bo zdaje się ich zwyczajnie nie ma, brawo... nie wiem czy to tylko wina wersji home
bo wesja Home tego nigdy nie posiadała i nie posiada zasad grup :D

Bravo Ty!

jprdl microsof serio jest beznadziejną firmą... daliby jeden system i enterprise i tyle

a co zrobić z tym procesem od ich 'centrum zabezpieczeń'?

edit;

btw. wie ktoś jak zrobić bym mógł na w10 kopiować pliki z VMware do hosta i vice versa? na w7 działa to od razu edit; nie wiem, raz działa z gościa na host raz nie

edit; mam nadzieję że za rok powstanie wersja extreme, bo windows 10 jest ewidentnie bezczelną betą

Panowie,

znalazłem rozwiązanie na klawiaturę dotykową.

Wyłączona jest usługa

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak na załączonym obrazku, zmieńcie na automatycznie, wszystko śmiga jak należy.

Pozdrawiam.

Witam i dzieki za systemik..

a teraz pytanie, czy ja mogę zastosowac tuning ssd na Pipo X9S ?

Specyfikacje: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dzięki pozdro............

czekam czy wyjasnia co z błędami z wczorajszej nowej wersji 1709

bo szkoda sie wysilać na próżno
żeby ukrócić pytania

czekam na jakąś większa poprawkę, która cos wniesie i wtedy wydam nową wersję 

obecnie jak widze co się pisze o 1709 to sie boję dotykać :D

Witam wszystko fajnie smiga po zainstalowaniu na moim tabletpc Chuwi hi13/ klawiatury dotykowe są/

tylko nie mogę dojść do ładu z obracaniem ekranu ? nie działa i nie widzę opcji wlączenia autorotacji ? Czy da sie to naprawić czy została wyciąta?

Rozwiazanie wchodzimy w Usługi -> usługa monitorowania czujników -> zmieniamy na automatyczny:)

Problem nastepny to połączenie myszy na bluetooth :/ nie moge sparować.

Witam. Właśnie zainstalowałem system - czuję różnicę w porównaniu do czystego :)

Ale mam jeden problem, z którym nie mogę sobie poradzić:

6ecb3445c898c.jpg

Przez powyższy błąd nie mogę używać bluetooth, pomimo, że ikona w zasobniku jest, w ustawieniach niby działa,

ale nie wykrywa urządzeń, a "Usługa obsługi Bluetooth" jest wyłączona i przy próbie włączenia wyskakuje powyższy błąd.

Macie na to jakąś radę? Wujek Google niestety nie pomaga.

Pozdrawiam

Jeszce czesto pojawia sie mi komunikat o braku pamieci wczesniej 3 miechy uzywałem zwykłego Home i nie miałem takich komunikatów nawet gdy było uruchomione kilka apk , da sie to jakos wyłaczyć/zapobiec / 4gb ram ddr3

Witam,

Kupiłem:

a.jpg

Gigabyte GB-BSCEH-3955  Celeron 3955U 2GHz

+Crucial 4GB DDR3L 1600MHz CL11 SODIMM 1.35V (CT51264BF160BJ)  

+Dysk SSD Samsung 850 EVO 250GB SATA3 (MZ-75E250B/EU)

Pytanie jaki system na takim barbeone zastosować? Miał ktoś styczność z takimi słabymi układami? Jest to coś powyżej Atoma...

Kolego chyba pomyliłeś modele.

aa.jpg

Co z pomysłem dla systemu? Celeron 2 Core 3955u. Może iść w Windows 7? Tylko jak ze sterownikami :)

po pierwsze to nie jest temat do tego dyskusji

po drugie

Dyski V-Nand 3D to ulepszona konstrukcja dysków TLC 

zbliżona wytrzymałością do MLC ale ciągle nadal to TLC