Jump to content

Win 10 1703 Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17

Mr.T
 Share

Recommended Posts

Ja tylko dodam od Siebie, że na Lenovo IdeaPad 100s nie ma dźwięku po HDMI. Kombinowałem na wszystkie sposoby, ale to wygląda na brak możliwości przesyłu dźwięku po HDMI. Sterowniki rzecz jasna zainstalowane wszystkie, w odpowiedniej kolejności, jakieś magic tricki znalezione na necie, nic nie działa.

Ja natomiast miałem problem z bluetooth na moim Dell XPS 12 (2012), różne opcje ze sterownikami testowałem i za każdym razem taki komunikat mimo włączonego bluetooth. Ale zaczekam na nową wersję, może coś się zmieni. :)

ZJWiTSr.png

hej, zainstalowane na acer z i3 380 i 4gb ramu i działa szybko jak huragan. Jednak nie działa ten Old Calculator - zainstalował się, wywalił błąd i go nigdzie nie ma, a jak włączam instalację ponownie to informuje, że przecież Old Calculator jest zainstalowany. Jest szansa żeby mieć na tym systemie kalkulator?

//udało się :) w C:\Windows trzeba uruchomić oldcalcuninst.exe i odinstalować źle zainstalowany Old Calculator. Potem ponowna instalka i śmiga.

Dzięki Mr.T za ten system! Uwielbiam go!

Czy istnieje możliwość naprawienia problemów z przesyłaniem plików bluetooth w tym modzie?

Czy też jedynym rozwiązaniem pozostaje instalowanie nowszej wersji moda pozbawionej tego problemu? Wolałbym uniknąć z powodu już przygotowanego środowiska pracy zawierającego szereg aplikacji mających problem z przenoszeniem licencji między systemami.

raczej nie nic nie pomaga chyba ze ktos cos wymyslil

Szanowny Adminie zwracam się do Ciebie z bardzo uprzejmą prośbą o wskazanie poradnika który pomoże w dodaniu pełnego Aero, oraz dodanie klasycznego Zegara znanego z Windowsa siódemki do

tego Windowsa. 

Proszę mi pozwolić zrobić Mod z tego Windowsa, też chce się podzielić Windowsem od siebie.

Proszę mi pozwolić zrobić Mod z tego Windowsa, też chce się podzielić Windowsem od siebie.
więc czytaj poradniki i rób

Pobrałem 3 razy, za każdym razem sumy kontrolne się nie zgadzają. Ktoś wie co jest nie tak?

tym sprawdz [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

mam to samo ;( napewno trzeba wylaczyc usluge WINDOWS UPDATE a dodatkowo w pliku:

"c:\Windows\System32\drivers\etc\hosts" dodajemy wpisy blokujące pobranie czegokolwiek

# windowsupdate.microsoft.com
127.0.0.1 windowsupdate.microsoft.com
127.0.0.1 www.windowsupdate.microsoft.com
127.0.0.1 v4.windowsupdate.microsoft.com
127.0.0.1 www.v4.windowsupdate.microsoft.com
# windowsupdate.com
127.0.0.1 windowsupdate.com
127.0.0.1 www.windowsupdate.com
127.0.0.1 download.windowsupdate.com
127.0.0.1 www.download.windowsupdate.com
127.0.0.1 v4.windowsupdate.com
127.0.0.1 www.v4.windowsupdate.com
# windowsupdate.microsoft.nsatc.net
127.0.0.1 windowsupdate.microsoft.nsatc.net
127.0.0.1 v4windowsupdate.microsoft.nsatc.net
# wustat.windows.com
127.0.0.1 wustat.windows.com

ps. czy u Ciebie tez po aktualizacji zmienił się wygląd na bardziej tradycyjną 10tke?

W dniu 4.11.2017 o 17:02, Kolomanolo napisał:

Mam 2 pytania :

1.Czy można na tym systemie dodać parę kont użytkowników? 

2. Czy można dodać język alternatywny np. niemiecki ? 

Odpowiedź na pytanie Nr.1 brzmi że się da tylko nie poprzez GUI tylko poprzez konsolę cmd sam w ten sposób utworzyłem konto Poniżej link który znalazłem za pomocą Wujka G**gle

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Czy będę w stanie zainstalować ten system w wersji 64 bitowej na tablecie dell venue 7130 i5 8gb 256ssd? Niestety wymogiem dla mnie jest system w wersji 64 bity, bo tylko na nim będą działały niektóre programy z których muszę korzystać. 

Zainstalowałem tego Windowsa i nie mogę  wejść w tryb awaryjny (uruchom ponownie + shift) pokazuje się tylko "zamknij system" a musze zainstalować sterowniki niepodpisane cyfrowo , czy może mi ktoś napisać jak to zrobić na tym systemie?