Jump to content
WinClub

Tupak Amaru

Mega użytkownik
 • Content Count

  1083
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Tupak Amaru

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

1121 profile views
 1. Co to za durny pomysł wyłączać aktualizacje. Całkowicie poroniony. Faktem jest że na Windows 10 te poprawki długo się instalują ale w końcu się zainstalują i system będzie działał poprawnie.
 2. Skoro tylko odroczyles aktualizacje ( do 31 grudnia) to się nie dziw że ich pobiera, bo odroczyles tylko instalację a nie pobieranie. Pobierz wszystkie poprawki potem zainstaluj. Po tym wszystkim oczyść dysk i system ma działać poprawnie. Nie znoszę ludzi wiecznie i na wszystko narzekających.
 3. Za takie coś przyznać punkt reputacji to naprawdę sztuka. Coś jak Petru w polityce.
 4. Tupak Amaru

  Wirtualizacja

  Odniosłem się do tego, sądzę że nie warto sobie zawracać głowy takimi bzdetami.
 5. https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3272626.html Jednak reinstalacja systemu na tym wynalazku to trudne zadanie, naprawdę trudne. Sam nie kupuję wynalazków tylko markowe rzeczy może być o słabszych parametrach ale marka to marka są poprawne drivery do tego pomoc techniczna i gwarancja a nie tak jak tutaj. P.S. daj mi linka do sterowników pod Windows 10do tego tabletu na stronie Kiano w końcu za coś dałeś ten punkt reputacji
 6. Tupak Amaru

  Wirtualizacja

  Sądzę że ten temat w ogóle nie jest warty rozważań. Gdybyś przeczytał cały artykuł a nie tylko tytuł to pewnie doszedlbyś do tego samego.
 7. https://winclub.pl/topic/292-windows-xp-micromac/page-3 Oj tam czepiasz się, kolega pisał i takie rzeczy, post #43.
 8. @ Up Kiedy w końcu zalapiesz że postu pod postem nie cytuje się. Albo cytujesz tylko część do której się odnosisz.
 9. Jest jeszcze Samsung 850 Pro ale on sporo droższy od tego Goodram.
 10. Co ma wyjść ... wrócisz na forum z problemami. Pierwszy to nie działa bluetooth co mam zrobić.
 11. https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-g-series-laptops/lenovo-g510-notebook/downloads Tu masz drivery do laptopa pod Windows 10 x64. Choć pewnie chipset ITST czy IMEI nowsze będą na stronie Intela.
 12. Jeśli faktycznie ma klucz to ważne jest żeby wybrał odpowiednią wersję Windows 10 czyli pewnie Windows 10 Home x64. Bo wątpię żeby tam była licencja na Pro i odradzam wersję N.
 13. Tylko że on nigdzie nie napisał że laptop miał fabryczny system. Jeśli by miał Windows 8 czy 8.1 to aktualizacja do 10 jest banalna z 7 jest więcej zachodu.
×
×
 • Create New...

Important Information