Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1703 Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17

Recommended Posts

Znaczy podstawowa funkcjonalność systemu nie działa.
bo powiązana z CORTANA 

że nie działa także w Pro 32-bit. Nie działa również klawiatura wirtualna.
ktos tu ciemnote wciska własnie specjalnie postawilem przed chwilą 

adata1.JPG

Znaczy solidne kastrowanie cortany zaszło. Może to i lepiej. Nie wiem tylko czy można tego systemu używać do pracy, bo po windows update może się coś uwalić :/

Znaczy solidne kastrowanie cortany zaszło. Może to i lepiej. Nie wiem tylko czy można tego systemu używać do pracy, bo po windows update może się coś uwalić :/

Poczytaj sobie wcześniejsze posty z innych tematów - WU jest możliwe, ale nie zalecane na modach, nie wszystkie poprawki się zainstalują

Znaczy solidne kastrowanie cortany zaszło. Może to i lepiej.
Znaczy może źle się wyraziłem

wyszukiwanie dziiała, tylko przyc usuniecie CORTANY

znikął butonn na pasku od tego 

instalując dodatkowe menu wyszukiwanie działa bez problemu

Guest

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] brakujący vbs do pokazywania i ukrywania plików > trzeba go wrzucić w katalogu Personal do C:\Windows

do pliku reg na ppm nie dałeś plikow vbs

bo ten plik nie potrzebny 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] brakujący vbs do pokazywania i ukrywania plików > trzeba go wrzucić w katalogu Personal do C:\Windows

i wprowadzasz ludzi w błąd

nie potrzeba  nic wrzucać , przewidzialem to i kazdy obraz zawiera juz ten mikroskopijny plik, stwierdzilem ze nei przeszkadza a ze waży prawie nic moze sobie byc

więc wystarczy dodac tylko plik reg

dlatego dodałem tylko to, to wiedzialem ze bedzie dzialac a przecietny uzytkownik nie mysli o pliku VBS tylko wystarcza mu REG

nawet nie spradziles czy działa a piszesz 

ehhh

To nie rozumiem co daje ten reg.
Jak nie rozumiesz to znaczy że ci nie potrzebny

jak nie potrzebny nie musisz używać

zresztą został dodany opcjonalnie w załączniku nie w systemie 

Guest

Widzę że się nie rozumiemy do tego są 2 opcje jedno wyklucza 2gie.

Pierwsza nie pokazuje z automatu tylko odblokowuje ich pokazywanie po włączeniu pokazywania ukrytych :E

Pobrałem i zainstalowałem system. Jak na razie śmiga jak rakieta. Mam jedna pewien problem. Mianowicie nie mam tych "kręcących się kropek" podczas bootowania i zamykania systemu. Czy jest możliwość ich włączenia czy zostały trwale usunięte?

Update: Problem częściowo rozwiązany. Winą były domyślne ustawienia systemu w sekcji właściwości systemu->zaawansowane->wydajność->efekty wizualne. Były one domyślnie ustawione w kratkę tj. część włączona, część wyłączona. Przestawienie wszystkiego na najlepszy wygląd rozwiązało problem. Winę ponosiła dokładniej opcja "animuj formanty i elementy wewnątrz okien".

Niestety kropki wróciły tylko podczas uruchamiania i zamykania systemu. Na etapie bootowania z logiem producenta na czarnym tle kropek nie ma więc nie wiem na którym etapie bootu komputer jest. Normalnie kropki powinny się pojawić po chwili, kiedy komputer wychodzi z fazy biosu i wchodzi w fazę ładowania systemu.

Niestety bluetooth nie działa, pewnie usunęło się razem z easy transfer :/

j1dnk6G.png

sfc i dism online nie działają, aktualizacja nie chce się pobrać. Wracam do normalnego systemu.

Guest muuz

ktos tu ciemnote wciska własnie specjalnie postawilem przed chwilą 

Mówiłem o tej klawiaturze. Pewnie jest jakoś powiązana z Modern UI czy czymś takim. W każdym razie - kliknięcie nie wywołuje reakcji. Przywykłem do tego rozwiązania, więc na początku mi go brakowało. ;) 

hCG5jEh.png

Witam Panów, mam z lekka śmieszny problem. Chciałem dodać kolejne konto użytkownika ale nie da się, wchodzę normalnie Ustawienia  > Konta > Rodzina i inne osoby >Dodaj kogoś innego do tego komputera. I po kliknięciu tego wyskakuje mnie okienko na chwilę i się wyłącza. Co z tym fantem zrobić? 2 inne osoby pracują na komputerze a nie chciałbym żeby działały na moim koncie.

Witam Panów, mam z lekka śmieszny problem. Chciałem dodać kolejne konto użytkownika ale nie da się, wchodzę normalnie Ustawienia  > Konta > Rodzina i inne osoby >Dodaj kogoś innego do tego komputera. I po kliknięciu tego wyskakuje mnie okienko na chwilę i się wyłącza. Co z tym fantem zrobić? 2 inne osoby pracują na komputerze a nie chciałbym żeby działały na moim koncie.

Jest ktoś w stanie pomóc? Jeśli nie to muszę stawiać jakiś inny system...