Jump to content

Tupak Amaru

 • Posts

  1,083
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tupak Amaru

 1. Co to za durny pomysł wyłączać aktualizacje. Całkowicie poroniony. Faktem jest że na Windows 10 te poprawki długo się instalują ale w końcu się zainstalują i system będzie działał poprawnie.
 2. Skoro tylko odroczyles aktualizacje ( do 31 grudnia) to się nie dziw że ich pobiera, bo odroczyles tylko instalację a nie pobieranie. Pobierz wszystkie poprawki potem zainstaluj. Po tym wszystkim oczyść dysk i system ma działać poprawnie. Nie znoszę ludzi wiecznie i na wszystko narzekających.
 3. Za takie coś przyznać punkt reputacji to naprawdę sztuka. Coś jak Petru w polityce.
 4. Tupak Amaru

  Wirtualizacja

  Odniosłem się do tego, sądzę że nie warto sobie zawracać głowy takimi bzdetami.
 5. https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3272626.html Jednak reinstalacja systemu na tym wynalazku to trudne zadanie, naprawdę trudne. Sam nie kupuję wynalazków tylko markowe rzeczy może być o słabszych parametrach ale marka to marka są poprawne drivery do tego pomoc techniczna i gwarancja a nie tak jak tutaj. P.S. daj mi linka do sterowników pod Windows 10do tego tabletu na stronie Kiano w końcu za coś dałeś ten punkt reputacji
 6. Tupak Amaru

  Wirtualizacja

  Sądzę że ten temat w ogóle nie jest warty rozważań. Gdybyś przeczytał cały artykuł a nie tylko tytuł to pewnie doszedlbyś do tego samego.
 7. https://winclub.pl/topic/292-windows-xp-micromac/page-3 Oj tam czepiasz się, kolega pisał i takie rzeczy, post #43.
 8. @ Up Kiedy w końcu zalapiesz że postu pod postem nie cytuje się. Albo cytujesz tylko część do której się odnosisz.
 9. Jest jeszcze Samsung 850 Pro ale on sporo droższy od tego Goodram.
 10. Co ma wyjść ... wrócisz na forum z problemami. Pierwszy to nie działa bluetooth co mam zrobić.
 11. https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-g-series-laptops/lenovo-g510-notebook/downloads Tu masz drivery do laptopa pod Windows 10 x64. Choć pewnie chipset ITST czy IMEI nowsze będą na stronie Intela.
 12. Jeśli faktycznie ma klucz to ważne jest żeby wybrał odpowiednią wersję Windows 10 czyli pewnie Windows 10 Home x64. Bo wątpię żeby tam była licencja na Pro i odradzam wersję N.
 13. Tylko że on nigdzie nie napisał że laptop miał fabryczny system. Jeśli by miał Windows 8 czy 8.1 to aktualizacja do 10 jest banalna z 7 jest więcej zachodu.
 14. Co tam jest za procesor bo nie napisałeś. A to co napisałeś nic nie mówi.
 15. Gdzie napisał że posiada laptopa z licencją, nie twierdzę że nie ma ale pewności też nie ma. Ten Starlsback to też program płatny.
 16. Kup SSD to każdy system będzie działać dobrze. Każdy pod jaki są sterowniki od producenta. Masz tam msata i taki można kupić. Skoro do pracy czy internetu to wystarczy 128GB.
 17. Próbowałeś wciskać głośniej lub ciszej z wciśniętym klawiszem fn.
 18. https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-g-series-laptops/lenovo-g500-notebook/downloads Przecież są sterowniki pod W8.1 do tego laptopa. Po drugie skoro zadajesz pytania typu czy warto instalować sterownik chipset czy IRST to nie wiem czy sobie sam poradzisz. Ta grafika jest słabiutka nie oczekuj za wiele.
 19. Jeszcze nie zainstalowałeś systemu a już się martwisz że źle działa. Moja optymalizacja Windows 10 polega na wybraniu programów domyślnych normalnych programów a nie aplikacji modern. Czyli przeglądarka fotografii z zamiast zdjęcia, AIMP do muzyki, media player classic do filmów czy Adobe reader do PDF. Najpierw zainstaluj system.
 20. Windows update po to jest. Service pack 3 pod xp został wydany w 2009 roku i aż do 2014 co miał pełne wsparcie. Poprawki można też pobrać programem wsus offline update.
 21. Ale SSD to lepszy będzie Goodram Iridium pro 240GB od tej adaty. Cena taka sama a ma kości MLC i 5 lat gwarancji. Procesor tylko Intel.
 22. Windows 7 nawet x64 ma na tym działać bez problemu. I to normalny Windows 7 a nie żaden kastrat.
 23. Płyty głównej nadal nie podałeś a to chyba najważniejsze. Na moim starym Lenovo t61( core 2Duo 2.2ghz) Windows 7 działa bardzo dobrze, do internetu zupełnie wystarczy.
×
×
 • Create New...

Important Information