Skocz do zawartości
m4s

[Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo kiedy będzie nowa wersja technical prewiew niż 10240? Bo najnowsza insider to 10547.

Poczytaj sobie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie ma już wersji Technical bo została zmieniona na Insider.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idą na całość - czego się nie zrobi dla kilku $ więcej: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

"Niebawem w USA rozpocznie się eksperyment, w którym taka piracka kopia będzie zachęcała do zakupu licencji za pośrednictwem wbudowanego w system sklepu. Proces ma być łatwy w obsłudze, a zarazem nie spowoduje utraty żadnych danych, użytkownik nie będzie musiał przeinstalowywać systemu, wystarczy wprowadzić zakupiony klucz produktu. Piraci mogą więc liczyć na pobłażliwe traktowanie, najważniejsze jest to, aby korzystali właśnie z Windows 10."

P.S. Po trupach do celu. :D :E :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Windows 10 ma już prawie tyle samo użytkowników co Windows 8.1 i Windows XP

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Bo  już  w to uwierzę  ,chyba że liczą takich jak ja i tysiące innych co po 50 razy instalowali dla testów  na różnych " maszynach ".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie jedynie przeszkadza że czasem w grze My little farmies włączonej na pełnym ekranie w Edge czasem mam BSOD Video Shedule coś tam, dotyczy niby sterownika grafiki :P tylko na tym buildzie 10547 a ogólnie jest ok nie licząc że ikonka powiadomień wciąż nienaprawiona :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja narzekam. Wycieki pamięci, freezy, błędy explorera i bsody. Do tego przyzwyczaił mnie Windows 10 Pro build 10240. Od tego czasu jako główny system używam już tylko Windows 7, a dychę Insider mam tylko na VM do testów. Do 10 się przekonałem tylko na telefonie i używam każdego buildu, bo nie umiem już wrócić do WP 8.1 - zmieniły mi się przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy owak jest to system poroniony , jak na razie stworzony na sile , nie funkcjonalny i paskudny po instalacji

A ja jestem mega zadowolony...oczywiście mam a myśli mody...po dodaniu aero i ikonek od Italo wizualnie zero zastrzeżeń.Funkcjonalnie też zero problemów.Nigdy mi się nie wysypał ani nie zawiesił.Do XP-eka mógłbym wrócić (bo z natury jestem sentymentalny) ale do 7 nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi