Jump to content
WinClub

withit

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About withit

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

553 profile views
 1. standardowa studencka licencja nie posiada w sobie Project 2016
 2. To są klucze MSDN czyli dla studentów, ich używanie dla osób nie będących studentami w myśl zapisów licencji jest nielegalne.( mogą być aktywowane nawet online, co nie zmienia faktu co do ich legalnego użytkowania ).
 3. Witam. @pasieczko89, podaj podstawę rewelacji dotyczących zmiany warunków licencji offica wersji MSDN, ostatnio rozmawiałem telefonicznie z konsultantem microsoft na ten temat, licencja taka może być używana legalnie przez studentów, przeniesienie licencji na kogoś innego jest złamaniem postanowień licencyjnych i za to odpowiada nowy użytkownik.
 4. Dziękuję za podjęcie tematu, nie jestem programistą więc brak mi wiedzy jak z pliku instalatora , np Setup.x86.pl-PL_ProPlusRetail_MXCFC-.....-CK4uG-.....-R6Y3P_TX_PR_.exe , " wyciągnąć" C2R ,a tym bardziej przygotować plik config.xml Druga sprawa czy zainstalowanie z wersji iso VL, pozwoli przyjąć klucz z wersji Retail ?, co to symlink ?
 5. Niestety obraz podany mateusz 73 także instaluje się domyślnie na dysk "C: " , Jakieś inne rady ?
 6. Witam, czy istnieje możliwość instalacji offica 2016 instalowanego przez http://setup.office.com tworzonego na podstawie instalatora po podaniu numeru seryjnego na inny dysk niż dysk "C:" ?
 7. Witam wszystkich, Może ktoś pomoże, szukam bezpłatnego pakietu językowego z językiem Polskim do offica 32-bit, niestety wszystkie odnośniki internetowe które zwiedziłem pod tym kątem, nie pozwalają na pobranie.
 8. aktualizacja ...955 usuneła problem .Dzięki wszystkim.Temat do zamknięcia.
 9. Artykuł do którego odsyłasz @M4T dotyczy innej sytuacji aktualizacji z win 7 i 8. Na wszelki wypadek odinstalowałem antywira , dalej to samo aktualizacje przerywa
 10. aktualizacja z setup nie powiodla się staneło na 85% i wywaliło instalacje.Po przywróceniu do poprzedniej wersji pokazało się takie okienko z informacją błędu 0xC1900101- 0x4000D
 11. Dzięki za pomoc, niestety reinstal nie wchodzi w grę,( zależy mi na zachowaniu tego co zainstalowałem pod windą )
 12. Witam, Mam ostatnio problem z najnowszymi Buildami 14951 i 14946 na lenovo g510 , akualizacje mi przerywa na 75% ( to chyba część dotycząca driverów ), wywala błąd i wraca do poprzedniej wersji.We wcześniejszych aktualizacjach było wszystko o.k. Czy istnieje możliwość wyeliminowania błędu bez instalacji czystego systemu od początku ?
 13. Podaj więcej informacji dotyczącej 1 i 2 przypadku. Jaka firma " autoryzowała " laptopa bo to ważne
 14. A może lepiej uczyć syna na systemie wirtualnym ?
×
×
 • Create New...

Important Information