Jump to content

klarion

 • Posts

  147
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

853 profile views
 1. Aha...to nie wiedziałem. W takim razie cofam swoją prośbę .
 2. Hejka ! Mam prośbę : czy ktoś z Was byłby tak uprzejmy i upchnął na jakiś hosting czarne ikony z folderu TUNING ? Bo w LTSB ich nie ma. Z góry : dziękuję !
 3. Zainstalowałem wersję Lite. Najlepsza 10 jaką miałem.Petarda.
 4. Bo ułomka się NIE AKTUALIZUJE. A jak ktoś się boi to idzie do psychologa. Proste .
 5. Jak wybieram wersję nr.3 czyli "totalnie wyciętą i powyłączaną". Dziękuję !
 6. Lekko pocięty ? A ile procesów na starcie ? No nic trza instalować JG 8.1. Dziękujemy !
 7. Pociąć dziada na maxa. Jak kastrat to kastrat.
 8. Według mnie wersję W10 Lite wyrzezać na MAX-a ze wszystkiego. Wersja Full będzie na normalnych userów a wersja Lite dla nienormalnych np.takich jak ja .
 9. Hejka ! SROM-otnik oprócz łatek są jakieś nowe usprawnienia w tej wersji ? Bo mam ubiegłoroczną i nie wiem czy instalować ?
 10. Win JG8.1 Pro x64 2019 Win JG10 LTSB x64 Przy 4GB RAM na czysto,biorą na starcie ok.500 MB
 11. E8500 + 4 GB Ram . Na takim sprzęcie miałem : Win JG7 ThinPC Win JG8.1 Pro x64 2018 Win JG10 LTSB x64 LTSB chodził najżwawiej.
 12. Człowieku...przestań BREDZIĆ bo czytać hadko . "Wszystko się sypie" ? Jesteś jakimś trollem czy co ??? One more time : na kastratach SROM-otnika nic się nie sypie...przynajmniej od 2008 roku. A jak Ci się "sypie" to idź se do jakiejś Galerii,kup czyściocha i nie zawracaj gitary .
 13. Nie potrafią sobie poradzić TYLKO Dzieci Specjalnej Troski. Od 11 lat używam Twoich systemów w wersjach "Ultra Lite" i "Core" i NIGDY nie miałem żadnych zonków .
 14. Windows Update ? Poprawki bezpieczeństwa ? A na co to komu ??? Używam modów SROM-otnika od czasów Gimnazjum czyli od 12 lat,NIGDY nie instalowałem żadnych łatek.I do dzisiaj jestem bezpieczny .
 15. Szkoda SROM-otnik,że nie tniesz już po całości swoich systemów jak onegdaj. Zainstalowałem tydzień temu Win JG10 Lite Home z 2015 (22 procesy systemowe ) i wszystko elegancko śmiga.
×
×
 • Create New...

Important Information