Jump to content

Windows 11 22000.51 PL x64 Pro Home for Old-PC by VACek.

VACek
 Share

Recommended Posts

Przeglądam forum i ciągle czytam o smuceniu buły że to TPM, że to bezpieczne uruchamianie, że to UEFI/GPT.

Więc tak, wrzucam moda dla ludzi o mocnych nerwach, twardych biurkach i solidnych wątrobach.

Jest to mod gdyż opiera się całkowicie na instalatorze Win10 RTM z MCT, ale :wykrzyknik: ma podmienione install.wim na ten z Win11.

System bezproblemowo instaluje się bez TPM, na MBR/Bios, a także można nim aktualizować spod windowsa.

Pobierajta, instalujta i mi du*y nie trujta, jak nie działa sami zróbcie :)

Build: 22000.51 PL x64 Pro & Home.

Sumy: SHA1: 3E1AF7453FB89EED9F4316C46A6D3835E400A542

MEGA:  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

W dniu 29.06.2021 o 14:38, M4T napisał:

Przeglądam forum i ciągle czytam o smuceniu buły że to TPM, że to bezpieczne uruchamianie, że to UEFI/GPT.

Więc tak, wrzucam moda dla ludzi o mocnych nerwach, twardych biurkach i solidnych wątrobach.

Jest to mod gdyż opiera się całkowicie na instalatorze Win10 RTM z MCT, ale :wykrzyknik: ma podmienione install.wim na ten z Win11.

System bezproblemowo instaluje się bez TPM, na MBR/Bios, a także można nim aktualizować spod windowsa.

pobrałem iso - rufus nie otwiera

był sprawdzony obraz?

W dniu 29.06.2021 o 14:38, M4T napisał:

cześć 

mógłbym cię prosić o udostępnienie na google drive ponieważ na MEGA pobieranie zatrzymuje mi się na 99% i ani drgnie dalej...

z góry dzięki 

3 minuty temu, Himakiriii napisał:

cześć 

mógłbym cię prosić o udostępnienie na google drive ponieważ na MEGA pobieranie zatrzymuje mi się na 99% i ani drgnie dalej...

z góry dzięki 

Nie bardzo, a przynajmniej nie dziś, google przy dużej ilości pobierań danego pliku potrafi zablokować pobieranie lub całkowicie usunąć plik.

Sprawdź na innej przeglądarce. 

On 7/1/2021 at 5:02 AM, Adi900696 said:

Czy można w jakiś sposób dodać do wyboru przy instalacji wersję Education?

sam musisz iso zrobic z uupdump, albo moge ci wyslac moje z gdrive a z niego wyciagniesz install.wim

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

JanKo6 likes this

4 godziny temu, Dziadek13 napisał:

TPM   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak masz ori to sam się aktywuje tylko jak masz ori home to home a nie np pro

nie mam ori...

bez aktywacji nawet ikon pulpitu się nie da zmienić :(

W dniu 17.07.2021 o 13:00, qbonny napisał:

"for old PC" to powinien być 32bit :D

Hahaha, nie no, tak serio to sie dziwie dlaczego jeszcze wersje 32bit systemow sa wypuszczane i proponowane na rowni z x64. To juz kurcze z 15lat odkad 64 bitowe procki oficjalnie trafily do produkcji i sprzedazy. Rozumiem, ze pomimo braku wielu opcji w systemie ( glownie zabezpieczenia i inne bzdury), ograniczony dostep do oprogramowania to przemawia za nimi mniejszy apetyt na ram, ale i to przestaje byc argumentem. Przeciez te mody typu Lite od XP po 11stke w 64 bitowym wydaniu smigaja pieknie na 2gb ramu i wiele z nich potrafi nawet zapewnic przyzwoite dzialanie na 1gb :O
Wedlug mnie juz powinniod tego odchodzic i zapominac, a ewentualne wydania zostawic dociekliwym to odkopania gdzies jesli bardzo chca. Nie zebym cos do 32bitow mial, jak powiedzialem na wstepie - tylko mnie to dziwi :)

Pozdrowki wszystkim,

Ninja

4 godziny temu, ninja5000 napisał:

Hahaha, nie no, tak serio to sie dziwie dlaczego jeszcze wersje 32bit systemow sa wypuszczane

Bo są jeszcze laptopy i to nie takie stare które pracują na 32bit i np microsoft  i nie tylko wypuszcza tablety z 32bit systemem, i nie są one do grania a do pracy. Sami posiadamy w pracy 10 szt bo android się nie sprawdzał.

11 godzin temu, Dziadek13 napisał:

Jeżeli miałeś któryś ze systemów ori np w7, w8, w8.1, w10 to każdy klucz będzie pasił.

Lub zajrzyj tu 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

lub tu

ten aktywator niestety nie działa :/

Ja zawsze używam tego - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak ci nie aktywuje to masz coś z systemem.

Najnowszy z ostatniego postu.

Mały pasek zapisz jako reg i dodaj do rejestru.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]
"TaskbarSi"=dword:00000000

Średni pasek zapisz jako reg i dodaj do rejestru.

"TaskbarSi"=dword:00000001

Duży pasek zapisz jako reg i dodaj do rejestru.

"TaskbarSi"=dword:00000002

Można też dać go na górę.

A jakby komuś brakowało starego menu kontekstowego na prawym przycisku myszki tutaj mam fixa:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\FeatureManagement\Overrides\4
nowy klucz o nazwie:  "586118283"

i w tym tworzymy 32bitowe dwordy o parametrach:

"EnabledState"   <-- temu wartość 1
"EnabledStateOptions"   <-temu wartość 1

"Variant"    <-- temu wartość 0

"VariantPayload"    <-- temu wartość 0

"VariantPayloadKind"    <-- temu wartość 0

[wszystkie wartości w systemie szesnastkowym]

dla leniwych automatyczny pliczek rejestru: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

źródło: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

PS: dzięki za wstawke, obecnie śmigam na w8.1 ale niestety software jaki mnie interesuje wymaga już windy 10 + programiki którymi się bawie zakażone są kryptowirusami z którymi defender windy 8.1 słabiutko sobie radzi . sam muszę  w procesach dziadów szukać a jak jeszcze się podszywają pod svchost.exe czy explorer.exe to bawię się w detektywa  :lol: całe szczęście że tępi "hakerzy" cały czas ustawiają żeby wirus ukrywał się w appdacie 

marcin23imk likes this

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information