Jump to content

Dziadek13

Mega użytkownik
 • Content Count

  431
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Dziadek13

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja:
  Śląskie

Recent Profile Visitors

674 profile views
 1. Jeśli szukasz jak piszesz do starszego to patrz przynajmniej na takie parametry minimum Wielkość ekranu zaczynaj od 320 x 240 (2.40") i patrz na wymiary nie na fotki. Pamięć przynajmniej RAM:8 MB lub więcej nie pisze o sd tylko o ram bardzo ważne. Nie patrz nawet na telefoniki które mają ekran 1,8 cala bo literki będą jak włoski a sam telefonik będzie malutki że starszemu ciężko będzie utrzymać coś drobnego w ręce. Powiem jeszcze o dużych cyfrach na tych telefonach z mojego doświadczenia ojciec nigdy ich nie używał ja musiałem mu wpisać kontakty i tyle, bo pamięć nie ta, a kto z młodych pamięta nr tel które ma w kontaktach po prostu te wielkie przyciski to chwyt marketingowy.
 2. Polecam taki cena znośna. https://allegro.pl/oferta/alcatel-2001x-ladowarka-orange-8089344832 Mam taki komplet z stacją do ładowania leżak plecki białe, litery cyfry duże może meni nie intuicyjne dla starszych ale po wpisaniu nr tel nie ma problemy poczytaj w necie o nim, mi bateria w nim trzyma tydzień.
 3. Wybierz sam. Chrome Remote Desktop AnyDesk TightVNC VNC Viewer
 4. Dziadek13

  pendrive

  Spróbuj tego https://www109.zippyshare.com/v/8xUPDmaF/file.html
 5. Można poczytać a potem oddać na gwarancje bo nie poinformowano o wadzie ukrytej,ale proponował bym na początku polubownie. https://expressit.pl/baza-wiedzy/usterki/dzwiek-trzeszczy-w-laptopie-slychac-szumy/ http://forum.komputerswiat.pl/topic/198173-trzeszczenie-dźwięku/
 6. Cholera umknął mi mi ten kawałek zadania.Sorry.
 7. Co prawda mam Think Pada ale t430s na i5/8GB ram (Ivy Bridge) i nie mam takiego problemu, może spróbuj na zewnętrznej karcie dźwiękowej (usb) sprawdzisz czy to od sterowników czy sprzętowo.Zewnętrzna karta grosze kosztuje a do testów się przyda.
 8. A tu patrzałeś?. http://basewin.pl/xp.html
 9. Nie wiem czym się zabezpieczyłeś ja nie mam problemu antywirus Defender.
 10. To czytałeś. http://www.2-delete-spyware.com/pl/jak-usunac-uuuuuuuu-uuu/
 11. Pobaw się tymi programami może coś zobaczysz . https://www118.zippyshare.com/v/hoCcqg1P/file.html
×
×
 • Create New...

Important Information