Jump to content
WinClub

Dziadek13

Mega użytkownik
 • Content Count

  444
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Dziadek13

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja:
  Śląskie

Recent Profile Visitors

834 profile views
 1. Przecież to system do gier. Windows 10 Home/Pro 1903 (18362.356) x64 BGT Gaming
 2. Może też użyć taki programik UnlockHD.
 3. Zrobiłem test na drugim lapku i wychodzi że można defender ma się dobrze brak problemów, jest jedno ale trza to robić w trybie awaryjnym i działa do następnego wyłączenia klucz start wraca do ustawienia "0".Choć teraz restartuje i nie zmienia się ustawienia "start z 4 na 0 )"
 4. Sprawdź ja też nie mam defendera ale klucze mam.
 5. Po co zaraz targać płytę,dell się trochę zabezpieczył i nie wszystkie zasilacze podejdą, zadziałają tak jak i baterie bez wykonania procedur po wymianie, choć wyglądają na orginalne. Poczytaj tu. https://www.dell.com/community/Laptops-General-Read-Only/BATTERY-HEALTH-UNABLE-TO-RETRIEVE/td-p/5015908 lub tu https://www.dell.com/community/Laptops-General-Read-Only/Battery-Error-2000-8016/td-p/4520668
 6. Dzięki, kilka razy wybierałem i zaznaczałem żeby programem domyślnym do otwierania plików .docx był word ale to nic nie dawało bo system przywracał ustawienia domyślne, nie wiem jakie ale tak pisało że był konflikt.Dopiero uruchomiłem system w tryb awaryjny i spróbowałem tam wybrać i zaznaczyć no i udało się, po restarcie są już ikony plików .docx takie jak powinny czyli mają logo worda.
 7. Pakiet działa ale ikony plików .docx są białe, ustawienie żeby otwierał word, można coś z tym zrobić czy tak musi być.
 8. Po instalacji windows 10 na czysto tapeta logowania jest za mgłą a napis nazwy jest prawidłowy moje pytanie jest takie czy to bug systemu i trza z tym żyć czy coś poszło podczas instalacji nie tak.
 9. Jeśli szukasz jak piszesz do starszego to patrz przynajmniej na takie parametry minimum Wielkość ekranu zaczynaj od 320 x 240 (2.40") i patrz na wymiary nie na fotki. Pamięć przynajmniej RAM:8 MB lub więcej nie pisze o sd tylko o ram bardzo ważne. Nie patrz nawet na telefoniki które mają ekran 1,8 cala bo literki będą jak włoski a sam telefonik będzie malutki że starszemu ciężko będzie utrzymać coś drobnego w ręce. Powiem jeszcze o dużych cyfrach na tych telefonach z mojego doświadczenia ojciec nigdy ich nie używał ja musiałem mu wpisać kontakty i tyle, bo pamięć nie ta, a kto z młodych pamięta nr tel które ma w kontaktach po prostu te wielkie przyciski to chwyt marketingowy.
 10. Polecam taki cena znośna. https://allegro.pl/oferta/alcatel-2001x-ladowarka-orange-8089344832 Mam taki komplet z stacją do ładowania leżak plecki białe, litery cyfry duże może meni nie intuicyjne dla starszych ale po wpisaniu nr tel nie ma problemy poczytaj w necie o nim, mi bateria w nim trzyma tydzień.
 11. U mnie też nie ma problemu z pobieraniem.
 12. Wybierz sam. Chrome Remote Desktop AnyDesk TightVNC VNC Viewer
 13. Dziadek13

  pendrive

  Spróbuj tego https://www109.zippyshare.com/v/8xUPDmaF/file.html
×
×
 • Create New...

Important Information