Jump to content

Dziadek13

 • Posts

  587
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

2,059 profile views
 1. Skopiuj na pendrive u kolegi który ma napęd cd i z niego instaluj. Można dokupić zewnętrzny napęd cd na usb.
 2. No po to żeby wyłączyć logowanie hasłem bo jak sam pisałeś "niektórzy mają tę funkcję już wyłączoną " a przecież można ją załączyć przez "netplwiz" i tyle.
 3. Ale tą funkcje można włączyć programem Winaero Tweaker wyżej jest opis jak to zrobić.
 4. Czytaj ze zrozumieniem i nie wyrywaj z kontekstu, ten kawalek odnosił się do tego że co nie którzy pisali że zakładający temat musi kupić sobie nowy komputer żeby robić serwis w swoim aucie a nie o wgrywaniu windowsa 11.
 5. Mam tableta kiano z 32GB pamięci dyskowej emc i 2 GB ramu system W10/32bity orginalny po obróbce i używam go do serwisu i nie widzę potrzeby zmiany na jakiś i3 czy i5 obrabia wszystko, piszę o serwisie nie pisaniu softów ale zgrywam i wgrywam softy, mapy beż problemów i nie piszcie jak microsoft że żeby wgrać windows 11 musicie kopić nowy komputer.
 6. Mały pasek zapisz jako reg i dodaj do rejestru. Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced] "TaskbarSi"=dword:00000000 Średni pasek zapisz jako reg i dodaj do rejestru. Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced] "TaskbarSi"=dword:00000001 Duży pasek zapisz jako reg i dodaj do rejestru. Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced] "TaskbarSi"=dword:00000002 Można też dać go na górę.
 7. Ale tam w linku masz różne starczy poczytać i wybrać.
 8. Bo są jeszcze laptopy i to nie takie stare które pracują na 32bit i np microsoft i nie tylko wypuszcza tablety z 32bit systemem, i nie są one do grania a do pracy. Sami posiadamy w pracy 10 szt bo android się nie sprawdzał.
 9. Jeżeli miałeś któryś ze systemów ori np w7, w8, w8.1, w10 to każdy klucz będzie pasił. Lub zajrzyj tu https://winclub.pl/forum/152-aktywatory/ lub tu
 10. TPM https://www.benchmark.pl/aktualnosci/tpm-sprzedawcy-zwiekszaja-ceny-modulow.html?fbclid=IwAR3PyO9ZPBHOYO4JsCffah13XZMJU3UzSOn7mFajeGNpUjdRjPRC8TMG_DY Jak masz ori to sam się aktywuje tylko jak masz ori home to home a nie np pro
 11. Z netplwiz działa teraz sprawdziłem.
 12. A inne urządzenia po HDMI wykrywa tv?.
 13. Reaktor poczytaj https://www.fixitpc.pl/topic/21384-explorerexe-i-minerddll/
 14. Ale mnie działa teraz za każdym razem nie muszę włączać ochrony przed wirusami. Może to zależy kto jakie iso instalował ja instalowałem od userM4T . Windows Registry Editor Version 5.00 [-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender] Zrobiłem .reg i działa.
×
×
 • Create New...

Important Information